Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mah jaz sem naceloma proti tem protestom in levakom, ceprav po dusi vedno navijam za underdoge, to pomeni, da mi gre oblast vedno na k in JJ v kombinaciji s temi glupimi ukrepi in pametovanjem kako morem zivet... dve leti sm si govoril ja treba spostovat pravila, kot nemci, le tako  bomo jacci, enotni.. sam zdaj mi grejo ze posteno na k, ki vidim, da se prevec vlece in ne znajo to resit, mislim predvsem na gospodarstvo, bomo bidli zdaj kako bodo izpelhali to s cepljenjem. Moj nono mi je reku, da ko so bile crne koze in komunisti ni bilo neke svobodne izbire ,ce se cepit al ne 🤣🤣 oh the irony

 

Ampak ne glede na to tej levi protestniki od unega sina tozilca kaj je, do Zlatkota pa vseh unih od Levice ipd najhujsih politicnih navijacev.. zal mi grejo tej ljudje se bolj na k.. mislim sej jaz bi protestiral, sam tej ljudje mi grejo res ultra na k jebiga.. in prav se bpjim kaj bi bilo ce bi prisli na oblast.. mislim, kot ljudje.

 

Witcher je reku, da ko imas dve slabi opciji na izbiro, ne smes izbrat nobene in jaz se tega drzim

 

 

Kar se pa tice vode.. ta zakon je res bil napisan uno ultra shady, pomoje se Mefi ne steka 100po100 .. in jaz sem pac mnenja, da do zdej je bila zakonodaja na tem podrocju relativno ql in dont fix it if aint broken, se posebej ce je shady, tako da sm vesel, da je zmagal proti.. se posebej ker unmu Vizjaku ne bi zaupa niti da mi zaliva vrt

 

To da bodo ta izid izkoristili, da rusijo vlado je itak ultra samoumevno in ultra glupost sam pac drugege boljse opcije nimajo. Enostavno na referendumu se je slo kaj si mislis o vodi, ce bi pisalo kaj si mislis o vladi, bi folk glasoval drugace. Kako drugace ne vem ampak sigurno precej drugace. Ni bila vezana nobena nezaupnica. To je enostavna logika. Glumske manipulacije pa bodo vedno v politiki. Nimaa kaj. Vsak navijac navija slepo za svojo ekipo.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 5 urami:

torej enostaven objekt je po trenutnen zakonu = gostinske stavbe do 10m2, garaze/nadstreski do 20m2, rezervoarji/"skladisca" do 20m2, cel fuk kmetijskih stavb do 40m2, reklamni panoji do 40m2, bazeni do 60min pa last and not least ograje do 2,2m visine, .....

 

A to so tiste fore, ko v zemljiški bukvi (al kwaj že) piše, da stoji lopa za orodje a irl tam stoji neka vila iz MTV cribs

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 urami:

Sovica, si že pogledal kak del rezidentskih evilov, jaz sem lih snel

Jaz sem pogledal par delov in je res zelo proper RE vibe, Leon+Claire v "glavnih" ce si glih preigral RE2 remake kr dogaja k so skos neke reference na Racoon city. 

 

Ce pa nimas pojma kaj je RE oz kaj se dogaja v spilih (1-4) poj ti ne more bit glih jasno kaj se dogaja v seriji. Bi dal 5/7.

 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 urami:

in pol ti meni da sem največji trasher v partiji ki ti hajpam marvel loki serijo :rolleyes:

Nisem rekel, da si trasher, ker hypaš Loki

 

Trashal sem te, ker se z Jinom pogovarjava o dobrih akcijskih filmih/scenah in ti začneš uletavat marvel filmi, ki imajo razen kake izjeme akcijske prizore na nivoju mojega igranja z action mani, ko sem bil star 6

Povezava do prispevka

  

Hernier reče pred 2 urama:

Nisem rekel, da si trasher, ker hypaš Loki

 

Trashal sem te, ker se z Jinom pogovarjava o dobrih akcijskih filmih/scenah in ti začneš uletavat marvel filmi, ki imajo razen kake izjeme akcijske prizore na nivoju mojega igranja z action mani, ko sem bil star 6

 

 

Kar nek fake news spet

 

Sicer pa kaj češ pričakovati od matrica 2/3 fana :rolleyes:

 

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...