Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 1 uro:

Aaaaay pirati, kateri tracker se zdaj uporablja za random USA filme? Pač sicer uporabljam torrentleach, ampak te random trashy mainstream filme bi samo na hitro dljal in se ne ukvarjal s seedanjem, pa iščem kaj javnega

Scekiraj stremio s torrentio addonom. Ce imas android tv imas tudi app, edino torrentio moras instalirat na kompu in se potem posynca

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

Pa se boš full time preselil v Kyoto? Ali varianta malo tu malo tam

Za full time rabim imeti full time job tam, hopefully kej alternativnega a la beatmaking da bo dovolj, za mojo pa ni problema, ker že pozna jezik.

 

Lahko kupim nepremičnino in za 100k USD se da dobit boljše kot pri nas. Pa so še druge ideje, zdej se uglavnem špara denar :) pa lih letos gremo spet v Kyoto

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 urami:

 

ki ne obstaja več

 

@Hernire

https://pirate-bays.org/en

https://torrentgalaxy.to/

 

edit: zamešal 1337x z rarbg, ampak sta vseeno moja linka boljša :D

na prvem kr neki zadeve (sicer bl serije) ne dobim 

 

če pa rabiš, lahk pa tud dobiš invite na torrentleech.org 

Najboljši je bil BTJunkie, the streets won't forget, RIP ????-2012

Povezava do prispevka

 

Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

pa dobesedno gor v quotu maš napisano :D

Nisem do konca prebral očitno. Al si pa kasneje edital in dodal ta del. 

 

 

Also, God of war bo woke, y'all. 

 

Navedek

Sweet Baby Inc.’s website features 12 games they’ve worked on. It includes Alan Wake IIGod of War: Ragnarok

 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 2 minutama:

 

Nisem do konca prebral očitno. Al si pa kasneje edital in dodal ta del. 

 

 

bo kr prvo, drgač unga dela ne bi blo v quotu (se ne updajtajo z editom) :D

 

No, ampak tud k je rarbg še bil, mi je bil ta 1337x.to gladko najslabši od vseh zaenkrat omenjenih

je pa res, da so stvari, ki so tam manjkale, mogoče malo manj mainstream.  Za razne House of Dragon S02 ne bo problema 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

No, ampak tud k je rarbg še bil, mi je bil ta 1337x.to gladko najslabši od vseh zaenkrat omenjenih

 

Zakaj? Jaz sicer zadnje pol leta full malo uporabljam torrente, ampak vedno, ko sem kaj iskal sem našel na 1337x. Oziroma zelo, zelo redko, da nisem. Mi je čist dovolj.

 

Mogoče samo ne iščem kakih res redkih in čudnih zadev :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

 

Zakaj? Jaz sicer zadnje pol leta full malo uporabljam torrente, ampak vedno, ko sem kaj iskal sem našel na 1337x. Oziroma zelo, zelo redko, da nisem. Mi je čist dovolj.

 

Mogoče samo ne iščem kakih res redkih in čudnih zadev :D

 

pač precej slabša "ponudba"

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Nebi glih reku da Sony dominira Nintendo, glede na to da je Nintendo prodal skor trikrat tok konzol :rofl:

 

Ja, Switch je par let vec na trgu, sam je v peaku prodal 7 mio konzol na mesec, PS5 ne vem ce jih je/bo kdaj in tut koncna cifra bo pol nizja.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 29 minutami:

Nebi glih reku da Sony dominira Nintendo, glede na to da je Nintendo prodal skor trikrat tok konzol :rofl:

 

Ja, Switch je par let vec na trgu, sam je v peaku prodal 7 mio konzol na mesec, PS5 ne vem ce jih je/bo kdaj in tut koncna cifra bo pol nizja.

No trenutna situacija je taka, itak je N štartal previsoko in ga ni mogoče ujet, sploh, ko da ven SW2...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 22 minutami:

Ajaaa.

Drugače je v igrici, postavljeni v nordijsko mitologijo, SPOILER ALERT, črnka. To so zihr meli tej tipi prste zraven. :D

ja, igral sem unga, ki je nazadnje prišel za pc

 

ful NIGGERJEV in ŽENSK, jebemomilomater :ranting:

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 7 minutami:

Meanwhile na japonskem ni Anit in ostalih spak, Jap pa tudi zna nardit videoigrico.

 

Zakaj so zahodni devi like that?

 

 

IMG_7406.jpeg

IMG_7405.jpeg

ker je vse odvisno od dejanske kvalitete igerce

 

BG3 ima puno trans fag gay globohomo seksa in druge "propagande"; ampak hkrati so izjemno napisani in odigrani liki, dobri questi, dober gameplay, FUN FUCKING GAME in potem ni važno, kolk gay trans niggerjev je v  nekem špilu

 

edit: in seveda si lahko na puno trans tudi v špilo, lahko vse trans like pobiješ ali začaraš v eksplozivni sod, lahko delaš marsikaj, ker ti igra omogoča, da jo igraš

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...