Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Fuksija: KFC je načeloma dober, ampak je pa res da lahko naletiš tudi na "slabo" porcijo. Ajde, jaz sicer še nisem imel slabe izkušnje (npr. da bi bilo oljnato), ampak poznam pa primere. Nekateri so velikokrat dobili tudi povsem krvave kose kokoši, kar je spet odklon.
Sicer pa jaz pri KFC itak vzamem zgolj perutničke in stripse in še nisem naletel na škart robo. Krompirčka nimajo dobrega, zato me boli đoko, glede omakic pa so tudi tak-tak (tudi če jih ni bi imeli jih ne bi pogrešal). Ampak perutničke so pa vedno zakon, hehe. Govorim o tem slovenskem KFC-ju pri Šentilju. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Če smo že pri trash-fast-food: Đabiri v MB (pri dvorani Tabor) že dolgo let ni več to, kar je bil nekoč. To smo sicer že debatirali, ampak vseeno.. Velikokrat dobiš postano čebulo in te potem dobesedno zvije v trebuhu. Pa tudi kruh ni več tak, kot so ga imeli pred leti, kar mi je načeloma zelo pomembno (saj so bili nekoč znani po dobrem, pečenem v lastni režiji).  Načeloma zadnje čase dajejo tudi povsem uvenel list solate. Ampak cene pa nečejo prilagodit. Ajde, itak vsake toliko paše, ker je pač šiptar burger in drugačna izkušnja kot Mek ali KFC (in če imaš srečo naletiš tudi na svežo čebulo).
Povem pač, če kdo približno pozna (itak dvomim da je tu na forumu veliko štajercev, ki poznajo Đabiri).   

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 18 minutami:

jaz sem imel slabo izkušnjo s KFCjem samo v Londonu

 

best fast food chicken

Jz sm mel v londonu najslabso izkusnjo, ampak tut drugje ni bil nek mega piscanes. Pa se kot je @Fuksija rekla je nek priokus po prezganem olju, vsaj jz ga tko dojemam, mi ni vsec. Sploh stajerci k mate Qja (ce se obstaja?), dober piscanec. 

Povezava do prispevka
Arey reče Pravkar:

Jz sm mel v londonu najslabso izkusnjo, ampak tut drugje ni bil nek mega piscanes. Pa se kot je @Fuksija rekla je nek priokus po prezganem olju, vsaj jz ga tko dojemam, mi ni vsec. Sploh stajerci k mate Qja (ce se obstaja?), dober piscanec. 

mislim da sploh ni prežgano, sam pač tip olja ma mal okusa

iirc sem ga tud pri cantini mexicani opazila

ne vem kšno arašidovo al pa tako k je mal redkejše in nisem navajena kr ignorirat okusa

Povezava do prispevka
Arey reče pred 16 minutami:

Jz sm mel v londonu najslabso izkusnjo, ampak tut drugje ni bil nek mega piscanes. Pa se kot je @Fuksija rekla je nek priokus po prezganem olju, vsaj jz ga tko dojemam, mi ni vsec. Sploh stajerci k mate Qja (ce se obstaja?), dober piscanec. 

sej pomoje je men lih ene tok všeč kukr vam ni :D unhealthy repr negro okus

samo vem da sem jedel že dobr KFC in slab KFC, in ko je dobro mi je od fast fooda samo Taco Bell tok dobr

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 59 minutami:

kaj imate vsi s tem KFC, bla sem 2x na zagrebu in tud če ga nikol več ne

vse ma okus priokus po tipu olja, ki ga uporabljajo, vse si je podobno med sabo, omakce k sem jih probala pri Jayu so naravnost bedne

all in all kr neki

 

A ni tvoj mož velik fan? :D Jaz sem bil samo na poljskem in je blo OK.

 

Fuksija reče pred 1 uro:

ker ma velik več ljudi s kerimi hočeš delit stroške slovensko banko kot Revolut

js prek n26 delim sam s folkom k dela v tujini in torej itak ne more met slovenske banke :D

 

Jaz ne poznam osebno nikogar, ki bi imel N26 ali Revolut. Zato mi po možnosti Flik bolj prav pride. Mi smo še preveč seljački, da bi folk razmišljal o teh online bankah v tujini :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 18 minutami:

 

Menija pa jim na strani sploh ne odpre. Meni deluje, da je precenjena zadeva - zelo hipstersko deluje. Mogoče grem preverit ob priliki.


V Chrome odpre, v drugih brskalnikih imajo očitno problem. :) 

Je pa spet relativno kaj komu pomeni "hipstersko". Meeting Pub v MB je zame recimo dokaj hipsterski, ampak imajo pa tam svinjsko dobre rebrce. Vedno je pač nekaj.. in je treba delati kompromise. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Si delim KFC sentiment, sem ga jedel na Poljskem in v Chicagu, oboje mi je bilo kot nek redneck food, overly namočen v olje, prav ogabno

Jaz sem sam enkrat šel v KFC v Barceloni se mi zdi, pa nisem vzel teh bucketov k so nogice al pa perutničke, ampak nek piščančji sendvič, tko like čist bedn kokr recimo McChicken, tist tok bled okus kokr da bi stiropor jedu. In ne vem kaj mi je blo, ful hotu it v KFC, pol pa naročim neki kar je povsod, namest bucket kračic in perutničk. To je tist k te možgan strola v bedne odločitve.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

kfc so meni tudi smeti. ajde, obiskal sem ga dva krat, v budimpesti in naganu. oboje last resort, lacen ko prasica in je bilo se vedno slabo, ono res slabo, nikoli vec ne obiscem slabo. also ce nimam casa kuhat, si tu pa tam mimogrede vzamem mcd solato z dvema cezar prelivoma. samo zadnja dva meseca ga biksajo, ven so vrgli krutoncke in parmezan ter dodali redkvico. zelo kisla poteza in tako je naneslo da sem se prejsnji teden pripravil in v sluzbi dodelal zadevo s cmarjenjem slanine, kruhka in pekan oresckov. bozansko blo.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

 

Vedno pol velliko skledo napolnim z vodo in menjam 2-3 vode... pač pustim stat par minut in menjam... potem zmešam. Če je sila, pa jo samo dobro splavim pod tekočo vodo. Samo to je redko. Nisem še kake driske fasal :D

to ni isto kot da maš natrebljeno v 30s

mislim sej to se da z ledenko al pa radičem v glavah k ju res sam splakneš pod vodo, not tko ni svinjarije

vse ostale so pa biznis še kr mal več kot 30s

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...