Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 3 urami:

A nista vidva brata dvojčka? ok vem, da hernir ne zna igrat pinkponka, pa da imaš ti večjega tiča, ostalo pa identično

"Ne znam igrat pingponga"

 

Da bo jasno, sem dobesedno neporažen prvak ure športne vzgoje v petem razredu, ko sem v finalu dobesedno anihiliral sosošolca, s katerim smo imeli športno vzgojo

 

Premagam vsakega forumaša in to mislim dejansko, samo par pogojev mora biti izpolnjenih (da se tekma odvija 12. marca med delovnim časom pred lovrenškimi jezeri na Pohorju, nekdo mora tja prinest pingpong mizo in mi častit denar za prevoze, loparje pa imam svoje, ker vem kako je glede loparjev, Tysona in Dostojevskega - s tem se ne jebe bre) 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

A imamo drgač kakšnega majstra tukaj, ki dela v knjižnici

 

Majketi, eno knjigo rabim iz knjižnice, ki je izšla recimo da par tednov nazaj. Kličem v lokalno knjižnico, če so naročili pa kdaj bo na voljo. Mi rečejo, da je knjiga že pri njih, da še jo vnesejo v system in bo na voljo

 

Evo, dva tedna kasneje legendice še vedno niso uspele vnest v system. Pa pismo no, saj so vsi metapodatki že v Cobissu, ne vem, če rabiš kaj drugega narest kot obkljukat, da je izvod te knjige v knjižnici, dat knjigo v ovitek pa na ovitek nalepko, ki jo najbrž itak generira komp

 

A vedno ko prideš v knjižnico tm 10 zaposlenih brezciljno lurka okoli, pije kavico in usmerja folk, naj si knjige sposodijo na avtomatu, ne pri njih :D :D :D  

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

loparje pa imam svoje, ker vem kako je glede loparjev,


Tu se enostavno moram podpisat. 

edit: jaz imam 2 res res dobra loparja (en je z napadalnimi, hitrimi gumami; dočim drugi je bolj ali manj vsestranski, nekoliko celo temelji na obrambni igri). Nobenega od teh loparjev pa ne posojam niti lastnemu sinu!  
Pa na les se moraš seveda navadit (in les mora biti top, ker gume lahko načeloma itak menjaš). 

Nisem jaz za brezveze ohoho let treniral namizni tenis, sem kar precej odnesel iz tistih časov. Plus to, da je bil stari Tibhar dobesedno naš sponzor in osebni prijatelj mojega fotra.

uredilo bitje DaCapo
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

pingic_bio.thumb.jpg.18cd42209a82efa294380260e6e497f1.jpg

V bistvu sem lahko kar ponosen na mojega fotrčka. Igral pa je tudi v nulo in me je še celo v starejših letih komot premagal z nekim random loparjem. Dejansko sem ga premagal samo enkrat v življenju, ko smo imeli nek kao družinski/prijateljski  turnir in je bila glavna nagrada steklenica res top viskija. Pa še to imam občutek, da se mi je malo pustil. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:


Tu se enostavno moram podpisat. 

edit: jaz imam 2 res res dobra loparja (en je z napadalnimi, hitrimi gumami; dočim drugi je bolj ali manj vsestranski, nekoliko celo temelji na obrambni igri). Nobenega od teh loparjev pa ne posojam niti lastnemu sinu!  
Pa na les se moraš seveda navadit (in les mora biti top, ker gume lahko načeloma itak menjaš). 

Nisem jaz za brezveze ohoho let treniral namizni tenis, sem kar precej odnesel iz tistih časov. Plus to, da je bil stari Tibhar dobesedno naš sponzor in osebni prijatelj mojega fotra.

Kaj pa če bi ti sin rekel, da mu je edina želja za 18. RD, da mu posodiš lopar za pingpong?

Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Kaj pa če bi ti sin rekel, da mu je edina želja za 18. RD, da mu posodiš lopar za pingpong?


To bi mu pa takoj posodil. To je tako lepo, da bi mu ga konec koncev celo podaril. 
Samo on žal nima neke želje po igranju pingponga :( . 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

pingic_bio.thumb.jpg.18cd42209a82efa294380260e6e497f1.jpg

V bistvu sem lahko kar ponosen na mojega fotrčka. Igral pa je tudi v nulo in me je še celo v starejših letih komot premagal z nekim random loparjem. Dejansko sem ga premagal samo enkrat v življenju, ko smo imeli nek kao družinski/prijateljski  turnir in je bila glavna nagrada steklenica res top viskija. Pa še to imam občutek, da se mi je malo pustil. 

 

Sem moral pogledat ce sem res na zadnji strani...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...