Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kruz reče pred 2 minutama:

a drgač je že kdo pogrel mrzel krompir in preživel?

 

Lahko tist instant krompir pogreješ, ne spremeni neki ful okusa. Ostalo ma ogaben okus po postanem. TKo da ne vem, od kje folku cool v gostilnah tist pražen krompir, ki je skoraj povsod nek star pogret.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

a to je slika tvojih možganov, ko vstopiš v neko temo?


Ne, sem pa fotošopiral naslednje:
vse luči na semaforjih (prej niso vse svetile enakomerno), vse talne označbe (da so boljše vidne), znak za usmerjanje prometa v ovinkih (v originalu je bil še stari), poudaril zavorne luči in valda zakril tablico na avtku. 

Povezava do prispevka

 

Kruz reče pred 10 minutami:

a drgač je že kdo pogrel mrzel krompir in preživel?

 

babičin pro-tip: star krompir zmečkaš v konsistenco pireja, dodaš mleko, jajca, malo moke, začimbice levo desno*, oblikuješ v polpete in ocvreš

 

absolutno GOAT reciklaža, never throw krompir away

 

*sestavine so pavšalne, ne spomnim se zares kaj vse da notr

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 16 urami:

včasih pa imam roke tako čudno navite med zavijanjem da dejansko "ne dosežem" žmigavca.

 

Vse_je_najslabse reče pred 16 urami:

Ampak probam vsaj nardit ful očitno da bom zavil ven ampak folku kr ni jasno.

5f11398236ebc292ff19b495cc0ffca6.jpg

 

That being said, sem team @Arey po temu, da me neuporaba žmigavcev na krožiščih napolno tilta. :D 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Pravkar:


Poseben krog pekla je za ta folk. Zraven pa še tisti, ki prepozno dajo žmigavec, po možnosti še zabremat na črto, in tisti ki dajo žmigavec 30m preden bi morali. How hard is it pizda?

Zdaj me zanima, kako nekomu brez uporabe žmigavca nakažeš, da boš zavijal :D A tko mal "trzneš" z avtom v smer v katero hočeš zavit al kaj? :D 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

 

 

babičin pro-tip: star krompir zmečkaš v konsistenco pireja, dodaš mleko, jajca, malo moke, začimbice levo desno*, oblikuješ v polpete in ocvreš

 

absolutno GOAT reciklaža, never throw krompir away

 

*sestavine so pavšalne, ne spomnim se zares kaj vse da notr

bi pokrkal fix

Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:

Zdaj me zanima, kako nekomu brez uporabe žmigavca nakažeš, da boš zavijal :D A tko mal "trzneš" z avtom v smer v katero hočeš zavit al kaj? :D 

Tega nisem jaz prijavil, ampak se tudi sam sprašujem. Jaz si tko predstavljam, kao hočeš zavit na desno, pa da "nakažeš" najprej greš malo levo, kao da si delaš plac za rotacijo v desno? Če samo trzaš v desno zgleda kot da maš stroke al neki.

Čeprav, sprašujem se če je sporočilnost prava tle. "Ah, trznil je v levo, sigurno nakazuje da gre v desno..." Yep, po mojem je to.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Mene boli kurac za žmigavce a jih da v krožnem al ne. ĆŽe 20let... 20 years ago, sem vključeval na glavno cesto. Pogledam levo vidim ženska zmanjšuje in ima žmigavc lepo. Pogledam še desno ni nobenga in speljem, ženska se je zgleda meanwhile premislila in direkt vame. Hvala bogu je bilo zelo počasi in je blo škode dost minimalno, ampak za enga mulca, že to, da sem moral dat kupon mi je blo too much. 

 

Tko da ja, v krožnih je pa folk še bl zbegan, da se bom jest zanašal na žmigavc, a sploh ve da ga ima, a ga je pravilno dal. Dokler on ne zavije notri, jest ne grem ven in me boli kurac a ima žmigavc al ne.

 

 

Povezava do prispevka

Mene edino na AC folk ziritira s tem prehitevalnim pasom. Reče se mu prehitevalni for a reaseon. Boli me, če voziš 140, vozi na voznem, ne prehitevalnem prehitevej. In to je en tak Slovenski fenomen, ki je najbolj pogost pri nas, tudi v državah, kjer precej slabše vozijo, se mi zdi da manj vozijo po prehitevalnem.

 

Al pa kamionđije, k prehitevejo z 91kmh drug kamijon k gre 89. Pa pizda v 10ih urah vožnje ne boš pridobil boš če bo vse idealno dobil 20km in pokuril 20 litrov nafte zato več ali še več, če bi vozil za njim in ti se zdej našel, ko grem jest na svoj skopo odmerjeni vikend, greš ti prehitevat da ti jebem mater u pizdo! AS SLIŠAL!?!?!?!

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Mene edino na AC folk ziritira s tem prehitevalnim pasom. Reče se mu prehitevalni for a reaseon. Boli me, če voziš 140, vozi na voznem, ne prehitevalnem prehitevej. In to je en tak Slovenski fenomen, ki je najbolj pogost pri nas, tudi v državah, kjer precej slabše vozijo, se mi zdi da manj vozijo po prehitevalnem.

Ma dej kolko je tega pri nas. Ko vozijo 120 po prehitevalnem in desni pas prazen. Takega prehitim po desnem in mu natrobim zvočnega onesnaževanja v faco.

Povezava do prispevka

Prehitevaš kolono tovornjakov, casual 140-150 np. Sekundo ne pogledaš v retrovizor, ozad Audi na 50cm blenda, češ da umakni se. Nič, ampak uno res nič me v življenju bolj ne razpizdi. KAM NAJ GREM? A pod kolesa tovornjaka, da se gospodin lahko odpelje mimo? Prav želim si da enkrat naleti na nekoga k ma poln kurac vsega in se bo samo vsedu na bremzo in gremo vsi pod kolesa kamiona pizda ti materina. 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 35 minutami:

a drgač je že kdo pogrel mrzel krompir in preživel?

 

Itak, kar pogosto ga pogrevam. Seveda ni nikoli dober kot svež, ga pa vržem vstran samo potem pozno zvečer, če ga ne pojem. Naslednji dan ga nečloma ne jem, če ostane pri kosilu in ga hočem še za večerjo, pa ga komot pogrejem. V kakem bograču tudi seveda.

 

Glede krožiš pa se je treba tudi zavedati, da ogromno ljudi pride v mesto in starejši sploh niso vajeni krožišč, ker jih praktično celo življenje sploh niso imeli. Še jaz, ko sem delal izpit jih praktično ni bilo. Ne uporabljajo vsi cest tako pogosto kot si predstavljate, ali pa jih zgolj na lokalnem nivoju kjer jih na periferiji praktično ni (ali pa kako manjše z enim pasom tu pa tam).

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 minuto:

Prehitevaš kolono tovornjakov, casual 140-150 np. Sekundo ne pogledaš v retrovizor, ozad Audi na 50cm blenda, češ da umakni se. Nič, ampak uno res nič me v življenju bolj ne razpizdi. KAM NAJ GREM? A pod kolesa tovornjaka, da se gospodin lahko odpelje mimo? Prav želim si da enkrat naleti na nekoga k ma poln kurac vsega in se bo samo vsedu na bremzo in gremo vsi pod kolesa kamiona pizda ti materina. 

 

A veš kako s filingom spustim gas.... pf... zakaj bi bil jest razpizden, naj bo on... Pol pa šele lepo počas prehitevam to kolono kamijonov, kod da sem sam kamijon. Razumem imaš neko ladjo od avta in 300+ps, notri vse izolirano lepo komot voziš s potovalno 160-200kmh, ko boš šel mimo ne bom fakiča kazal. Ampak da mi greš pa blendat, co clearly vidiš, da ne morem it nikamor in da nimam 300ps. Ma jebem ti mater, bicepse mam pa sigurno večje.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 minutami:

Prehitevaš kolono tovornjakov, casual 140-150 np. Sekundo ne pogledaš v retrovizor, ozad Audi na 50cm blenda, češ da umakni se. Nič, ampak uno res nič me v življenju bolj ne razpizdi.

 

jaz takemu laganini upočasnim na hitrost kamionđije zravn pa peljemo vštric, dokler čičo ne eksplodira

 

nazadnje je en na merđotu Vju skuril hupo, držal jo je neprekinjeno pomoje vsaj 30 sekund, potem pa je spustila neke čudne piskajoče zvoke in dalje tišina, mam še posneto :D 

 

en je pa šel po odstavnem in se skorajda razkantal, kar zabava material

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 minutami:

Prehitevaš kolono tovornjakov, casual 140-150 np. Sekundo ne pogledaš v retrovizor, ozad Audi na 50cm blenda, češ da umakni se. Nič, ampak uno res nič me v življenju bolj ne razpizdi. KAM NAJ GREM? A pod kolesa tovornjaka, da se gospodin lahko odpelje mimo? Prav želim si da enkrat naleti na nekoga k ma poln kurac vsega in se bo samo vsedu na bremzo in gremo vsi pod kolesa kamiona pizda ti materina. 

a ni to najboljš filing

 

jaz grem takrat dol na 120 ali 110 :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:

Prehitevaš kolono tovornjakov, casual 140-150 np. Sekundo ne pogledaš v retrovizor, ozad Audi na 50cm blenda, češ da umakni se. Nič, ampak uno res nič me v življenju bolj ne razpizdi. KAM NAJ GREM? A pod kolesa tovornjaka, da se gospodin lahko odpelje mimo? Prav želim si da enkrat naleti na nekoga k ma poln kurac vsega in se bo samo vsedu na bremzo in gremo vsi pod kolesa kamiona pizda ti materina. 

Haha se furam enkrat po tivolski iz viča proti centru, pa ko je prvi ovinek za desno en model pred mano zavija in pač zabremzam, ker je tudi on upočasnil pred zavijanjem ane. No, model za mano mi začne trobit. Uno, what?? Kaj tip hoče od mene? Da s polnim gasom nadaljujem vožnjo, se zabijem v avto pred sabo, da naju oba odnese dol s ceste, da on ne bo izgubil dragocenih par sekund in bo lahko nemoteno nadaljeval z vožnjo? 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Ni to norost. Ljudje morajo razumet, da cesta ni dnevna soba, kjer lahko delajo kar hočejo. Neko spostovanje do ostalih voznikov in pravil mora bit. Drugace si mrtev v sekundi. 

In to pokažeš tako da postaneš sam isti norec, kot tej, ki jih je treba podučiti? :D

Govorim za te bedarije, da nalašč greš vozit bolj počasi, ali da neki stopaš po bremzi, da boš tipom neki dokazoval (kot da ni tak človel že navajen kasirati taka "opozorila" po 10krat na dan :D).

Če nekdo nima živcev za varno vožnjo, naj uporablja javni prevoz al neki.

Povezava do prispevka

Ena kultura in pravila morajo bit. Pa ne samo tista cestno-prometna, človeška pravila pizdarija.

 

Ko se vključuje kolona v drugo kolono - sistem zipperja, vsak spusti enga. Tist k se vrine, al pa tist k ne spusti odvzem. 

Nema blendanja razen če nekdo ne cinca in ima fraj trak. 

Varnostna je king, ne prehitevaj tko da se userješ nekomu v varnostno.

raje več žmigavcev kot premalo. 

Ne bremzaš na črto ko je nekdo za tabo, če si falil si falil. 

 

Ima toga još, ampak to so tista kršenja kjer bi ga enosmerno odpelal izza štale. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...