Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Prvic cujem tudi jaz. 

 

Sicer sklepam, da izhaja iz izraza buzeraš, buzero.. ki pa sem ga slisal in se teenutno ne spomnem kaj pomeni tocno ampak nic lepega

 

 

Ej, ce mi lahko pomagate mogoce... zadnjic mi je nek cuden starejsi tip rekel, da sem polizan.. sem ga vprasal, kaj to pomeni.. pa niti sam ni znal razlozit.. pol sm sel gledat na google pa niswm nic nasel.. tako da.. sicer se mi svita malo, ma nisem ziher kva bi to lahko pomenilo.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

 

 

Ej, ce mi lahko pomagate mogoce... zadnjic mi je nek cuden starejsi tip rekel, da sem polizan.. sem ga vprasal, kaj to pomeni.. pa niti sam ni znal razlozit.. pol sm sel gledat na google pa niswm nic nasel.. tako da.. sicer se mi svita malo, ma nisem ziher kva bi to lahko pomenilo.

Polizanec bi pri nas rekli enemu šminkerju v nulo zrihtanemu z lakom in voskom v laseh... 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Polizanec bi pri nas rekli enemu šminkerju v nulo zrihtabemu z lakom in voskom v laseh... 

Ja to sem pomislil tudi jaz, sam ni bilo v kontekstu.. nenazadnje je bil tip bolj polizan kot jaz, mislim jaz sem res dalec od sminkerja, z nekimi oprijetimi pederskimi hlacami in CK majcko.. tak da... ma dobro itak je bil cuden.. sam vswno me zanima pizdumater

 

Mogoce ker sem prvic bil bolj prijazen kao polizan, pol drugic sem mu neki fakal in mi je reku, da sem prvic izgledal nek polizan.....

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Ja to sem pomislil tudi jaz, sam ni bilo v kontekstu.. nenazadnje je bil tip bolj polizan kot jaz, mislim jaz sem res dalec od sminkerja, z nekimi oprijetimi pederskimi hlacami in CK majcko.. tak da... ma dobro itak je bil cuden.. sam vswno me zanima pizdumater

 

Ce bi to reku kakemu pubeci tu v nasih koncih za sankom bi ti hitreje prestel rebra kot ti prestejes do 3. Tok na to temo. 

Povezava do prispevka

100% sem, da sem "buzakl" že večkrat slišal. Načeloma bi rekel, da res izhaja iz "buzerant"/"buzeraš", ampak v malenkost bolj milem pomenu. Definitivno pa ni povezano s spolno usmerjenostjo. Pač v povedi: "Buzakl je, kaj češ."

Drugače pa: "buzerant" ne označuje geja, tako kot tudi "peder" ne. Buzerant smo namreč velikokrat uporabili za nekoga, ki je na veliko "živciral, oz. "buzeriral" ostale (sopomenka bi bila recimo: "nadležni tečnež" oz. nekaj v tem smislu). :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Matej24 reče pred 1 minuto:

 

Ce bi to reku kakemu pubeci tu v nasih koncih za sankom bi ti hitreje prestel rebra kot ti prestejes do 3. Tok na to temo. 

Ja sam na mojo zalost nismo bili v gostilni.. toliko na to temo. In iskreno zivljenske izlusnje so me naucile, da raje kot, da s5 placam 5000 odskodnine se naredim budala, sploh ce nisi v temni ulici brez pric

Povezava do prispevka

Zdaj pa še jaz nekaj vprašam: Koliko vas pozna izraz: hempa ?  (označuje žensko, dočim za moškega rečemo: hempež)
Npr.: "Ti si taka hempa!", "Hempež si" in podobno. Poznate? Uporabljate? Razumete pomen? :) (štajerci mislim, da ne bi smeli imeti problemov, ampak sprašujem pač na splošno) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Zdaj pa še jaz nekaj vprašam: Koliko vas pozna izraz: hempa ?  (označuje žensko, dočim za moškega rečemo: hempež)
Npr.: "Ti si taka hempa!", "Hempež si" in podobno. Poznate? Uporabljate? Razumete pomen? :) (štajerci mislim, da ne bi smeli imeti problemov, ampak sprašujem pač na splošno) 

js poznam drugo obliko: hepan (glup)

 

a je to isto?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 40 minutami:

Jaz vem samo eno vic.. vedno si ga sparam, ko je v druzbi tisina, pol recem ajde kaj zdaj, boste povedali kaksen vic in pol itak noben ne ve pol jaz vstrelim tega...

 pr ns je ta star župnk, da rečem, stare šole k so še mel rajo mal bl na vajetih povedal slednjega pri maši

 

v nebesih k svetmu petru pride rihard jakopič

 

150304515.jpg

prav svet petr, kr naprej kr naprej

 

uleti Iacobus Gallus, kr naprej kr naprej

 

prešeren, naprej v nebesa

 

pr kobilci že mal razmišlja  pa reče, pa dobr, ajde, izvoli

 

pr cankarju se pa ustav pa mu prav

 

veš kaj, če te pr maši nism vidu ti tut v nebesa ne bom spustu

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

@bigboss82: odvisno v kakšnem kontekstu/odnosu itd. pač uporabiš besedo. Če jaz sodelavki bolj iz "zajebancije" rečem, da je hempa (npr. da je naredila neko manjšo napako), se mi to ne zdi pretirano žaljivo (in tudi ona to razume v tem kontekstu). Če pa se s kom dejansko skregam pa pač rečem "Fukjen si,  daj odjebi." in konec debate. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...