Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 12 minutami:

 

 

V glavnem pri pedrih mi je to najbolj bala dejansko.. po karaterju so ql in clani in vse.. celo bolj facek ot streight.. sam pizda vedno me je strah da me bo primu za tica v trenutku sibkosti in pol se pocutim kot picka, ki nikoli ne ve kdaj bo napadena =)))

 

a to sam tolk iz sebe izhajate, k isto počnete ženskam (una all men are rapists)

ali bi se morda strinjali, da je precej bolj verjetno, da vas bo ogovoril in povabil ali na pijačo ali direkt na aktinvost secks

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

a to sam tolk iz sebe izhajate, k isto počnete ženskam (una all men are rapists)

ali bi se morda strinjali, da je precej bolj verjetno, da vas bo ogovoril in povabil ali na pijačo ali direkt na aktinvost secks

Ej daj razloži mi tvoj nick... Vedno mi hodi po glavi nek Berserker :D Ok Secks je sex... kaj pa Berba?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

a to sam tolk iz sebe izhajate, k isto počnete ženskam (una all men are rapists)

ali bi se morda strinjali, da je precej bolj verjetno, da vas bo ogovoril in povabil ali na pijačo ali direkt na aktinvost secks

Hehe.. ne sej nisem tak tip, da bi to pocel zenskam.. prej obratno. Sam po drugi strani more izvirat iz sebe itak.. iz kje drugje pa bo? Mislim to je bilo karikirano, da te prime za tica itak... pac tut ce tip izpove da je napaljen nate bi bilo akward

 

Hoti sem rect, da ce je kiri kolega gay mi obrne shift of prospective in se cutim ko zenska in razumem zenske ko imajo tipe za kolege in pol ce se kiri napali, je bala ker se lahko zjebe prijatelstvo pa te scene.. ne vem ce razumete oz ce sem se dobro izrazil

Povezava do prispevka

moj top3 najljubši (ne najboljši) fuzbaler vseh časov

res je mel tak slog, da sem se kr poistovetil z njim 

 

Dimitar "King Panda, Berbasex" Berbatov

 

 

King Panda smo skovali na forumu, to je tud moj avatar (courtesy of ke_kit)

mam tud tetoviranga

 

a zdej že par let ne gledam več fuzbala :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Jaz ne bi vedel. Smo pa nedolgo nazaj govorili o hupi in frud. :)

frud kot slovenska narecna beseda?

 

KE RIT reče pred 11 minutami:

Član je primorski sleng za kul človeka.

Kao, dovoljeno mu je biti v "bandi".

a buzakl(j)un pase v obalne konce al je to bolj severna primorska?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

 

Hoti sem rect, da ce je kiri kolega gay mi obrne shift of prospective in se cutim ko zenska in razumem zenske ko imajo tipe za kolege in pol ce se kiri napali, je bala ker se lahko zjebe prijatelstvo pa te scene.. ne vem ce razumete oz ce sem se dobro izrazil

prosim razlozi, kako je biti zenska in imeti frenda, ki je napaljen nate/zate, za prijatelja

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 49 minutami:

Haha... kak nimam več emojev, pa jih nisem tolko še skuril danes...

 

Lahko pa župniku daš v kuverti 100€ pa se zmeniš z njim za fejk obred, samo da dobiš fukat.

 

zakaj bi zupniku dal 100€ za fuk

 

a je tak maneken, da se mu ne mores upret?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Ne za en fuk... pisal je za primer, če bi našel žensko, ki mu nebi hotla dat pred cerkveno poroko on pa se cerkveno več ne more poročit. Torej trajni sex.

 

aja ok, sem ocitno spregledal in sklepal, da lahko zupnika pofukas za 100€ :D

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

Jaz vem samo eno vic.. vedno si ga sparam, ko je v druzbi tisina, pol recem ajde kaj zdaj, boste povedali kaksen vic in pol itak noben ne ve pol jaz vstrelim tega...

 

Gre nuna h ginekologu na pregled in tip ji rece, da je noseca. Ona njemu, da nisans, ni pogojev, je devica, nikoli ni bila z moskim. In on njej nazaj, jah, ne vem, noseca ste, mogoce je bil sveti duh. Pol ona razmislja, razmislja in se necesa spomne! ...Tece v cerkev in sredi cerkve zakrici: Piza mu materna tistemu ki si ga je drkal na svece!!!!

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...