Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče Pravkar:

No, saj samo predpostavljam. Kaj pa veš, saj vsi poznamo tisto: v neskončnem vesolju se lahko zgodi neskončno stvari...  Poleg tega imam zdaj pač nek butast občutek, da sem nekako hendikepiran. 

Saj ti je Ćamir napisal, da imaš možnost, da se zakon razglasi za ničnega. Samo moraš pač požreti slino in it z bivšo do župnika pa rečt, da si ji zatajil, da si v bistvu celo življenje feget... Ne vem pa kako je potem po razveljavitvi. Bi rekel, da naslednja poroka potem tudi ne bi bila možna, če bi bil zapisan v cerkvenih knjigah kot homoseksualec.

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Kaj si ti ja nor ..  Da bi pa šel v kaj takega... uuuuh. To še v filmu ne vidiš, čeprav sem dobil neke asociacije na Anger Managment (se mi zdi). 
Škoda, da sem sploh načel to temo. Čimprej moram pozabit vse skupaj. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Lol. Popestrili ste mi dan. Mislim, tu včasih padajo res takšni komentarji, da se narežim bolj kot kjerkoli drugje. 

Meni je smešno, ker sploh ne vem, kdaj smo se nazadnje pogovarjali o igricah v tej izbi :D 

 

Tu in tam kdo napiše nek post v Trenutno igram, pol pa samo nazaj v Gostilno o RKC, picah, komunistih itd. :D 

Povezava do prispevka

Jaz sem imel eno tako fuknjeno sošolko na faksu, pa še dejansko je bil zelo luštna. Ful verna, skoz lajnerji o tem kako ni cool seksat pred poroko, kok hoče imeti veliko otrok, junfer itak - ampak ji je pisalo na faci da si RES želi tiča. Tko prov napol jo je trgal: doma / v cerkvi so jo učili neki, telo / hormoni pa neki. Z mano pa še z enima dvema drugima kolegoma, k smo ji bili všeč, je imela res zanimiv odnos, recimo ko je šla mimo se je dosikrat čudežno z joški podrgnila vata, pa ko smo kje stali se je tudi po naključju vedno znašla z ritjo pritisnjena nate, pa ko si kej iskal po knjižnici so jo tudi precej iste knjige zanimale, sam tok da te je lahko objela... Pol smo bili pa na par žurih skupaj al pa zvečer na pijači pa prov uno psiho scena in največje sprenevedanje in spet sweet Jezusi in poroka speechi in kr tko dejansko jezna faca, kaj si pa misliš jaz sem devica in bom devica ostala wtfffffff :D

 

Sej sem že kr neki teasanja in ego-boostanja doživel v lajfu, its all good, ni panike, sam to je bil pa res ekstremen primer :D  Pa niti ne vem, če je blo sploh teasanje al kaj je bil ta šmoren, sam res je bilo weird.

 

aja btw bejba ima zdaj mislim da 4 ali 5 otrok :D:D:D brez zajebancije

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pol se pa končno en večer opogumiš in ga rahlo pijan stisneš za tiča pa sam šamar nazaj pa Prekleti peder kva ti ni jasn!??!?1 :D

 

Naslednji dan pa spet v extra tight belih plesnih hlačah pa ključi mu padejo čudežno po tleh glih takrat ko greš ti po hodniku

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pizda jaz imam en kompleks.. vedno ko je kaksen tip prevec prijazen do mene pomislim, da ni peder.. pol si recem, ma dpbro sej je clan, tudi ce je peder bmk.. sam pol mi vedno stiska, da me bo en dan primu za tica in pol ne vwm kakswn lajn tereba spustit... osebno sw nagibam na uno iz Amwrican Beauty whoho there is misunderstanding here...

 

V glavnem pri pedrih mi je to najbolj bala dejansko.. po karaterju so ql in clani in vse.. celo bolj facek ot streight.. sam pizda vedno me je strah da me bo primu za tica v trenutku sibkosti in pol se pocutim kot picka, ki nikoli ne ve kdaj bo napadena =)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Član clanov.. =))) clan pac.. tip je nas

Ne ma veze nestoj, danes se prevec neki na nekw slpvnicne obesas.. sej vem da te he lizz malo razpizdla.. sam nestoj bit toliko pedanten :p

 

Hehe saj nisem, samo mi je res bil zanimiv izraz... :D Pa saj niti ni slovnična napaka to, slvnične napake so druge ble, tu pa me je res zanimalo če mate kaki gang al kaj :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...