Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aja, zanimivo. Med mojimi frendi je res malo takih, ki bi jim bil SW kul. Po moje sem sam še največji "fan", pa še to samo zato ker sem fan Sci-fija in fantasyja in general.

Drugače sem govoril na splošno o true SW fanih. Takih, ki so doživeli originalno trilogijo ob izidu, ne o nas fakerjih. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

eh to mi je stupid tako razmišljat, a ni to mal gatekeeperstvo

 

jaz sem vesel za vsakega mulca, ki posluša take bende in/ali rap akte, k niso lih več trendy, še vedno so lahko true fani Soundgardna tud če niso vedli za Chris Cornella, ker pač, niso še bli rojeni leta 1991

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 40 minutami:

eh to mi je stupid tako razmišljat, a ni to mal gatekeeperstvo

 

jaz sem vesel za vsakega mulca, ki posluša take bende in/ali rap akte, k niso lih več trendy, še vedno so lahko true fani Soundgardna tud če niso vedli za Chris Cornella, ker pač, niso še bli rojeni leta 1991

Ti si rekel, da je največ 30+ fanov (sicer imaš matematično prav, ker to zajame valjda tudi starejše od 50 :D). Jaz sem samo mnenja, da so hardcore Star Wars fani starejši od 30 something.

Drugače pa ne vem o kakem gatekeeperstvu govoriš. Saj ne pravim, da nekdo, ki je mlajši od 50 ne more biti tudi fan. Osredotočil sem se na izjavo o tem katerih je največ.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ti si rekel, da je največ 30+ fanov (sicer imaš matematično prav, ker to zajame valjda tudi starejše od 50 :D). Jaz sem samo mnenja, da so hardcore Star Wars fani starejši od 30 something.

a taki k konzumirajo vse, od knjig do tv serij, filmov do špilov? ali pa k se vedno našemijo v SW like za pusta/halloween? to je meni hardcore :D

 

to jih dovolj poznam da se mi niti ne da pogovarjat z njimi o temu, edino ajde pr enmu doma smo gledal Episode 9, da smo se mal smejal

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

povej več

kakšne napačne ideje so zdej prisotne

a so kej drugačne od naših iz 90ih :D

Al zelo ofuj sex al pa zelo ginekološka predstavitev seksa

 

Če boš priden boš mel denar za avto in kul avto pomeni ženski interes zate

 

Droge so pure evil in propad lajfa, ampak ankohol pa ni droga

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 8 minutami:

Al zelo ofuj sex al pa zelo ginekološka predstavitev seksa

 

Če boš priden boš mel denar za avto in kul avto pomeni ženski interes zate

 

Droge so pure evil in propad lajfa, ampak ankohol pa ni droga

torej nič specifičnega za te generacije

ajde mogoče ginekološko delovanje seksa, to je vseen več kot so nekateri vedl k smo prišli v gimnazijo

Povezava do prispevka

Odvisno kakšne ženske te interesirajo. Če se ženska pali na avto, pol bo dober avto vsekakor pomagal.

 

Ženske hočejo (če govorimo o vezi in ne random fuku) varnost in udobje, tko kot vsi, a ne? Najlažje je površinsko pokazat da lahko omogočiš varnost in udobje z dobrim vozilom, uro, telefonom. Težko je pokazat odgovorne finance, uštimano življenje in mentalno stabilnost z eno potezo, ampak novish BMW preskoči vse to in incepta ženščetu da si ja ti tist čigar seme hoče v sebi in po obrazu ter laseh, da se izrazim strokovno.

 

Ni pa to sploh indikator biločesa. Torej spet, odvisno kakšno žensko hočeš.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 21 urami:

@Chenier: Čisto mimogredno sem pač napisal/vprašal glede otrok.  Sorry, pozabi. Očitno res zgolj neke moje osebne preference (ker poznam veliko RL ljudi, ki sami nimajo otrok in potem najbolj pametujejo na tem področju). 

Imaš ljudi, ki imajo otroke in pametujejo v prazno, ki nimajo otrok in pametujejo v prazno, ki imajo otroke in razumejo in nimajo otrok in razumejo. Vzel si eno skupino ljudi, na katero si slučajno naletel in posplošil.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:

Odvisno kakšne ženske te interesirajo. Če se ženska pali na avto, pol bo dober avto vsekakor pomagal.

 

Ženske hočejo (če govorimo o vezi in ne random fuku) varnost in udobje, tko kot vsi, a ne? Najlažje je površinsko pokazat da lahko omogočiš varnost in udobje z dobrim vozilom, uro, telefonom. Težko je pokazat odgovorne finance, uštimano življenje in mentalno stabilnost z eno potezo, ampak novish BMW preskoči vse to in incepta ženščetu da si ja ti tist čigar seme hoče v sebi in po obrazu ter laseh, da se izrazim strokovno.

 

Ni pa to sploh indikator biločesa. Torej spet, odvisno kakšno žensko hočeš.

 

ženske v povprečju hočemo imet kvalitetne medčloveške odnose, ki temeljijo na spoštovanju, zaupanju, deljenih vrednotah in tako naprej, in hkrati naredijo naše življenje boljše, kot bi ga imele same

vse ostalo je kozmetika

 

vsakič k rečeš da se jih 'privabi' s 'stvarjo' nas ne obravnavaš kot ljudi, ampak kot eksotične ljubljenčke

Povezava do prispevka

Boljše kot bi ga imele same, vsekakor. Če imaš za partnerja tipa k dela 10h na dan na baušteli, ti bo izboljšal življenje za tistega minimalca mesečno kerga si bosta razdelila za "boljše življenje" aka bograč z belim kruhom.

 

Sam tist daytrader v bemflu ki ima tretjo vikendico večjo od najetega stanovanja bauštela tipa, bo ne samo nudil tebi večje udobje, življenje ti bo veliko lažje. 

 

Spoštovanje, zaupanje in ostalo lahko dobiš na vsakem nivoju premoženja kandidatov, ampak še vedno je ZELO lažje upecat tako rando fukaro kot sopotnico če je avto boljši, finance bolj zdrave itd.

 

Ne gre se za to da smo mi stvorili ta sistem, sam vemo kako dela ker opazujemo ženske vzorce. Če to kaj pravim ne bi bilo res, moški ne bi trošili maso dnarja na avte izven njihovega dosega samo za pičke, valda mora delat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...