Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 1 uro:

Ja 100% bo to krivda, da traja več kot en teden :rofl:, naročilo sem pri trgovcu oddal 27.11, 3.12 je bilo kao oddano na pošto, 4.12 sem dobil obvestilo od pošte, da imajo paket zame... no danes smo 11.12, pa še vendo nisem dobil, mogoče bo danes yeeee!  

Sicer ne vem kako to logistično izgleda, ampak enako kot morajo iz LJ sprejet paket in ga poslat naprej v LJ, morajo to narediti iz tujine v LJ. Vse pride v poštni center in od tam razporedijo naprej, s tem, da tujino pogleda še kaka carina ipd...
image.png.bcbb24cdaaba21a51cde9f8d444aeb87.png
 

Sm vidu par slik z zacetka meseca in kako posta skladisci visek paketov.

 

Bos lahk vesel ce dobis paket v proper stanju. Upam da ni kaj zlo unikatnega. :)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

pošta ma težave z dostav pisemskih pošiljk že vse od prvega vala, v temle drugem pa nenormalno

kaj šele pol paketne

pa ne vem kko ti nisi zasledil, o kadrovskih problemih pošte se piše že leta

imeli so plan na polno uvažat Srbe, k so se potem zbunli, da za takšno plačo in v takšnih pogojih ne bodo delali :avadodo:

dobr da kafane ne delajo, pol bi še coca-colo in nekatere ostale pijače mogl dostavljat :P

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Kolegu sem nekaj naročil prek Mimovrste pred dvema tednoma, rabil je en teden, da je prejel... pa pravi, da je paket bil cel zmečkan in strgan. Ni zavrnil samo zaradi tega, ker je notri bla taka stvar na katero ne vpliva tudi, če bi potopili v vodo za cel teden.

 

Torej taka stvar, kot jih lezi na tone v cyberpunku na vsakem vogalu. Say no more :D

Povezava do prispevka

No, pa mi je danes uspelo naresti hud heist aka lopovstvo ali karkoli že, nekaj drznega pač! ;)

Šel sem danes k mojo punci na jugozahod Slovenije, čeprav velja še omejitev gibanja na občin in bla, bla, bla. Pač palicajev ni blo nikjer. Zdaj a je to zaradi moje hitre vožnje ali pa ker sem se fural po pretežno makadamski cesti - whatever, prišel sem do nje, brez kazni.

In ji po skoraj dveh mesecev in enemu dnevu dau tole darilo.

Je legit? :) Zdaj je tudi ona “ena izmed nas!” :D 

(Maček je njen, btw.)

 

 

C668BAA1-E625-42D7-AA2B-B800AC142BCB.jpeg

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 8 minutami:

Ne, s čolnom sem moral priti do nje, ker je v njeni okolici vse poplavljeno, bumbar s kanglico :wacko:

 

Ne jebi :D Res al kaj??? Svaka ti čast ded, to pa je res ljubezen, da kršiš odredbe in riskiraš kazen, potem pa še s Playstationom in igrami s čolnom čez poplavljeno območje decembra do nje! Ti si car :avadodo:

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 minutami:

Lahko bi bila vsaj pro verzija:D

 

Tistga imam jaz doma.

Je treba bab, pardon, punci pokazat, kdo je moški pri bajti! 😎

 

tomazek reče pred 3 minutami:

 

Ne jebi :D Res al kaj??? Svaka ti čast ded, to pa je res ljubezen, da kršiš odredbe in riskiraš kazen, potem pa še s Playstationom in igrami območje do nje! Ti si car :avadodo:

 

Hvala, @tomazek! :)

Sicer pa fixed.

Ubistvu je res, da so trenutno hude poplave na jugozahodnem območju Slovenije.

S čolnom se pa nisem do nje vozil, ni šans. Samo malo sem se hecal! 😉 V taki vukojebini pa spet ne živi. Pri njej ni torej nič pod vodo. 
Razen mogoče ob sedanjem trenutku sklede v pomivalnem stroju  od današnje večerje :D

Povezava do prispevka

Bi bla pa finta, če bi ga :) Kaj pa veš, mogoče je bil pa kak drug uporabnik.

Jaz sem se enkrat prav nasmejal, ko je na avtobusni, ki je pred mojim oknom, čakal en človek. Pa gledam in nisem čisto OK videl (neka smreka ga je malo zakrivala), a sem mislil, da je moj znanec. Pa se zaderem skozi okno:
"Ej, Miro, kaj te čakaš avtobus, če je nedelja in danes ne vozi." On se obrne in reče: "Aja, danes ne vozi?", jaz pa takoj vidim, da ni moj znanec in samo zaprem okno. Potem sem polurkal in videl, da se je odpravil peš naprej. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...