Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 38 minutami:

Po tej logiki bi moral biti zaljubljen v 99% ženskih NPCjev v igri.

Jaz bolj tebi zavidam kako simple minded si. :D

Bom vzel kot pohvalo seveda kaj pa drugega, saj moj pos je bil tudi pohvala v smehu..

 

Mialim pa da sem falil temo lol bi mogu postat v dd2 :)))

Povezava do prispevka

Ulrika mi je cute iz več razlogov. Karakter, obraz, backstory, etc. Body type je dejansko zadnja stvar, ker je generično privlačnih NPCjev v igri malo morje.

Tudi lastnica bordela mi je zanimiva. Ima take nedostopne vajbse ala Yennefer iz Witcherja (pa še podobna ji je). Dobesedno wild hunt. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Včeraj sem imel službeno 6h pot z avtom in sem prvič posegel po ~audio knjigi~. Ajd, saj sem že kdaj kaj poslušal, ampak dosti chill knjige, bolj podcast varianta, tokrat pa sem si dal proper knjigo gor. Ma jaz tega ne morem, po dveh minutah mi odplavajo misli :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 15 minutami:

Včeraj sem imel službeno 6h pot z avtom in sem prvič posegel po ~audio knjigi~. Ajd, saj sem že kdaj kaj poslušal, ampak dosti chill knjige, bolj podcast varianta, tokrat pa sem si dal proper knjigo gor. Ma jaz tega ne morem, po dveh minutah mi odplavajo misli :D 

 

Isti problem je pri meni. Sem poslušal par knjig, ampak ne vem, če sem odnesel polovico vsebine. Enostavno mi odtavajo misli in se naenkrat zavem, da nimam pojma kaj sem poslušal. Jaz sem probal poslušat med daljšimi sprehodi. Potem sem raje preklopil na podcaste in glasbo. Tu ni tako bistveno, če vmes nekoliko odtavam z mislimi.

Povezava do prispevka

Probal sem poslušat audio knjige, pa ni iste retencije podatkov kot pri branju, niti blizu. Rabim vizualni element, še posebej za imena. Spomnil se bom ime obskurnega lika iz knjige 15 let nazaj, pozabil bom pa ime na podcastu ali audioknjigi čez 20 minut. Čeprav enak problem imam z RL imeni, če jih ne vidim zapisane, al so pa interesantna. 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Probal sem poslušat audio knjige, pa ni iste retencije podatkov kot pri branju, niti blizu. Rabim vizualni element, še posebej za imena. Spomnil se bom ime obskurnega lika iz knjige 15 let nazaj, pozabil bom pa ime na podcastu ali audioknjigi čez 20 minut. Čeprav enak problem imam z RL imeni, če jih ne vidim zapisane, al so pa interesantna. 

 

Same here.

 

Vceraj se pogovarjam s stranko po telefonu, ženska mi poskuša dopovedat ime, ma ne gre in ne gre. Res je nekaj šumelo prek telefona, ampak ni teorije..pol mi pošlje sms in ime je Mera. Sorec Mera. Direkt za v NPCja v DD2.

 

nikoli ne bom pozabil. v 24 letih Slovenije, nikoli slišal tega imena. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

chicken big mac? 
 

pac kt big mac, sam da namesto gnile govedine je “dunajc” notr

Iskreno mi je chicken big mac preveč low energy/gay za moje obiske McDonaldsa. Če bi pogosto jedel tam, bi verjetno posegal po mcdunajcu, ampak glede na to, da grem lih 1x na pol leta, hočem jest čimbolj gnilo govedino, da imam taprav McD experience

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Iskreno mi je chicken big mac preveč low energy/gay za moje obiske McDonaldsa. Če bi pogosto jedel tam, bi verjetno posegal po mcdunajcu, ampak glede na to, da grem lih 1x na pol leta, hočem jest čimbolj gnilo govedino, da imam taprav McD experience

 

Ful je dobr ta tanov chicken, jst priporočam. McCrispy Steakhouse Bacon. Govedina verzija je Steakhouse Tom, sam men ni dobr.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 urami:

Včeraj sem imel službeno 6h pot z avtom in sem prvič posegel po ~audio knjigi~. Ajd, saj sem že kdaj kaj poslušal, ampak dosti chill knjige, bolj podcast varianta, tokrat pa sem si dal proper knjigo gor. Ma jaz tega ne morem, po dveh minutah mi odplavajo misli :D 

 

Heh, js še podcastom ne uspem sledit, če ne gledam zraven. Kje so šele audiobooki.

 

Ezoterik reče pred 52 minutami:

 

Ful je dobr ta tanov chicken, jst priporočam. McCrispy Steakhouse Bacon. Govedina verzija je Steakhouse Tom, sam men ni dobr.

 

Potrjujem, da je dober, ni pa vreden svojega denarja.

Bi bil carski nadomestek McChickena med klasiki :)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 28 minutami:

 

Heh, js še podcastom ne uspem sledit, če ne gledam zraven. Kje so šele audiobooki.

 

 

Potrjujem, da je dober, ni pa vreden svojega denarja.

Bi bil carski nadomestek McChickena med klasiki :)

 

To se strinjam, pač basically je tak kot bi mogu bit original chicken. Honey Mustard verzije se je pa za izognit, ni ok.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

Mimogrede, danes grem v McDonalds, nazadnje sem bil pomoje septembra. A je kak nov coolian sezonski burger, ali naj ostanem pri klasikah? 

Jest v McDonaldsu še nisem jedel vrhunskega sezonca. Če si zaželim nekaj drugačnega, grem v nek burger hipster plejs...

 

Če je bil kakšen sezonc dober, je potem postal kar klasik. To je ene 20 let nazaj bil McCountry, 15 let nazaj big tasty in ene 10 let nazaj Bacon cheez burger, ampak so se tudi umikal iz ponudbi. Big Tastya ni več, McCountryja pa tudi vmes nekaj časa ni blo.

 

 

Zdej pa še eno vprašanje. Za koliko rečete, da se je BigMac v 4ih letih podražil?

 

A.) za 95%

B.) za 35%

C.) za 75%

D.) za 55%

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Zdej pa še eno vprašanje. Za koliko rečete, da se je BigMac v 4ih letih podražil?

 

A.) za 95%

B.) za 35%

C.) za 75%

D.) za 55%

Modelčki so omake podražili na 60 centov/kos. Septembra prisežem da so bile 35 ali 40 centov 

 

Tako da jaz glasujem za C, za 95 pomoje vseeno niso

Povezava do prispevka

mislim, zadnje čase ugotovljam kok je enga hudega čtiva, pa vsega ostalega. mislm mi se pa jebemo z največji debilizmi, ker nas jebejo v živ mozak. stari tok je hudih knjig, puzzlov pa tud iger. zdej pa gledam s čem se folk ukvarja. sej ni čudno, da smo moroni. tko res smo debilčki

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...