Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

fak, the longer you stare the funnier it gets

zakaj se slikajo zraven krave (al je celo sam kravja glava, še slabše)

zakaj majo vsi razen enga volčje kostume

kvaliteta fotk je tko, moj telefon z ugasnjenim nočnim načinom

na eni točki pridejo šlatat polže pa paličnjake

 

sumim da je bil carski žur tbh

 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 minutami:

mate kak predlog za grozljivko za danes. Sem mislu midsommar, sam ne vem kolko ima jesensko vzdušje.

Tisto je čisto druga kategorija. Prejšnji film režiserja, Hereditary, ima veliko bolj jesenske Halloween vajbe.

Sam ne glede na to močno priporočam. Res poseben film z norim nervirajočim vzdušjem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kul so mi grozljivke na temo kakih ritualov in poganskih zadev, niso mi tolko kul jump scarei in močen CGI. Kaki gozdovi in to, en tak primer je bil en film ko frendi hodijo po nekem gozdu, se zgubijo in pol prenočijo v neki čudni koči, en se zbudi ponoči, gre v zgornje nadstropje in vidi enga frenda kako v spanju na kolenih časti nek poganski kip haha, to mi je čisti odlom.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Kul so mi grozljivke na temo kakih ritualov in poganskih zadev, niso mi tolko kul jump scarei in močen CGI. Kaki gozdovi in to, en tak primer je bil en film ko frendi hodijo po nekem gozdu, se zgubijo in pol prenočijo v neki čudni koči, en se zbudi ponoči, gre v zgornje nadstropje in vidi enga frenda kako v spanju na kolenih časti nek poganski kip haha, to mi je čisti odlom.

čak to je pa tist norveški al kaj? k nakonc vidjo tega monstruma? 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Kul so mi grozljivke na temo kakih ritualov in poganskih zadev, niso mi tolko kul jump scarei in močen CGI. Kaki gozdovi in to, en tak primer je bil en film ko frendi hodijo po nekem gozdu, se zgubijo in pol prenočijo v neki čudni koči, en se zbudi ponoči, gre v zgornje nadstropje in vidi enga frenda kako v spanju na kolenih časti nek poganski kip haha, to mi je čisti odlom.

 

a si gledat The Witch od Eggersa: https://www.imdb.com/title/tt4263482/

 

zelo nice, zelo woods, zelo satan

 

priporočam ful

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 3 minutami:

čak to je pa tist norveški al kaj? k nakonc vidjo tega monstruma? 

Ja, ko nek čuden jelen menda

Galko reče pred 3 minutami:

 

a si gledat The Witch od Eggersa: https://www.imdb.com/title/tt4263482/

 

zelo nice, zelo woods, zelo satan

 

priporočam ful

Nisem, tnx, bom po moje bolj tega pogledal. Drugače A dark song sem ene petkrat pogledal, to mi je res top.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 27 minutami:

Midsommar je meni mega cool, ampak je ena od subverzivnosti, da se dogaja podnevi in ima tak spomladanski vibe. 

Jp. Mene je ravno ta aspekt povsem odpihnil, ker sem ves čas imel nekakšen feeling nespečnosti, ko si utrujen od vsega, pa ti jebeno 24/7 sonce ne pusti, da bi si opomogel.

Trailer je imel bele robove namesto črnih. Res prefinjen detajl.

Povezava do prispevka

Na podobno foro kot The Ritual je tudi The Apostle, samo da imaš namesto skandinavskega poganstva eno sekto krščanskih fanatikov na izoliranem irskem otočku v začetku 20. stoletja. Meni je bil kar kul, ima pa zanimivo ful višje ocene kritikov kot gledalcev (ponavadi je pri večini mainstream horrorja ravno obratno).

 

Sem hotel zalimat trailer, pa se mi zdi, da v klasični maniri preveč spoila

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...