Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 25 minutami:

Ma dej kolko je tega pri nas. Ko vozijo 120 po prehitevalnem in desni pas prazen. Takega prehitim po desnem in mu natrobim zvočnega onesnaževanja v faco.

po mojih izkupšnjah v SLO nimamo prehitevalnega pasu

mamo samo en pas za kamione in tadrugi za osebna vozila

Povezava do prispevka
atomic reče pred 30 minutami:

Mene edino na AC folk ziritira s tem prehitevalnim pasom. Reče se mu prehitevalni for a reaseon. Boli me, če voziš 140, vozi na voznem, ne prehitevalnem prehitevej. In to je en tak Slovenski fenomen, ki je najbolj pogost pri nas, tudi v državah, kjer precej slabše vozijo, se mi zdi da manj vozijo po prehitevalnem.

 

 

 

Realno največkrat to vidim početi AT tablice pri nas.  Drgač občasno tud Eviti rečem, da mogoče nej gre na voznega.  Je pa tega res ogromno.

Ma sej sem kdaj tud sam kriv tega, ker pač vidim unga dost spredi na voznem, ki ga bo treba prehitet, sam je na prehitevalnem taka gužva, da če se umaknem, ni šans, da pridem nazaj, brez da bi blo treba bremzat za unim, ki je bil v štartu še nekje v daljavi :D

Povezava do prispevka

Mislim ja, če ni nikjer nobenga, al pa vidim tovornjak par 100m pred sabo bom verjetno res ostala na prehitevalnem pasu. Ko vidim koga k ga hoče uporabit grem pa s poti. Ful gledam da nisem v napoto.

 

Hernire reče pred 1 uro:

Drugače absolutna legenda slovenskih kuhinj pa je električni nož za rezanje kruha, nerealno število folka ga je imelo (pač njihovi starši) in dobesedno NOBEN k ga poznam, da ni dejansko uporabljal :avadodo:

pizda zrasla sem gor v bajti s 7 multipraktiki ampak tega pa nismo mel

v bistvu sem morala pogooglat za kaj gre, predstavljala sem si tako mini motorko

 

Kruz reče pred 1 uro:

a drgač je že kdo pogrel mrzel krompir in preživel?

eni si dejansko skuhajo krompir v lupinah za vikend in ga pol ponucajo čez teden

js sem sicer tud team polpeti/svaljki če ga ostane (sam ga nikol ne ostane)

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 11 minutami:

Vidim da žena @Fuksija ve boljse vozit od moža @Berbasecksa

ma jebeš nisem neki ful dobra voznica

če se moram na hitro odločit glede na situacijo na cesti mam velikrat slabe ideje, pa večkrat se mi zgodi da ne vidim folka k bi ga morala

predvsem glede na to zadnje mam več sreče kot pameti da nisem bla udeležena v več nesrečah

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 minuto:

ma jebeš nisem neki ful dobra voznica

če se moram na hitro odločit glede na situacijo na cesti mam velikrat slabe ideje, pa večkrat se mi zgodi da ne vidim folka k bi ga morala

predvsem glede na to zadnje mam več sreče kot pameti da nisem bla udeležena v več nesrečah

Dobro gremo rect, da si bolj pogumna voznica.. sej meja med pogumom in norosrjo je majhna :))

 

Drugace pa vsi pro racing driverji vozimo vecino casa po levem pasu, ker naslednji avto za prehitet ni nikoli dovolj dalec :)))

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 37 minutami:

In to pokažeš tako da postaneš sam isti norec, kot tej, ki jih je treba podučiti? :D

Govorim za te bedarije, da nalašč greš vozit bolj počasi, ali da neki stopaš po bremzi, da boš tipom neki dokazoval (kot da ni tak človel že navajen kasirati taka "opozorila" po 10krat na dan :D).

Če nekdo nima živcev za varno vožnjo, naj uporablja javni prevoz al neki.

Nope, to je bedarija, pust te edgy poteze nekaterih. 

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 2 minutama:

Dobro gremo rect, da si bolj pogumna voznica.. sej meja med pogumom in norosrjo je majhna :))

 

Drugace pa vsi pro racing driverji vozimo vecino casa po levem pasu, ker naslednji avto za prehitet ni nikoli dovolj dalec :)))

pogumna sem sam v smislu da se velik manj bojim ovinkov od povprečja

folk res ne vem a večinoma vozijo 15 let stare gume al res mislijo da je normalno za vsako obračanje volana zabremzat na 40

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 11 minutami:

pogumna sem sam v smislu da se velik manj bojim ovinkov od povprečja

folk res ne vem a večinoma vozijo 15 let stare gume al res mislijo da je normalno za vsako obračanje volana zabremzat na 40

To sm js ko grem na kako cesto katere ne poznam. A jebiga. 🤣 

 

Pol mi je pa bad k me vsi prehitevajo. Ja jebiga, ne poznam ceste.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Haha, to sliko sem jaz fotošopiral ! 
krozno_3dl.jpg.255e9724259e6037cb5892e2e272b1ad.jpg

 

Weraziel reče pred 1 uro:

a to je slika tvojih možganov, ko vstopiš v neko temo?

Če bi bili to DaCapo možgani v tej temi, bi vsak izvoz vodil do selfija s Kitajko 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 1 minuto:

To sm js ko grem na kako cesto katere ne poznam. A jebiga. 🤣 

 

Pol mi je pa bad k me vsi prehitevajo. Ja jebiga, ne poznam ceste.

a jebiga tud če ne poznam ceste so ovinki za kere je dejansko treba it 40 (ali manj) redki

sam na srečo me radarski tempomat rešuje pred rinjenjem v rit in na splošno je lažje obstajat

Povezava do prispevka

Jaz tudi še nikoli v življenju nisem kuhal z metodo prekomerno dajanje vode - na koncu pa odlij višek. Sploh nisem vedel za to do nedolgo nazaj :D Me je enkrat skoraj kap, ko preberem 6x vode... in to je blo mišljeno za to metodo. Daš lepo 2-2,5x vode in pustiš na minimalnem ognju, da povre, voila. Tak mi je rekel en kuhar v restavraciji, daj manj vode kot 3x.

 

Drugače pa me malo tudi mika rice kuker in ga verjetno bom nabavil. Sliši se mi dobro, da ti naredi riž in drži toplega tudi celi dan, če hočeš. Ko konča, samo vzdržuje toplega. Zraven tega, da ga napravi "perfect".

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 1 uro:

Drugace pa vsi pro racing driverji vozimo vecino casa po levem pasu, ker naslednji avto za prehitet ni nikoli dovolj dalec :)))

ne ma drugače kaj je obraten problem, recimo moj avto je bolj šibke sorte, ne gre nikamor. Enkrat ko se dam na desni pas zelo težko pridem ven, kadar rabim prehitevat, ki ne da bi folk te malo pustil, če vidi da imaš levi žmigavec vklopljen, boli jih kurac. Pol se 20 min vozim 90 za neko počasno prikolico iz romunije.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

In pol taki kako je največji problem, če z zunanjega pasa ne dam žmigavca, ko grem ven :wacko:

Pa dobro, to je osnovna človeška kultura, da olajšaš življenje ostalim v prometu.

Čemu sploh ne bi dal žmigovca, ko zapuščaš krožni? Ajde, razumem da slučajno pozabiš, ker imaš neki druzga po glavi v danem trenutku. Ampak, da se zavestno odločaš, da tega ne boš počel je pa res sebično za popizdit.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

ne ma drugače kaj je obraten problem, recimo moj avto je bolj šibke sorte, ne gre nikamor. Enkrat ko se dam na desni pas zelo težko pridem ven, kadar rabim prehitevat, ki ne da bi folk te malo pustil, če vidi da imaš levi žmigavec vklopljen, boli jih kurac. Pol se 20 min vozim 90 za neko počasno prikolico iz romunije.

Ma moj avto je tudi svoh.. naredim 5000 km na leto in nisem kupil enega avta v lajfu.. skratka kar pade pade... pa vseeno je levi pas skoraj vedno moj.. vedno skoraj daska gas unih 150 gre po ravnem.. to je dovolj da scijea vse razen uhik ki imajo tezko nogo kot jaz in kaksenkoli avto da ni za picke, kot moj.. 

 

In prav mi je ql imet tak avto, ker prvo mi je skoda kesa za 5000 km na leto, samo da se palis okoli.. drugo ne more neki piciti in ne reskiram dosti.. edino na kurac mi gre ker se na dalsih relacijah ne pocutim tako varno, kot ce bi imel neko limuzino

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

@BigBoss82  bistveno boljše parkira od mene v rikverc in bočno (pospredensko jo deklasiram), pa boljš vozi po velikih mestih (men je to na hard živčna vojna).

 

Bi pa res mogla it 1x na neko dirkališče, magari karting. Pa da razjasnimo KO JE JAČI

Jaz sem z bivso imel podobne "probleme" ko je jacci .. spostujem zenske, ki ne vozijo ko picke

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Pa dobro, to je osnovna človeška kultura, da olajšaš življenje ostalim v prometu.

Čemu sploh ne bi dal žmigovca, ko zapuščaš krožni? Ajde, razumem da slučajno pozabiš, ker imaš neki druzga po glavi v danem trenutku. Ampak, da se zavestno odločaš, da tega ne boš počel je pa res sebično za popizdit.

 

To kar si omenil. Ni namerno, pozabim... pri nas imamo 3 kroižišča in vsa enotirna in se potem včasih sfukam in enostavno pozabim preklopiti mode, ko grem kam kjer so večja. Saj potem, ko enkrat pozabim in mi klikne sem good za tisti dan in se spomnim. Spet čez en mesec pa mogoče kdaj ponovno pozabim na začetku. Ne vozim se toliko okrog zadnja leta, da bi mi to bila dnevna rutina. Vsekakor pa ni, da ne bi namerno dal.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 8 minutami:

Ma moj avto je tudi svoh.. naredim 5000 km na leto in nisem kupil enega avta v lajfu.. skratka kar pade pade... pa vseeno je levi pas skoraj vedno moj.. vedno skoraj daska gas unih 150 gre po ravnem.. to je dovolj da scijea vse razen uhik ki imajo tezko nogo kot jaz in kaksenkoli avto da ni za picke, kot moj.. 

 

In prav mi je ql imet tak avto, ker prvo mi je skoda kesa za 5000 km na leto, samo da se palis okoli.. drugo ne more neki piciti in ne reskiram dosti.. edino na kurac mi gre ker se na dalsih relacijah ne pocutim tako varno, kot ce bi imel neko limuzino

 

Evo, jaz tudi zadnja leta delam 5K in manj, sem pa pred leti 30k+.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 29 minutami:

Jaz tudi še nikoli v življenju nisem kuhal z metodo prekomerno dajanje vode - na koncu pa odlij višek. Sploh nisem vedel za to do nedolgo nazaj :D Me je enkrat skoraj kap, ko preberem 6x vode... in to je blo mišljeno za to metodo. Daš lepo 2-2,5x vode in pustiš na minimalnem ognju, da povre, voila. Tak mi je rekel en kuhar v restavraciji, daj manj vode kot 3x.

 

Drugače pa me malo tudi mika rice kuker in ga verjetno bom nabavil. Sliši se mi dobro, da ti naredi riž in drži toplega tudi celi dan, če hočeš. Ko konča, samo vzdržuje toplega. Zraven tega, da ga napravi "perfect".


 

edin da je perfect, rabs vecje kolicine kuhat. Recimo za eno osebo mi je tk tk, ze boljs rata v ponvi. Ce pa nasipas notr nevem 20,30 dag+ pol pa je prakticno tak k pr kitajcih. To je na podlagi mojih izkusenj (N<5) 

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 1 minuto:

Jaz sem s skuterjem brez omejevalcev scal po avtih ki so vozli 50 

 

S skuterjem je bil vedno gas do daske ce sem sel 75 in je avto sow 70 sem ga mogu prehitet, nisans da spustim malo gas :))

 

Pac dal si gas do daske in lepo odpocil zapestje

ma jz se ne norčujem folku k hod na job z avti k so enoprostorci pa SUVji z sam enim voznikom, pač lahk grem mim, zakaj nej zdej me hoče folk zbit iz ceste. To je kot da bi me hotl ubit. A se vam to zdi, normalno? Men se zdi psihopatsko.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...