Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 49 minutami:


Jaz sem včeraj naročil nek poceni monitor, ki ga rabim za "backup". Danes dobil obvestilo, da je pripravljen za osebni prevzem. Stroškov pa tudi ni nobenih:
 

provizija.png.dccc697814581ccbca6885d5ea1aac63.png

 

zanimivo, jaz sem naročil nekaj za 30€ in je bil strošek osebnega prevzema v btc 0,7€ ali 0,9€ . verjetno je višina cene, ali pa kakšen status glede na to koliko naročaš pri njih. vem da sem eno leto naoročil pri njih dele za računalnik (že davno) in sem imel potem celo leto zastonj poštnino. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 12. 12. 2020 at 12:29:

Jaz sem se enkrat prav nasmejal, ko je na avtobusni, ki je pred mojim oknom, čakal en človek. Pa gledam in nisem čisto OK videl (neka smreka ga je malo zakrivala), a sem mislil, da je moj znanec. Pa se zaderem skozi okno:
"Ej, Miro, kaj te čakaš avtobus, če je nedelja in danes ne vozi." On se obrne in reče: "Aja, danes ne vozi?", jaz pa takoj vidim, da ni moj znanec in samo zaprem okno. Potem sem polurkal in videl, da se je odpravil peš naprej. :) 

"Cujes, Mirc!"

"Kajezaj, DaCapo!"

"Cakas busic?"

"Mhm."

"Eee, Mirc, cuj ti to - zaj je december, busic pride sele januarja! Tu se furajo na koledar!"

"Cuj, pa ka ti ves, da js nisn Mirc?"

 

*windows closed*

Povezava do prispevka

@Galko

 

Pismo sem imel napisan post, pa mi je komp zatrokiral in forumc ni shranil :(. V glavnem: pogledal sem 7-urni War and Peace, ki si ga postal en ali dva meseca nazaj. Razen tega, da sem ga gledal kot serijo v 8 kosih, mi je bila mega. Itak ima ogromno felerjev, samo filing z 12.000 statisti v vojnih scenah pa je neponovljiv, sploh ko se zavedaš, da tukaj ne gre za 10 igralcev + 11.990 CGI copy/paste sličic, pač za 12k ljudi iz mesa in krvi, ki tekajo gor in dol po bojišču. Precej crazy. Hudo narejeno

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...