Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dejch, je treba razumet neki

 

Preden si imel 2 leti pavze od neta, si zmeri na relaks sodeloval v debatah, pogovarjali in kregali smo se o vsem živem, indij igrice Wake Alan Uncharted two ni da ni, tudi pisal si realtivno dolge poste in bil zmeri pripravljen sodelovat v debatah

 

Zdaj, po dvoletni pavzi, skos uletiš kot da maš 7 pirčkov v riti, brzostrelka spam postov in pol pikiraš na enega userja (zadnjič Tomazka, predfčerajšnjim Galkota) in mu utrujaš v dupe

 

Škoda da ni več starega foruma, bi ti nalepil kakšne tvoje stare poste, da si mal pogledaš

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 urami:

najdi si enega tu al DaCapota al eXecutorja al tomazka in pogovarjaj se z njimi za druge te pac boli kita

 

Nehajte mene imeti za grešnega kozla!

Pač, nekateri bi radi v miru pisali, brez kakšne zajebancije v nulo.

Ampak nekaterim osebam tukaj na tem forumu preprosto ne moraš zaupati. Niti pod razno ne.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

A drgač kdo iz te teme trenutno kaj igračka: igrice? Jaz zadnje čase skoraj nič, neki sem Subnautico nažigal pa Pokemon Sword na enem službenem potovanju, drgač pa se mi še kr nič ne da

 

Letos poleti se res nič ne špila. Ko sem menjal neke komp, sem mel en teden veselje premikat sliderje na ULTRA MAX TOP 10/10 DETAIL SETTINGS, pol pa sem se tudi tega naveličal :D 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 50 minutami:

A drgač kdo iz te teme trenutno kaj igračka: igrice? Jaz zadnje čase skoraj nič, neki sem Subnautico nažigal pa Pokemon Sword na enem službenem potovanju, drgač pa se mi še kr nič ne da

 

Letos poleti se res nič ne špila. Ko sem menjal neke komp, sem mel en teden veselje premikat sliderje na ULTRA MAX TOP 10/10 DETAIL SETTINGS, pol pa sem se tudi tega naveličal :D 

Včeraj obrnil Ghost of Sushimama. Igram non stop. Prokrastinacija 24/7. Gnijem.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 4 minutami:

Verjetno kak interni dogovor, drugače kaj takega ne obstaja v Sloveniji (pa tudi sicer ne, no :D). Te razni dodatki na prisotnost aka vzemi dopust, ko bljuvaš kri, so rahlo izigravanje. 

kako zgleda dodatek na prisotnost v praksi?

resno sprasujem

 

pac podjetje ti da 5% pri placi ce tri mesce nisi sel na bolniske al ti v globalu 5% povisa placo ce v preteklem letu nisi sel na bolnisko?

Povezava do prispevka

prvo in tako te držijo ves čas, da lahko kadarkoli samo skinejo dodatek

pol maš pa variante ala moj bff, k je cel oddelek orodjarstva bil na izplačilu ca 1700€ če si bil skos prisoten (variiralo je glih pač prevoz), a vsi uradno na minimalcih (dokler niso zagrozili s kolektivno odpovedjo, zdej majo samo bruto/neto, nč dodatkov na bilokaj)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
lizz reče Pravkar:

kako zgleda dodatek na prisotnost v praksi?

resno sprasujem

 

pac podjetje ti da 5% pri placi ce tri mesce nisi sel na bolniske al ti v globalu 5% povisa placo ce v preteklem letu nisi sel na bolnisko?

Dodatek na delovno uspešnost vežejo na to, da ga v pisarni haraš vseh 20 dni v mesecu po osem ur (aka 100 % doseganje delovnih rezultatov --- to se mi zdi, da je uradna leksika)

 

Pač all in all mučke :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...