Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Arey: stvar je taka, da Gostilna ipak ni Gnoj. In sploh ni namenjena spamanju in trolanju v namene nabijanja postov za dostop do Gnoja. Vsaj takšno je moje mnenje. Pač, nek normalen standard je dobro, da obdržimo. Sploh pa v prihodnje (zdaj v štartu razumem, da je "gužva"). 

@Ke_kit: sem dal TLOU2 drk gif nazaj. Tisto je bilo z moje strani res "prehitro" in brezveze.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Pravkar, DaCapo pravi:

@Arey: stvar je taka, da Gostilna ipak ni Gnoj. In sploh ni namenjena spamanju in trolanju v namene nabijanja postov za dostop do Gnoja. Vsaj takšno je moje mnenje. Pač, nek normalen standard je dobro, da obdržimo. Sploh pa v prihodnje (zdaj v štartu razumem, da je "gužva"). 

Tvoje mnenje je ocitno v nasprotju z mnenjen vecine uporabnikov. Zdej, lahko reces da te boli kurac ker si serif in prav bi imel, ampak lahko pa tut nisi asshole in upostevas glasove ljudi ki so na prejsnjem forumu bili precej enotni da je gostilna spammy thread kjer se pusti vec al manj vse minus najhujse krsitve.

Povezava do prispevka
Pravkar, Berbasecks pravi:

Ne gorann,

točno to je tema tipa, ki NE SPADA na gnoj

lej model, ce jest recem, da ne spada tja, ker ni to tema, kjer bi se sel neko resno maxximum forum verzijo, ampak bolj hecno, z dosti "hoho debeluscek malo shujsaj" posti, manj zri..., potem ne spada

odpri ti z drugim naslovom, ta naslov pac ni za tja pa pika

 

Povezava do prispevka
Pred 8 minutami, []D [] []V[] []D pravi:

also: Svaka cast geniju, ki se mu je zdela nujna zdruzitev Igrovja in Konjzolca in hkrati kreacija nove locene izbe Starinarnica. worthy1.gifworthy1.gifworthy1.gif

Najvecji debilizem ever.

Komot bi lahko mel en megatopick za vse stare spile.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...