Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 10 urami:

@Galko

 

Pismo sem imel napisan post, pa mi je komp zatrokiral in forumc ni shranil :(. V glavnem: pogledal sem 7-urni War and Peace, ki si ga postal en ali dva meseca nazaj. Razen tega, da sem ga gledal kot serijo v 8 kosih, mi je bila mega. Itak ima ogromno felerjev, samo filing z 12.000 statisti v vojnih scenah pa je neponovljiv, sploh ko se zavedaš, da tukaj ne gre za 10 igralcev + 11.990 CGI copy/paste sličic, pač za 12k ljudi iz mesa in krvi, ki tekajo gor in dol po bojišču. Precej crazy. Hudo narejeno

 

Si predstavljam ja. Sem gledal ful let nazaj en sovjetski WW2 film Come and See (Idi i smotri) in je bilo že tisto orenk na hard, recimo pravi metki namesto slepih nabojev, pravi topovski izstrelki, prave eksplozije granat itd :D  Tko precej moška roba.

 

Drgač boš pa ti ziher recognizal tole cool gay selekcijo. Sem si vzel čas za en mini research in malo pregledal, kaj od euro-korejsko-ameriško-whatever bolj znane produkcije si še nisem pogledal in je ko fuka enih zelo visoko ocenjenih filmov. Pa sem potem še dodatno spucal, kaj mi še vedno deluje dovolj normalno, da mi bo všeč. 

 

Spodnje me trenutno čaka na disku (oziroma za Beau Travail ne najdem Criterion verzije, ampak mi ima tako cool pederski vibe da sem ga vseeno dodal na seznam - it had to be done):

 

  • Magnolia
  • Boogie Nights
  • Punch-Drunk Love 
  • Pieta 
  • 3-Iron
  • Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring
  • Blue Is the Warmest Colour 
  • Loveless
  • The Best of Youth 
  • Leviathan 
  • The Turin Horse (tukaj se res veselim baje noro razburljivih shotov lupljenja krompirja)
  • The Great Beauty
  • The Wave
  • The Trap 
  • Revanche
  • Beau travail
Povezava do prispevka

Haha, nice nice, nekaj iz seznama še nisem pogledal, tako da moram počekirat. Drugače pa res proper roba, edino pri Turin Horse sem lolnil, ker to je pa dejansko (sicer božansko lepa) simulacija lupljenja krompirjev. Če ti bo dve uri in malo lupljenja krompirja dogajalo, imaš od istega režiserja še osemurno verzijo https://en.wikipedia.org/wiki/Sátántangó:D  

Povezava do prispevka

živo si predstavljam kako bi zgledala naga Lara v vsej svoji poligonskosti :lol:

 

Slinch reče pred 6 minutami:

tole so seveda 90s fotošopi uradnega arta, tudi neka slo revija jih je nardila (skupaj s člankom o nude raiderju), mislim da še mam celo odrezek :rofl: 

tbh ne poznam nič ozadja

vidla sem par nagih slik z zakritimi joški, mislim da so ble celo na enem Joker CDju zraven

tole pa prvič vidim in avtor teme trdi, da so slike del uradnega arta

 

v vsakem primeru pa prilično based francoski časnik

Povezava do prispevka

kolikor čitam sicer model nikjer ne napiše da bi naj bilo official (napiše samo da je časopis namerno vzel te fotke in linkal na nek page, kjer so se postale nude fotke)

 

ampak ya, ni official, je pa hecno videt tole v nekem časniku, res based :D

 

za nude raider pa so tudi obstajali modi, itak, much polygon, very triangle, samo teorija je bila da obstajajo cheat codesi v official igrici, in to mega razširjena teorija, folk ki ni igral igric je v OŠ govoril o nagi lari v igrici

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 21 minutami:

kolikor čitam sicer model nikjer ne napiše da bi naj bilo official (napiše samo da je časopis namerno vzel te fotke in linkal na nek page, kjer so se postale nude fotke)

 

ampak ya, ni official, je pa hecno videt tole v nekem časniku, res based :D

 

za nude raider pa so tudi obstajali modi, itak, much polygon, very triangle, samo teorija je bila da obstajajo cheat codesi v official igrici, in to mega razširjena teorija, folk ki ni igral igric je v OŠ govoril o nagi lari v igrici

dol v komentarjih reče, pri meni je blo čist na dnu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...