Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mah, kaj pa vem. McPlant (mislu sem, da bojo smeti, sam sploh ni slabo, dosti boljše od unih prejšnjih vegi burberjev ali McFisha), pomfri s sirom, velik shake.

To je vse kar rabim. Karkoli več od tega je zgolj počasen samomor. :D

 

Sem pa govoril površno. To pride malo več kot 10 EUR.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 urami:

Saj nisem rekel vsak dan. Kadarkoli pač.

Nimam več let, da bi lahko lahko vase metal kakršnokoli sranje.

Tole, sam da 15 let manj al neki :D 

 

Ampak res, sem začel opažat, da če mečem vase preveč smeti, da se to pozna na razpoloženju in energiji, tako da zadnje čase jem zelo zdravo. Mogoče je placebo filing, ampak se počutim dosti bolj high energy zaradi tega 

Povezava do prispevka

Jaz v McDonaldsu lahko pojem največ en meni + ena dodatna omaka + en dodaten sendvič

 

To prilezeš do ene 10-12 €

 

Ne vem, kako bi na to pojedel še kaj. Bi rabil vsaj uro ali dve pavze, ampak po eni uri je McD hrana samo še direkt za v smeti 

Povezava do prispevka

Tudi jaz ne jem nagcev v McD in mi je prav čuden folk, ki jih, še bolj čuden pa folk, ki v McD je solato :D 

 

Fora McD je, da greš enkrat na pol leta, tako kot pravi Vučko3, in da za tisto uro greš all in, to je optimalni elitni okuševalec McD experience

Povezava do prispevka

Samo res... tista solata, ki si jo doma narediš za manj kot 1€, je v Meku ene 4€?

 

Jaz imam podoben sistem ot Vućko in Ćamir. Enkrat na cca. pol leta in potem požrem meni (konfri s čedarjem in slanino nazadnje) + kak poseben burger + pito. Nekaj pač kar ne jem doma in nimam kje drugje dobit. Nagci so mi iz istega razloga bedni, solata pa tudi. Če so ti omake tak dobre, si jih kupi posebej (ali solatni prelivi) in zmešaj doma za isti keš skledo za celo familijo (ali napeči nagcev).

Povezava do prispevka
Arey reče pred 22 urami:

Ne, bova rabila kredit cca 30% investicije. Ne veva še kdaj ker mava še prihranke trenutno, odvisno kok hitro bo šla gradnja. Če bom moral jaz vzet kredit bom jasno začasno odprl račun na banki ki bo pač to zahtevala. Sej ga ne rabim uporabljat :D Če bo dovolj da kredit vzame žena pa toliko boljše.
Sej drgač bi mel v slo banki, ker recimo za večje gotovinske dvige moram zdej njej nakazat pa gre pol ona na banko iskat. Kar še vedno ni nič dela v resnici, ampak če bi bil sam bi to težje naredil. Tko da ja - kredit in dvigi gotovine. Sam slednje se da tut rešit tko da poiščeš dobesedno najcenejši račun na slo banki in ga plačuješ izključno za to da lahko kdaj dvigneš več gotovine :D 

plus Flik

easy najboljša stvar k so jo slovenske banke kdaj spacale skupi

 

drugač vsi k ne veste kera banka se vam splača mate tle

https://www.zps.si/kalkulatorji/primerjajte-stroske-poslovanja-z-osebnim-racunom

vpišete svoje potrebe pa vam izračuna ker račun/paket vas bo kolk prišel na leto

js mam NLB Digitalni, ker ne rabim praktično ničesar + n26 za una občasna nakazila k se naredijo

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Tudi jaz ne jem nagcev v McD in mi je prav čuden folk, ki jih, še bolj čuden pa folk, ki v McD je solato :D 

 

Fora McD je, da greš enkrat na pol leta, tako kot pravi Vučko3, in da za tisto uro greš all in, to je optimalni elitni okuševalec McD experience

Sam si pa vedno vzamem solato namesto konfrija al pa poleg plus nagce. Soalta z cezerjevim prelivom mi je bomba, mal kontrasta hrani

 

nisem neka redna stranka sam mi je kul z zemfom 

 

sam itak večino kar hodim v fastfood je tko v Zagrebu in je KFC itak prioriteta če mam na izbiro

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...