Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče Pravkar:

Uglavnem kdaj začneš s predprodajo Steam Deckov?

 

Nasledn tedn bo mel bundle

 

Steam Deck 64GB + prednalozen Steam + prednalozen Fortnite za 599,99€

 

Ce zraven prilozis 5 let star DS4, placas 569,99€, zal lej, taki cajti so, da zivimo v nategu

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

sej je ful lepo in vse, sam ful je odročno (sred šume) pa nič ni za počet... Je pa res da nimamo ne trt ne ribnika, heh. Samo hardcore gozd do kamor ti seže oko

 

o_romi-20v-20gozdu_1024.jpg
To je Galko s svojo novo obutvijo na svojem vikendu. Za njim sedita mn3 uporabnika Mephisto in Feget

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 16. 7. 2021 at 12:15:

Realno sploh ne vidim odgovora na moje vprašanje oz. Vsaj ne takega, ki bi naredil smisel iz moje strani.

 Ps4pro konzola, ki se jo na bolhi prodaja po 200eur in/ali več... je ista vrednost kot troletna garancija (50eur)? 

ne, cena ps5 blur in 3letne garancije je? prveri še drugje, kot sm napisal 550e plus, ps5 pa 399e in pro? razlika cca 150e, realno?  pro v1 200e, pro v2 220e nekje, nov 280e ali pod...

 

Fuksija reče Dne, 16. 7. 2021 at 12:55:

majkemi da šilca lažje preberem kot playa

 

verjetno bo zaradi izkušenj

al če kej ne veš, sm ??? zakaj ne...

 

Šimšalamima Huhu reče Dne, 17. 7. 2021 at 11:05:

Preden dam v uradne kanale, a je kdo zainteresiran za ps4 pro z 1 joypadom in brez igric, 200 evrov, če se mi ni treba jebat s pošto, čas je na moji strani, dovodi za elektriko ko novi

tuk ti lahk takoj ponudim....

 

Šimšalamima Huhu reče pred 21 urami:

499, pa zraven je še GTA6 in podpisana knjiga "Kako uspeti v poslu, dopolnjena 2 izdaja (s slovarjem playgamščine)".

dej k te tko ta gta6 žre, k bo na voljo, mi piši častim đabe....

 

za odfuk piknik pr meni pa resno, če se vam da, da me bolje upoznate, zakva ne, sm pač čist solidn fant, 20let poročen, 40let mi je, pa 1,74metra, glih prou kil 80 malu manj, rad zagam , rad sm v travi...pa en kup takih for, še raj k se mi da igram no...

 

tku da res vabljeni, ne bit pičke, pa neki organizirajte, jst dam pa plac vrhunski...

Povezava do prispevka

Fakin bolha <_<

 

Vidiš oglas za poljubno igro. Slika igre itak stock pobran z neta.

Pišeš prodajalcu in vprašaš če je angleška izdaja vključno z ovitkom.

''Ja tako je''

Se domeniš za plac srečanja in pokličeš za uro in še enkrat vprašaš če je ang. verzija ovitek in vse.

''Seveda''

Prideš tja in že od daleč vidiš, da je na igri OGROMEN USK18 štempelj :rolleyes:

Ej to je fakin nemška verzija !

''O kako pa to''

 

 

I already told you: I deal with the god damn users so the admins don&#39;t have  to. I have people skills; I am good at dealing with people. Can&#39;t you  understand that?

 

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

dej da delim zgodbico k še nisem prebolela kere fore majo predmeti

 

par dni nazaj sem prodala svoj star hladilnik za kampirat

kupila sem že oreng rabljenega in še s fajn popustom, zato ker sta delala samo vira energije 12V in plin, ne pa tud 230V

prejšnji lastnik mu je še kabel odstranil, ker pač 230V ne dela

zanimal me je tko sam plin, in furala sem plinski pogon na njem brez enega problema ene 8 sezon festivalov pa kampiranja

dala sem ga na bolho za dost simbolično ceno in je tud dobil novega lastnika v celih 20min

 

model me kliče naslednji dan, veste, ventil za plin je zanič, spušča sam pikico plina skozi in je premal da bi ohladil

sem pa dal gor nov kabel in 230V dela k šus

:rofl:

vrnila sem mu keš, ker je njega tud sam plin zanimal, in mu zaželela velik sreče, važno da ga je odpeljal

ne vem čist a upam da ga bo prodal kot 12V/230V pogonom (tak bi bil pol vreden še ene pol manj kot sem js postavila ceno), al da ga bo odpeljal na odpad, kamor sodi

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 20 minutami:

važn da si delila evita to z nami

 

res tok hudo

 

Dejch reče pred 15 minutami:

nism jz kriv da je evita blesava 

 

Dejch reče pred 13 minutami:

in evita je blesava as fuck

Pismo Dejch, tebi se je res poslabšalo, nisem te imel v spominu kot takega hardcore bullyja 

Povezava do prispevka
Navedek

"Ženske je treba primerno oborožiti. Vsaka naj dobi eno pokončno raketo".

To je enkrat izjavil nek oponaševalec Janše v radijskem programu Radio Gaga (seveda z ustreznim naglasom). Enih sto let nazaj, ko sem bil še v srednji šoli. 

V bistvu pa hočem povedat, da tu na forumu ne bomo na noben način žalili, poniževali ali kakorkoli drugače škodili ženskim uporabnicam. Ker jih je itak (pre)malo tukaj!  Zato se je pač potrebno potruditi za kulturno simbiozo.
Šalo na stran, ampak to bi moralo pisati tudi v pravilih foruma. ;)

Povezava do prispevka

Vsi se motijo jz mam prav

 

jz sm pa ravno v soboto kupoval se en nepotreben gadget z bolhe in sm mel prav kul izkusnjo. Dobra cena, prijazen model, se neki mi je pomagal nastavit, prav ne vem kaj mam tok srece s folkom z bolhe zadnje case. 
Je blo tut ene 5 prodajalcev k ni odgovorilo na sms ampak kul, raj vidim to k da se morem z debili ukvarjat. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

To je enkrat izjavil nek oponaševalec Janše v radijskem programu Radio Gaga (seveda z ustreznim naglasom). Enih sto let nazaj, ko sem bil še v srednji šoli. 

V bistvu pa hočem povedat, da tu na forumu ne bomo na noben način žalili, poniževali ali kakorkoli drugače škodili ženskim uporabnicam. Ker jih je itak (pre)malo tukaj!  Zato se je pač potrebno potruditi za kulturno simbiozo.
Šalo na stran, ampak to bi moralo pisati tudi v pravilih foruma. ;)

Pozitivna diskriminacija je se vedno diskriminacija. Cilj mora bit da se do zensk obnasa isto kot do vseh ostalih. To da jih je na forumu malo je totalno nepomembno. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 minuto:

Pozitivna diskriminacija je se vedno diskriminacija. Cilj mora bit da se do zensk obnasa isto kot do vseh ostalih. To da jih je na forumu malo je totalno nepomembno. 


Ma ja, samo to res ni lep komentar, razen če gre za kako interno šalo:
 

Navedek

in evita je blesava as fuck

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...