Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

pismo ne vem če jaz tudi nisem najprej demo diska zalaufal pred spyrotom

 

gor so bli gran turismo 1, tekken 3, medievil, kula world

 

pa na ps2 isto, ker sem jo itak takoj po nakupu dal čipirat

 

na ps3 je bil prvi modern warfare 2

 

na ps4 pa black ops 3

 

COD 4 lyfe očitno

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 18 urami:

To hvalisanje da joj jaz ne nism nikoli na bolniški mi je res wtf.. 

en folk sam ne rata neki bolan

moj fotr mislim da je bil v 25 letih na enem delovnem mestu 3x na bolniški, od tega 2x zato k ga je hrbet uščipnil

sam res je tud da se ni nikol da bi rekla hvalil s tem, sam tak fact of life je

 

mi je blo pa ful všeč k mamo zdej na vseh oglasnih deskah napisano, da naj ne hodimo niti mal nahodni na šiht iz odgovornosti do sodelavcev

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

pismo ne vem če jaz tudi nisem najprej demo diska zalaufal pred spyrotom

 

gor so bli gran turismo 1, tekken 3, medievil, kula world

 

 

+1

 

GT1 sem tok nazigal, da sem dobil ozuljke na prstih, zdaj ne spomnem sem tocno koliko % sem obrnil od spila, ampak tiste vzdrzljivostne dirke in un PeakHill challenge sem fural kot zmesan. Skyline GTR un una Toyota gorska al kva je ze bla.. :wub:

Povezava do prispevka

Moja prva igra na (svojem) plejcu je bil GTA4 :D  Prej sem bil zvest Master Race človek, takrat je pa fotra zatrgal in je reku da ""nama"" bo kupil PS3, ker jaz nevem če bi takrat dajal 600 eur. Mel je en res huge TV za tiste čase, jaz priklopim, foter in mat sedita na kavču. Fotr otroško navdušen, mat zaprepadena da zakaj pri dveh kompih rabimo še ta jajca. Zalavfam PS3, fuknem not GTA4 in.... igrica izgleda kot kozlanje od mačka, ker fotrov TV ni bil HD ready :D

 

Tako da sem vse skupaj zapakiral in preložil k sebi, kjer je bil sicer manjši, ampak HD ready TV. Fotr je potem 10 min probal furat avto, rekel da mu je ratal slabo in odložil kontroler za vedno 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 18 minutami:

Moja prva igra na (svojem) plejcu je bil GTA4 :D  Prej sem bil zvest Master Race človek, takrat je pa fotra zatrgal in je reku da ""nama"" bo kupil PS3, ker jaz nevem če bi takrat dajal 600 eur. Mel je en res huge TV za tiste čase, jaz priklopim, foter in mat sedita na kavču. Fotr otroško navdušen, mat zaprepadena da zakaj pri dveh kompih rabimo še ta jajca. Zalavfam PS3, fuknem not GTA4 in.... igrica izgleda kot kozlanje od mačka, ker fotrov TV ni bil HD ready :D

 

Tako da sem vse skupaj zapakiral in preložil k sebi, kjer je bil sicer manjši, ampak HD ready TV. Fotr je potem 10 min probal furat avto, rekel da mu je ratal slabo in odložil kontroler za vedno 


Uh, podobno, vsaj v neki meri, je bilo pri meni, ampak iz obratne perspektive. Jaz sem bil foter (no, pa full HD TV sem imel in kontrolerja nisem odložil) :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

ne mi rečt, da se to tolerira, pizda

Tega pa res ne bomo tolerirali pizda!

 

Česa pa, če smem vprašat? Se pa vseeno strinjam, čeprav ne vem točno za kaj gre.

 

Jaz sem že cel cajt trigered zaradi debate o igricah v gostilni :sick: Še politika bi bla boljše. Ta debata pa sodi v starinarnico. Očistite nam gostilno! Sem sodi samo zajebancija in podjebancija.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

 

tomazek reče pred 15 minutami:

Jaz sem že cel cajt trigered zaradi debate o igricah v gostilni :sick:Še politika bi bla boljše. Ta debata pa sodi v starinarnico. Očistite nam gostilno! Sem sodi samo zajebancija in podjebancija.

Opali si en šamar.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

kar je kekit reku

 

 

also

najdla zelva

 

zdej iscem pa

zelva-tracker

gledala sem Tile (kar je nekak kot nas chipolo) samo je BT range do 10m 

kar je valda prevelik range

 

balon in

volnena vrvica ne prideta v postev

pisem tu, ker na gnoju  navadno ne blestijo od inteligence (ja, vecni optimist) 

ce pa podobna tema ze obstaja, bom pa pobrisala post

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Evo eno... ampak res je to edina, saj so ostale manj primerne...

 

Jaz sem obkrožen, Čamir je drugi z desne v spodnji vrsti, zraven njega je prvi Galko, za njim stoji Mefisto... ostale pa probaj uganiti. Še Lizz in Evita sta in pa..... ;)

 


Vejš da... LOL :)

In ti se celo podpisal pod sliko:

 

Navedek

Hi, my name is Tomazek and I am a geek. Not just any geek but a super geek.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...