Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 1 uro:

Men je najboljše, da svetovnega rekorda ni porušil za tako 5 sklec ali pa uno 8, ampak za 130 sklec

:avadodo:

 

In model tko laže in to resno misli

+50 let al kolko star pa take oslarije okol folku razlaga. 

 

:rofl:

 

also kekit js te cist stekam ker imam enako mnenje za dacringa sam ni to zdej ker si cranky ampak ker ga model res konstantno razvaljiva na uno najbolj nesmesen, plehek nacin

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

30 v minuti,


To je zelo dober rezultat!, sploh za začetnika. Ampak ne prenehat! Tudi ko te vse boli se potrudi in jih delaj. 30 zjutraj, 30 opoldan, 30 zvečer. Ponavljaj to vsak dan in vsako leto dni povečaj serijo za 20.
Verjemi mi, ker sem dobesedno doktoriral iz sklecologije. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 4 minutami:

Ja to so dejansko Forrest Gump shiti.

 

1. Bil eden najjačih igralcev ping ponga (pardon NAMIZNEGA TENISA) v Sloveniji i šire

2. Pozna 200 ljudi, ki so prebral Vojno in Mir

3. Urednik revije na disketah, ki je imela širši doseg kot Monitor

4. Svetovni rekorder v pumpanju sklec

5. Oseben prijatelj Johannesa Maria Simmela

6. Oseben prijatelj Tibharja.

 

Lahk kdo še kej doda, pa bom dodal na spisek.

Vsak dan krkne eno veliko Milko je men tudi winner

Povezava do prispevka

Ajde, seznam ni slab. Ampak točka 5 ne drži (in tega tudi nikoli nisem trdil; kakšen oseben prijatelj od Simmla?, lol). 

Poleg Milke pa lahko na seznam dodamo še "Poje glaž arašidovega masla na dan" (ampak to imam že nekaj časa na pavzi, zato ne vem če je ravno relevantno). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 8 minutami:

Sem prosil AI, da generira čimbolj realistično fotko humanoidnega bitja, ki bi bilo zmožno narediti 220 push-upov v minuti

 

To je rezultat

 

image.png.9f00782e1d506eb0724c8583193a1b3c.png

 

:avadodo:

daj sam sij mu odstrani pa je isti dacapo :D

 

dacapo kakšen začetnik jebala te skupščina, že 3 leta hodim v gym fml :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 11 minutami:

Sem prosil AI, da generira čimbolj realistično fotko humanoidnega bitja, ki bi bilo zmožno narediti 220 push-upov v minuti

 

To je rezultat

 

image.png.9f00782e1d506eb0724c8583193a1b3c.png

 

:avadodo:

Dost realistično dacapo ker je popolnoma nepravilna poza. Verjetno je on tako delal - malo upogibal komolce, s trupom delal gibe fukanja v misionarcu in končnemu rezultatu napisal nulo na koncu.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 7 minutami:

Verjetno je on tako delal - malo upogibal komolce, s trupom delal gibe fukanja v misionarcu


Ma jaz sem iz dolgčasa delal tudi na eni roki, pa s ploskanjem ... ni da ni. 

Ampak ne bom več pisal, ker mi itak noben nič ne verjame in posledično izpadem kot nek lažnivec al kaj vem kaj. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Ma jaz sem iz dolgčasa delal tudi na eni roki, pa s ploskanjem ... ni da ni. 

Ampak ne bom več pisal, ker mi itak noben nič ne verjame in posledično izpadem kot nek lažnivec al kaj vem kaj. 

Skleci na eni roki in s ploskanjem so mogoči, 220 sklec v minuti pa fizično ni mogoče. Mogoče ne lažeš ampak si samo zblojen in še sam ne veš kaj je res.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

Ampak ne bom več pisal, ker mi itak noben nič ne verjame in posledično izpadem kot nek lažnivec al kaj vem kaj. 

Seveda ti nihče ne verjame lol ker tut najboljši sklecar na svetu ne pride niti blizu cifram ki si jih ti shaluciniral, shit no :D 

 

Pač sam objektivno poglej kaj trdiš pa boš videl da si si enostavno podatek narobe zapomnil. Sej to se vsem zgodi sam ponavadi ostali pogruntamo da so naše trditve fizično nemogoče :D 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

Men je bila ta res na ravni izjave mojga brata, ki je resno prbijal, kko je gledu dokumentarc, kko so šli s podmornico pod USA, prav pod celinskem delom.

Njemu ne bo noben govoru, to je resnica in pika! (pa še klicaj). Jebeš zakone fizike ipd. 

Dej umiri se, kok pa v resnic veš o podmornicah da upaš trdit da je to nemogoče? Pa to so naredili ko je bila ameriška mornarica še v formi, ne lani no.

Povezava do prispevka
Raz reče pred 8 minutami:

mene res zanima origin story DaPubecovega prijateljstva z Robertom Pešutom Magnificom in njegovim bratom Schatzijem


Tu ni kaj dosti za povedat. Partner moje bivše žene  je sodeloval z Magnificom pri par koncertih in snemanju plošče, zato so  se pač osebno poznali. DaPubec je bil posledično večkrat zraven, ko so se družili v LJ. 
Žal imam samo to edino fotko:
cefurji.jpg.b8a17d2473dd099235fc6daa1feadfcb.jpg 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...