Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 1 minuto:

Boljše kot bi ga imele same, vsekakor. Če imaš za partnerja tipa k dela 10h na dan na baušteli, ti bo izboljšal življenje za tistega minimalca mesečno kerga si bosta razdelila za "boljše življenje" aka bograč z belim kruhom.

 

Sam tist daytrader v bemflu ki ima tretjo vikendico večjo od najetega stanovanja bauštela tipa, bo ne samo nudil tebi večje udobje, življenje ti bo veliko lažje. 

 

Spoštovanje, zaupanje in ostalo lahko dobiš na vsakem nivoju premoženja kandidatov, ampak še vedno je ZELO lažje upecat tako rando fukaro kot sopotnico če je avto boljši, finance bolj zdrave itd.

 

Ne gre se za to da smo mi stvorili ta sistem, sam vemo kako dela ker opazujemo ženske vzorce. Če to kaj pravim ne bi bilo res, moški ne bi trošili maso dnarja na avte izven njihovega dosega samo za pičke, valda mora delat.

a teb je res cilj v lajfu imet rando fukaro, ki ji boš cel lajf dajal priboljške k mački zato da ne bo preveč tečna :avadodo:

 

 

Povezava do prispevka

Meni ni, ampak a se ne pogovarjamo o vzorcih?

 

Moj point je: moški(ne vsi) kažejo premoženje z avti in stuffom ker to privlači ženske katere jih zanimajo.

 

Ženske(ne vse) vidijo v dobrem avtu in stuffu  boljšega kandidata ker jim te stvari nakazujejo, da ji bo življenje z njim lažje.

 

Nič od tega ni nujno res, ampak moški vidijo kako ženske pogledajo ko prideš v fancy avtu in trust me, it works. In zato furajo tak vzorec
 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 minutami:

Meni ni, ampak a se ne pogovarjamo o vzorcih?

 

Moj point je: moški(ne vsi) kažejo premoženje z avti in stuffom ker to privlači ženske katere jih zanimajo.

 

Ženske(ne vse) vidijo v dobrem avtu in stuffu  boljšega kandidata ker jim te stvari nakazujejo, da ji bo življenje z njim lažje.

 

Nič od tega ni nujno res, ampak moški vidijo kako ženske pogledajo ko prideš v fancy avtu in trust me, it works. In zato furajo tak vzorec
 

 

pogovarjl smo se o tem, če je prenos vzorca na otroke vzorec, da bo avto privabil ženske, pozitiven al negativen

 

js pa sovicha misliva, da je negativen, ker so velik pomembnejše stvari v odnosih kot finančno stanje

ti pa stipe mislita, da je pozitiven, ker bogastvo dejansko privabi določen tip žensk

 

sori za napako, zvenel si mi k da ne sam opisuješ stereotipa ampak svoje mnenje

Povezava do prispevka

Nps, razumem da se je dalo iz mojih postov tako zaključit.

 

Učit otroka, da ženske privlačijo avti je res in ni res tho. Ampak KAKŠNE ženske to privlači je najbolj pomemben detajl tle. 

 

Če si mlad fant in bi rad pofukal ful plehkob, dober avto pomaga bolj kot bilokaj. Če iščeš fellow intelektualko ali ne vem kaj, pol to ni nek pristop po mojem.

 

Učit otroka te fakte je dobro(?) i guess, ampak saj bo sam videl že sam v praksi.

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 22 minutami:

pogovarjl smo se o tem, če je prenos vzorca na otroke vzorec, da bo avto privabil ženske, pozitiven al negativen

 

js pa sovicha misliva, da je negativen, ker so velik pomembnejše stvari v odnosih kot finančno stanje

ti pa stipe mislita, da je pozitiven, ker bogastvo dejansko privabi določen tip žensk

 

sori za napako, zvenel si mi k da ne sam opisuješ stereotipa ampak svoje mnenje

 

Jaz ne mislim da je pozitiven, jaz vem samo da tako je v resničnem življenju...vsi te stvari lahko vsakodnevno vidimo na lastne oči - če ti nisi taka, ne pomeni da nobena ni.

In valjda če si koliko toliko pri zdravi pameti, ločiš ženske na tiste, ki so za poročit in tiste, ki so samo za good time - valjda ne boš poročil eno, ki pada na avto, kaj si boš pomagal z njo - tudi najlepše ženske se enkrat naveličaš drsat in potem ti ne ostane nič, če je prazna v tikvi...

 

Veš uno foro, ko ženska reče tipu; sej ti si v redu fant in vse, ampak meni rabi en da mi razpali šamarično in reče "Mrš v BMW!" :D

 

 

Povezava do prispevka

Ženske hočejo moške, ki so visoki 185 cm ali več, letno zaslužijo vsaj 100k, izgledajo kot Brad Pitt, imajo polno glavo las in six pack, se vozijo v najnovejšem top Mercedezu ali BMW-ju ter živijo v dvorcu Ludvika XIV.

 

Vse ostalo so sirotinje, ki niso vredne niti za sms odgovor :( To je realnost sodobnega dating sveta :(

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

zdele rečem kolegici na chatu, kaj ji predstavlja še kr nov bmw

 

je rekla 'lizing pa objestno vožnjo'

 

Ta izgovor z lizingom je tudi ena taka bedarija - kot da če imaš na lizing, je zastonj.

Ne more si vsak privoščit 1000€ obrok za avto.

 

Ima pa lizing svoje prednosti, ki sem jih recimo jaz spoznal na hard way - ko ti ugotavljajo premoženje za otroški dodatek, plačilo vrtca in te stvari, če imaš avto na lizing, se ga ne upošteva kot premoženje - tako da na koncu sem skozi te višje izdatke popušil več za avto, kot bi bile obresti za lizing.

Ampak hej, nisem pa bil seljak z lizingom, škoda samo, ki pičke niso tega vedle, da bi navalile :D

 

Povezava do prispevka

  

Feget reče pred 4 minutami:

Ženske hočejo moške, ki so visoki 185 cm ali več, letno zaslužijo vsaj 100k, izgledajo kot Brad Pitt, imajo polno glavo las in six pack, se vozijo v najnovejšem top Mercedezu ali BMW-ju ter živijo v dvorcu Ludvika XIV.

 

Vse ostalo so sirotinje, ki niso vredne niti za sms odgovor :( To je realnost sodobnega dating sveta :(

 

želiš rečt:

 

vse ostalo so bikova jajca

 

image.png.b238baf511293cc2dbee0d141ee6c793.png

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 6 urami:

Ampak a je vzpostavljeno, da sta bila oba geja? Ali je pač situacijsko - ker nimaš nikogar v lajfu, se navežeš na isti spol. Če bereš kakšne stare dnevnike iz vojske, preden so postali woke in začeli delat ženske vojakinje, je ogromno neke homoerotike in pretiranega nakazovanja čustev svojim sovojakom. Pa pomoje to ne izhaja iz tega, da bi se za vojsko množično odločali geji, ampak pač prilika, ker so si samo med sabo lahko nudili toplino, varnost, zatočišče, prijateljstvo ... Podobno je v zaporih, kjer zaradi TV-ja imamo filing, da obstaja samo sweet rapeage, ampak v resnici je tudi ogromno homo zvez, ki niso nasilne narave. 

 

v US zaporih je kao "interno pravilo", da če nehaš fukat z moškimi pol let, preden greš na prostost, ni (blo) gay :D

Povezava do prispevka
Feget reče pred 48 minutami:

Ženske hočejo moške, ki so visoki 185 cm ali več, letno zaslužijo vsaj 100k, izgledajo kot Brad Pitt, imajo polno glavo las in six pack, se vozijo v najnovejšem top Mercedezu ali BMW-ju ter živijo v dvorcu Ludvika XIV.

 

Vse ostalo so sirotinje, ki niso vredne niti za sms odgovor :( To je realnost sodobnega dating sveta :(

še kr mi nisi povedal, kaj je tako hudega na svetu, kjer transi lahko obstajajo

 

Stipe2 reče pred 44 minutami:

 

Ta izgovor z lizingom je tudi ena taka bedarija - kot da če imaš na lizing, je zastonj.

Ne more si vsak privoščit 1000€ obrok za avto.

 

Ima pa lizing svoje prednosti, ki sem jih recimo jaz spoznal na hard way - ko ti ugotavljajo premoženje za otroški dodatek, plačilo vrtca in te stvari, če imaš avto na lizing, se ga ne upošteva kot premoženje - tako da na koncu sem skozi te višje izdatke popušil več za avto, kot bi bile obresti za lizing.

Ampak hej, nisem pa bil seljak z lizingom, škoda samo, ki pičke niso tega vedle, da bi navalile :D

 

kakšen izgovor lol

sam odziv, kaj ji to pomeni

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Meni ni, ampak a se ne pogovarjamo o vzorcih?

 

Moj point je: moški(ne vsi) kažejo premoženje z avti in stuffom ker to privlači ženske katere jih zanimajo.

 

Ženske(ne vse) vidijo v dobrem avtu in stuffu  boljšega kandidata ker jim te stvari nakazujejo, da ji bo življenje z njim lažje.

 

Nič od tega ni nujno res, ampak moški vidijo kako ženske pogledajo ko prideš v fancy avtu in trust me, it works. In zato furajo tak vzorec
 

 

Ja sam zakaj ti isti ljudje, ki lovijo ženske na avte, jamrajo glede keš/pleh pičk. Zavestno si se odločil iskat ženske, ki so s tabo zarad avta/gnara in ne zarad tebe kot osebe

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

Če ti ga kdo pofafa po par letih resta pa baje sploh ni gay. To bi mogoče še šlo v skrajni sili po desetletju resta. Da pa bi jaz komu fafal ali pa me kdo pikal v rit pa ni variante :D

Saj a je ful važno a penis vtikaš v ženska al moška usta. Ajde, če je tipo res bradonja, zna bit morda awkward

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

še kr mi nisi povedal, kaj je tako hudega na svetu, kjer transi lahko obstajajo

 

Mene ne motijo ne transi, ne geji, ne pedofili, ne 76 spolov, ki si jih lahko prosto izbere vsak glede na dnevno razpoloženje. Moti me samo, da se mene posiljuje s tem sranjem v družbi, v serijah, filmih in igricah. Ker tam pa mi to predstavljajo kot cool in normalno, kjer pa vse to razen gejev, NI.

 

Povezava do prispevka

To je res ja. Mučitelj živali mi gre 100x bolj na kurac kot morilec, požigalec, goljuf, posiljevalec ali pedofil. Za vse naštete me prav briga, tudi če jih je 50% prebivalstva, mučitelje živali pa prav osebno sovražim.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 30 minutami:

Ne biti tak pedofob no. Tudi oni so ljudje. Tako kot dvospolni binarneži z brado in kurcem, ki pozirajo na trani šovih za osnovne šole.

Ne smeš si pozabit izmisliti, da nastopajo goli.

  

Feget reče pred 5 minutami:

To je res ja. Mučitelj živali mi gre 100x bolj na kurac kot morilec, požigalec, goljuf, posiljevalec ali pedofil. Za vse naštete me prav briga, tudi če jih je 50% prebivalstva, mučitelje živali pa prav osebno sovražim.

Boriš se za svoje pravice. Makes sense.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...