Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Galko tvoj frend Tonin skuša Janšeju lepo nekaj razložit :D

 

"Sem ga lepo prosil, če lahko za en mesec odloži Twitter, zaradi tega, ker bo s tem iz rok vzel vse napade, ki jih izvaja opozicija," Dodal je, da bi lahko vlada potem veliko bolj mirno delala. In kaj mu je na njegovo prošnjo odgovoril Janša? Rekel je, da bo težko, ampak da bo poskusil.

https://www.zurnal24.si/slovenija/tonin-lepo-sem-ga-prosil-ce-lahko-za-en-mesec-odlozi-twitter-358234
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 46 minutami:

@Galko tvoj frend Tonin skuša Janšeju lepo nekaj razložit :D

 

"Sem ga lepo prosil, če lahko za en mesec odloži Twitter, zaradi tega, ker bo s tem iz rok vzel vse napade, ki jih izvaja opozicija," Dodal je, da bi lahko vlada potem veliko bolj mirno delala. In kaj mu je na njegovo prošnjo odgovoril Janša? Rekel je, da bo težko, ampak da bo poskusil.

https://www.zurnal24.si/slovenija/tonin-lepo-sem-ga-prosil-ce-lahko-za-en-mesec-odlozi-twitter-358234

tesko je :D

Povezava do prispevka
Navedek

Epidemija COVIDA-19 vpliva na podaljšanje rokov prenosa paketnih pošiljk

Pakete do mase 31,5 kg in dimenzij do največ 120 x 60 x 60 cm bo Pošta Slovenije v teh izrednih okoliščinah dostavljala v roku do D+6 delovnih dni

pakete nad navedenimi dimenzijami ter belo tehniko, palete, večje kose pa v roku do D+15 delovnih dni

 

lol

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 12 urami:

Evo zdaj se ravno vrti Bubble Bobble melodija v ozadju. Kjera faking nostalgija. :wub:

 

Zraven pa v Bloodborne laufam mimo kač in prašičev v Forbidden Woods. Res poseben experience. :,D

Nujno rabimo en heart emoji, ker to je igra iz mojega otroštva. Koliko sva to nažigala z bratom na C64.:ododava: Poleg Terry's big adventure. 

 

@Denis can confirm, paket iz Lesnine je stal dva tedna v skladišču v LJ. Po dveh mailih in generičnem odgovoru čez en teden (prek telefona ni variante, da jih dobiš) je bil čudežno pri meni naslednji dan.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Sam, če dobiš iz Francije/Uk/De... robo prej kot iz Ljubljane v Ljubljano, pač tud še neki druzga ni v redu, tud drugim dostavljalcem se je povečal obseg dela in ja že dolgo je tako, da se dostava upočasni, ko pridečez mejo.
Kao cel kup folka je zaradi kovida brez službe, ja lej na pošti rabijo ljudi, novi časi nove priložnosti, al neki!

Povezava do prispevka
Arey reče pred 28 minutami:

Sam zakaj je to lol, kakršna koli organizacija ima ornk probleme ko se jim demand iz včeri na dans poveča za nekaj 100%. Je annoying for sure, sam to je težko tko na hitro zrihtat.

ni blo glih iz dans na jutr ane

v epidemiji smo od marca

če bi hotl, bi se komot pripravili

samo so se zgledoval po državi :P

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 26 minutami:

Sam, če dobiš iz Francije/Uk/De... robo prej kot iz Ljubljane v Ljubljano, pač tud še neki druzga ni v redu, tud drugim dostavljalcem se je povečal obseg dela in ja že dolgo je tako, da se dostava upočasni, ko pridečez mejo.
Kao cel kup folka je zaradi kovida brez službe, ja lej na pošti rabijo ljudi, novi časi nove priložnosti, al neki!

Mogoce zato ker iz Lj v Lj pomeni da mora paket slo posta dvakrat obdelat, iz tujine pa samo enkrat?

Povezava do prispevka

Ja 100% bo to krivda, da traja več kot en teden :rofl:, naročilo sem pri trgovcu oddal 27.11, 3.12 je bilo kao oddano na pošto, 4.12 sem dobil obvestilo od pošte, da imajo paket zame... no danes smo 11.12, pa še vendo nisem dobil, mogoče bo danes yeeee!  

Sicer ne vem kako to logistično izgleda, ampak enako kot morajo iz LJ sprejet paket in ga poslat naprej v LJ, morajo to narediti iz tujine v LJ. Vse pride v poštni center in od tam razporedijo naprej, s tem, da tujino pogleda še kaka carina ipd...
image.png.bcbb24cdaaba21a51cde9f8d444aeb87.png
 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 30 minutami:

ni blo glih iz dans na jutr ane

v epidemiji smo od marca

če bi hotl, bi se komot pripravili

samo so se zgledoval po državi :P

Sam poleti ni nihče jamral da paketov ni ker ni bilo demanda. To kar je zadnje 2 meseca se pomoje še ni zgodilo.

 

Denis reče pred 15 minutami:

Zato, ker ima pošta probleme sama s sabo že 5+ let. Pa še kr na slabše gre.

Sure sam pokaži mi firmo, kero koli, ki lahko brez vidnega impacta na stranke shandla, ne vem, 500% rast potrebe servisov. Še digitalni servisi padejo k so najlažji za scalat, kaj šele servisi kjer moraš recruitat folk in tako naprej.
Don't get me wrong, pošta slovenije je grozljivo govno sam tega, da cela slovenija obsedeno naroča darila izključno prek neta in da posledično paketi zamujajo na hard, jim pač ne moreš očitat.

Povezava do prispevka

realno je vse, kar jim očitamo na tej točki dejstvo, da je blo iz nebes očitno kaj se bo zgodil minimalno od začetka oktobra, pametna organizacija bi pa začela scalat v marcu

plus dejstvo, da si sami otežujejo iskanje delavcev, ker jih nočejo plačat

najebemo pa potrošniki pa obstoječi zaposleni

0/10 za en kurac

Povezava do prispevka

Ne vem no, kje si pa pisala oktobra da bo mela pošta težave čez 2 meseca? Jz nisem nikjer zasledil da bi se o tem govorilo. Mislim ja, zdej je ful očitno, tko kot je blo spomladi očitno da so se vse online shopping platforme od velikih trgovcev sesule. Ampak dejansko predvidt al pa zvonit po toči je dost drugačna stvar.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

pošta ma težave z dostav pisemskih pošiljk že vse od prvega vala, v temle drugem pa nenormalno

kaj šele pol paketne

pa ne vem kko ti nisi zasledil, o kadrovskih problemih pošte se piše že leta

imeli so plan na polno uvažat Srbe, k so se potem zbunli, da za takšno plačo in v takšnih pogojih ne bodo delali :avadodo:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 44 minutami:

pošta ma težave z dostav pisemskih pošiljk že vse od prvega vala, v temle drugem pa nenormalno

kaj šele pol paketne

pa ne vem kko ti nisi zasledil, o kadrovskih problemih pošte se piše že leta

imeli so plan na polno uvažat Srbe, k so se potem zbunli, da za takšno plačo in v takšnih pogojih ne bodo delali :avadodo:

Sam jay, to kar je blo zadnjih par let al pa zadnja 2 tedna je neki popolnoma drugega.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...