Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Trava je tok dostopna da bi legalizacija izboljsala samo dostopnost (in kvaliteto) tistim ki ne poznamo dilerja po imenu ker premalo skadimo. Jz mam eno petko za 2 leti ziher, 100x raje bi sel po gram v dispensary pa kupil nekaj dobrega in preverjeno ok vzgojenega. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Trava je ful dostopna, ampak recimo, če bi jaz si zdaj hotel kupiti za baso, neb imel kje dobit, ker dobesedno nobenga ne poznam k ga poha kaj šele, če bi mi lahk prodal 1g. Medtem k alko budalko lahk grem zdej kupt kamorkol, pa se bi ga udesil. 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 urami:

na srečo noben od staršev ni na socialnih omrežjih

 

mtka ima samo FB messenger (ne pa tudi FB), fotr čist nič

pa sta oba še pod 60

Jaz imam par kolegov 60+ pa so na FB, jaz sem pa tudi pod 60 in nad 50, torej nekje blizu tvojih :fun: in sem na fb, Ig in Xu, še prej sem bil pa na my space.

Pač moja generacija je bila zraven od začetka, ko je vse skupaj nastajalo :P

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče Pravkar:

Jaz imam par kolegov 60+ pa so na FB, jaz sem pa tudi pod 60 in nad 50, torej nekje blizu tvojih :fun: in sem na fb, Ig in Xu, še prej sem bil pa na my space.

Pač moja generacija je bila zraven od začetka, ko je vse skupaj nastajalo :P

Dobro, samo ti si geekson, valda si (bil) povsod :). Te generacije ste tako, nekateri ste bili geeksoni, dosti pa jih ni jebalo tehnologije. V naši generaciji je bilo takšnih že veliko manj, ampak še vedno sem imel sošolce, ki niso imel računalnika v osnovni šoli. Zdaj si predstavljam, da praktično ni več osnovnošolca brez računalnika/tablice/smart telefona. Pomoje še za te v socialni stiski se najde preko kakšnih šolskih donacij itd.

Povezava do prispevka

Drugače sem se pa danes hecal s PS4, ki mi ne dela s starim TVjem, pač safe mode ne prime, vmes sem imel možnost priklopa na en TV, kjer sem prišel zraven in ni pomagala niti najnižja resolucija in hdmi 1.4, sem obupal.

Danes sem skušal prit zraven z remote dostopom, sem ps4 priklopil s kablom na pc kjer sem šeral WiFi, ampak ker nisem imel na ps4 nastavljen remoteplay na koncu ni bilo nič s tem.

Ima pa PS4 svoj wifi Hot spot, ki pa dela samo z Vito in ni šans, da prideš zraven :mellow:

Povezava do prispevka

Fak, kaj mi dela Kingdom Come. Po moje bi lahko samo še to igro igral do smrti in mi ne bi manjkalo čisto nič. :D

Toliko zadev je za početi in vse so mi zanimive in dobro izpeljane.

Kako lahko eni AA (oz. A in pol) čehi naredijo neki tako neopisljivo boljšega od jebene almost multinacionalke Bethesde, mi ne bo nikoli jasno. Evo, tole je proper talent, ne pa uni nespoti pod Toadom Howhardom. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Kako lahko eni AA (oz. A in pol) čehi naredijo neki tako neopisljivo boljšega od jebene almost multinacionalke Bethesde, mi ne bo nikoli jasno. Evo, tole je proper talent, ne pa uni nespoti pod Toadom Howhardom. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

ker delajo igrico ne pa stancajo kovancke

uredilo bitje magični kralj
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Fak, kaj mi dela Kingdom Come. Po moje bi lahko samo še to igro igral do smrti in mi ne bi manjkalo čisto nič. :D

Toliko zadev je za početi in vse so mi zanimive in dobro izpeljane.

Kako lahko eni AA (oz. A in pol) čehi naredijo neki tako neopisljivo boljšega od jebene almost multinacionalke Bethesde, mi ne bo nikoli jasno. Evo, tole je proper talent, ne pa uni nespoti pod Toadom Howhardom. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

Jaz sem jo začel igrat ko je prišla ven in mi ni potegnila. Z nekom sem se fajtal in noben ni mogu zmagat fajta, v neskočnost bi se lahko tepla, ene 15 minut sem se pomoje fajtal tako, pol pa samo uninstall. Zdej pride kmalu dvojka ven.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Fak, kaj mi dela Kingdom Come. Po moje bi lahko samo še to igro igral do smrti in mi ne bi manjkalo čisto nič. :D

Toliko zadev je za početi in vse so mi zanimive in dobro izpeljane.

Kako lahko eni AA (oz. A in pol) čehi naredijo neki tako neopisljivo boljšega od jebene almost multinacionalke Bethesde, mi ne bo nikoli jasno. Evo, tole je proper talent, ne pa uni nespoti pod Toadom Howhardom. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

jaz jo že leta hočm igrat, že odkar je bila free na EGS, ampak mi je laptop prešvoh. tko da sm se odločil in bom rabljeno za ps4 royal edition kupu in je to to.

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 7 minutami:

3/4 časa igrice sem jaz nabiral rožice pa hodil v gostilne igrat uno igro s kockami. 😁

 

Kock sem jaz tudi nenormano dosti preigral :D Včasih kar kako urco in potem čez čas spet. Pokradel boljše kokce in potem gemblal. Pa ponavadi v drugih igrah sploh ne igram takih iger (gwent ipd.).

 

Seveda sem rožce tudi nabiral in se učin delati napoje. Vsaj ta najbolj pomembnih sem si kupe naredil.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 2 urama:

Ma jezos no… ce je dobra igerca sprasujem

men je bil kr ok sam ne tolk da bi obrnila (ker dela samo na berbinem računalniku in je blo preveč organizacije)

combat bo večini najbrž zelo lahek če je bil men v redu

raziskovanje mi je blo dobr narejeno in tud največji razlog da sem igrala

platforming je mal meh

zgodba je tolk da pritegne

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jaz se podpišem pod Fuksijo. Dodajam še to, da je mapa res res in še enkrat res porazna. Fuj. Tako slabe (3d) mape nisem videl že dolgo časa (dejansko botruje k podaljševanju igralnega časa, ko brezglavo lutaš). 
Sem pa obrnil in konec mi je bil dejansko zelo všečen. Radevolje se bom še vrnil v ta svet, sploh če bodo avtorji popedenali minuske. Definitivno pa igra ni presežek oz. nekaj, kar bi dal na Goty al bognedaj celo na Goat lestvico. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...