Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

irl poznam točno 1 žensko k ji dogajajo visoki moški in to tko že skor na fetiš nivoju

lahko zgleda k krompir če je dost visok

vse ostale lahko trdijo kar hočejo sam na konc je višina samo ena od postavk privlačnosti k izgublja na pomenu z vsako drugo pozitivno lastnostjo

men definitivno pridejo momenti k bi zelo vzela koga bližje svoje višine, dej nehi oba se kriviva k v burji da si dava lupčka

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 6 minutami:

irl poznam točno 1 žensko k ji dogajajo visoki moški in to tko že skor na fetiš nivoju

lahko zgleda k krompir če je dost visok

vse ostale lahko trdijo kar hočejo sam na konc je višina samo ena od postavk privlačnosti k izgublja na pomenu z vsako drugo pozitivno lastnostjo

men definitivno pridejo momenti k bi zelo vzela koga bližje svoje višine, dej nehi oba se kriviva k v burji da si dava lupčka

A je kej huda. Zrihtaj date.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Smeh ta nostalgija

 

Z ženo sva ta vikend pri mojih starših, ker foter praznuje RD

 

Pijeva jutranjo kavo v moji otroški sobi in tam imam še par big box PC iger, ki jih bom pač preselil v novo stanovanje

 

Potegnem s police Megapak 7 in začnem tako desetminutni monolog, da je to bilo kupljeno v okviru Sveta knjige pri Mladinski knjigi, pa da je bila najbolj instane stvar ever, da sem sicer dobil 2 novi igri letno (za RD in božič), tu pa naenkrat 11 igric direkt v faco. Crazy sreča, best otroški spomini

 

Potegnem ven set CD-jev in ji rečem, da ji bom zdaj nakazal, kaj se to pravi imet carsko otroštvo, jemljem ven CD-je zajednom in pri vsakem povem kratek line, če sem igral in kako mi je bilo

 

Set igric:

 

 3-D Ultra Pinball: Creep Night (je igral brat, jaz pa nisem ker mi je bil Pinball dosti dolgočasen)

 A-10 Cuba! (nisem znal igrat, ker sem bil star 7)

 Caesar II (nisem znal igrat, ker sem bil star 7)

 Creature Shock (carska igra, sam sem prišel samo do drugega levela)

 Earthworm Jim (carska igra, obrnil)

 Genewars (nisem znal igrat, ker sem bil star 7)

 Heroes of Might and Magic (nisem znal igrat, ker sem bil star 7, sem pa pozneje postal mega fan ine še zdaj kdaj igram)

 MissionForce: CyberStorm (nisem znal igrat, ker sem bil star 7)

 Road Rash (igral nebroj, potem pa posodil sosedu, kateri so se preselili v Nemčijo in dobil vrnjeno, ko računalniki niso imeli več CD-enote)

 U.S. Navy Fighters (preslab komp, ni laufala)

 

V glavnem, končen ratio je, da kot prvo je bilo 10 igric, ker je ena bila na dveh CD-jih, ena sploh ni delala in je še nikoli v lajfu nisem igral, 6 igric nisem znal igrat, eno sem posodil za desetletje, ena mi ni bila cool, eno nisem znal prit dlje od tretjega levela, tako da je ostala samo ena (1!), ki sem jo takrat dejansko igral in imel rad :avadodo: 

 

Žena je rekla, da bolj žalostne nostalgične zgodbe še ni slišala v lajfu

 

Nostalghia crushed


 

 

prakticno skoraj identicna izkusnja, sam da road rash se zmerj nism dobil nazaj🤣

 

creature shock mi ni blo jasn kak je prvi level z vesoljsko ladjico popolnoma drgacn od drugega k si first person

 

Cyberstorm, genewars res top igrice, sploh oni cgi filmcki so mi bli mindblown, ampak ja res mal pretezke za otroke, sploh genewars po ene 4. Levelu al neki. Me prav zanima dejansko kake “mule” oz mutacije so ble kasneje

 

aja edin earthworm jim nism prisel dlje od podmornice levela. Pa tut ni mi blo jasn kam igrica brez instalacije al neki kr shranjuje progress od levelov 

 

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Vedno ko ti druga ženska reče, da ima eno "lušno" kolegico zate pa prideš na date ne da bi prej videl njene slike:

Haha ja, to so te ženske obsesije, da nobena ženska ni grda in gledajo notranjo lepoto al ne vem kaj in sploh nimajo stika z realnostjo. Fak kolkokrat sem tudi jaz tako dobil neko šugo in sem bil uno zmeden na polno, a nisi rekla da je huda.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 21 minutami:

Haha ja, to so te ženske obsesije, da nobena ženska ni grda in gledajo notranjo lepoto al ne vem kaj in sploh nimajo stika z realnostjo

Ja sam to pretežno velja samo za prijateljice, prijateljica je pač lepa ne glede na vse. Moja prva punca je imela tako res najmanj lepo prijateljico na svetu, prav uno žal je šlo vse narobe, kar je lahko šlo narobe, samo po njeno je bila še vedno lepa

 

Če pa ni prijateljica ampak je neka rivalka al pa da je kak jelly vmes al pa da je dobila višjo oceno pri matematiki v 7. razredu, pol je pa grda šuga ne glede na izgled

Povezava do prispevka

Ne vem no, jaz sem sicer imel iTunes inštaliran pred res veliko leti, ampak ga dejansko nisem skoraj nikoli uporabljal, razen če sem si občasno želel naložit kakšne melodije za zvonenje. Fotke in videi se mi pa itak brezšivno shranijo v iCloud in lahko z njimi počnem karkoli. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 urami:

Ja sam to pretežno velja samo za prijateljice, prijateljica je pač lepa ne glede na vse. Moja prva punca je imela tako res najmanj lepo prijateljico na svetu, prav uno žal je šlo vse narobe, kar je lahko šlo narobe, samo po njeno je bila še vedno lepa

 

Če pa ni prijateljica ampak je neka rivalka al pa da je kak jelly vmes al pa da je dobila višjo oceno pri matematiki v 7. razredu, pol je pa grda šuga ne glede na izgled

wat

nobena te ne zna tolk pošimfat kot una k te najboljš pozna

pa tud branila bo tvoj videz do smrti če proba to kdo drug naredit

vsaj med nami je blo tko

Povezava do prispevka

Če smo že pri dokumentarcih, nalepim še v Gostilni:

En moj kolega je posnel film! Nisem sicer še gledal, ampak da mu naredim malo reklame:

gsmej.thumb.jpg.525e915aa93f959743b506d8f1dfbf8b.jpg
 

  Navedek

Spoštovani, moj dokumentarni film, o zelo, zelo humanem človeku, dr. Jožefu Smeju, film se preprosto imenuje Gospod Smej, Upam, da vam bo všeč. Od danes. Ob tej priliki bom tudi prvič podelil svojo nagrado: Zlati znak svobode Aleša Horvata. Nagrada se izroča na podlagi izkazane človečnosti, dostojanstva in izraza humane požrtvovalnosti. Nagrada se podeljuje letno. Obstaja samo zlata medalja. Dokler smo na Zemlji, ne pridemo domov. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...