Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

men gre irl ful dobr razoraževanje situacij

 

enkrat sm se vraču iz parade ponosa, sedim na zadnjih zicih, neke črno bele vojaški pattern sk8 hlače, neki sk8 šuhi pa tko, un tipični jna pank ruzak pa tko, bl mal rama

in ulet gor ene 10 prebivalcev fužin

pa takoj vidm da me učajo da nism njihova rasa in se tko posedejo okol mene

neki se gledajo, češ kdo bo začel pogovor

no končno se en upogum pa mi neki začne govort

laganini snamem slušalke "a?"

je neki hotu glede hlač sprašvat pa tko, na 100m se je vohal da pač tista standardna fora k hoče napeljat pogovor do neke točke k bi blo "opravičeno" da se začne sikat

sam tko k shitpostam tut shittalkam in kmalu sm jz tm vodu debato dokler ni bla moja postaja in samo še dodal..nč ajde, mejte se

uni so se sam mal pogledal

a jebiga sad

vrata so se zaprla in bus jih je odpeljal naprej

kva se mi je smejal

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

jebiga eni so neumni, drugi so žleht, tretji so leni, cetrti imajo majhnega, peti so plesasti.. tako pac je

ce tipi zalijo je njihov problem ne tvoj.. to je njihovo mnenje, k ipride iz njihove glave.. ce ti tipi recejo, da si neumen, ker nonstop hvalis psa al neki.. pomeni, da se bi oni pocutili neumne v tvoji situacijo, ne pa da si ti neumen.. to je njihov problem..

sveta ne mroes premenit oz vseh ljudi, lahko pac razvijes malo filozofije in te boli k in jih ignoriras 99% casa

 

najdi si enega tu al DaCapota al eXecutorja al tomazka in pogovarjaj se z njimi za druge te pac boli kita

Povezava do prispevka

Stekam stekam, sam tako pac je. Govorili so tudi, da je zemlja ravna in vse krozi okoli nje in kdor se ni strinjal je koncal na grmadi.. tako da so se hujse stvari, ki se ti lahko zgodijo v lajfu.. 

 

Ce ti gre na k da ti vsaki dan morijo imas dve moznosti, al jih vse pobijes al se odmakrnes v Tibet, lahko pa tut trpis naprej, ce ni tako hudo ;) pick one

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...