Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 2 minutama:

Na žlico??? To je še boljše. Tnx za opomnik. Tu me skoraj že kupiš, če znaš dober pasulj nardit. Al pa eno tako fino, čeprav simple mineštro: fižol, čisto malo mesa, zelenjava, koruza, random testenine in s ščepcem pravih začimb. Uh, sicer pa je tega na žlico še preveč.
/tak, zdaj sem pa spet lačn. super..

jebemti pasulj ej :D

 

ne, ne vem, ce znam pasulj nardit. ampak mislm, da imamo nekaj forumskih strokovnjakov, ki ga, kot pravi legenda, pripravijo bolje od kogarkoli. 

slisijo na ime #tetovacelite

Povezava do prispevka
lizz reče pred 2 minutama:

ne, ne vem, ce znam pasulj nardit. ampak mislm, da imamo nekaj forumskih strokovnjakov, ki ga, kot pravi legenda, pripravijo bolje od kogarkoli. 

slisijo na ime #tetovacelite


Jaz kar dober pasulj pripravim. Je pa res, da nič kaj ne kompliciram. Fižol v 90 % dam kar iz kupljene konzerve. Občasno, ampak res občasno, pa vseeno delam po tistem receptu iz nekih minulih časov vojaškega JLA pasulja (kulski fižol namočiš, pustiš, počakaš, kuhaš, odliješ, dodaš, kuhaš itd. .. :) )

 

 

Povezava do prispevka

Saj ni to za vsak dan. Občasno pa je ok in v hladilniku (sploh za naslednji dan) zelo dobro počaka in je celo boljši.
In neka fama o vetrovih je tudi pretirana.

Kaj pa drugega na žlico predlagaš? Chilli? (kot pravim, tega že dolgo nisem jedel/pripravljal, ampak sem kar oboževatelj). Srnin golaž? Juho iz rakovih repkov? 
/počasi se bom poslovil, ker res res postajam preveč lačn

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

ne chillija ne srninega golaza ne juhe iz rakovih repkov nisem se jedla

bi pa z veseljem

ceprov chilli mi spet neki bas ne disi

 

morda mi letos se uspe nardit dober osso buco

 

drgac bi pa probala enkrat pravo Oxtail stew. z govejim sem ze in je zelo dobra.

 

mmmm pa kurjo juhico. enkrat sm jo za bivsega delala k je bil prehlajen. res je kot napoj od Panoramixa

Povezava do prispevka
lizz reče pred 10 urami:

ne chillija ne srninega golaza ne juhe iz rakovih repkov nisem se jedla

bi pa z veseljem

ceprov chilli mi spet neki bas ne disi

 

morda mi letos se uspe nardit dober osso buco

 

drgac bi pa probala enkrat pravo Oxtail stew. z govejim sem ze in je zelo dobra.

 

mmmm pa kurjo juhico. enkrat sm jo za bivsega delala k je bil prehlajen. res je kot napoj od Panoramixa

a v tem primeru je ox kej drugega kot kastriran bik

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

a v tem primeru je ox kej drugega kot kastriran bik

cel cajt pod tusem sem razmisljala kako nej odgovorim da cim manj neumen izpadem

pa sem se domislila tegale: do zdej sm kose repkov kupvala v supermarketih. zdej bi pa se probala, ce je legit volvski rep, a je kej drgac.

upam, da je dober izgovor.

Povezava do prispevka
lizz reče pred 28 minutami:

cel cajt pod tusem sem razmisljala kako nej odgovorim da cim manj neumen izpadem

pa sem se domislila tegale: do zdej sm kose repkov kupvala v supermarketih. zdej bi pa se probala, ce je legit volvski rep, a je kej drgac.

upam, da je dober izgovor.

valda razumem

sam k si rekla, da si z govedino že, mi ni blo jasno a kej zamujam

Povezava do prispevka

Novo igrco sem naredil, ce bi kdo probal. Tokrat arcade top-down shooter v vesolju. Predlogi za nadgradnje/izboljsave dobrodosli. Zaenkrat imam v planu dodat nove renderje za laserje, popravt mal pathinge/spaw pointe (ker se eni pokrivajo) in pa ksne powerupe/nove wave/enemye za arena (endless) mode.

 

https://njacke.itch.io/purrpocalypse

 

(mal traja, da prvic naloada)

 

 

 

 

Screenshot (44).png

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...