Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mah stari mislim da je po drugih drzavah precej manjsa razlika kot v floridi za razmisljat na to..

 

Sicer pa itak je vse tako na tesno da lahlo za vsak kurac reces, da je oz bo vplivalo

 

Pac zdej bo Nevada odlocilna kot vidim tle po google trenutnih rezultatih

 

Akcija velja tudi za tujce znotraj EU, ja. Ta teden sem dobil nakazano.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Men je bil pri Kubi najbolj random monita skroll fact to, kako noro blizu ZDA so :D  Tko se učiš o revoluciji, pa o legendicah Cheju in Fidelu, pa da so kralji Sovjeti dejansko tja peljali jederske konice pa da se je čas tam čisto ustavil pa pravi socializem pa sem pa tja. Pa si rečeš ya ya OK, pač nek srednjeameriški otok v interesni sferi ZDA in so ameri zato malo bolj živčni, ya.

 

Pol greš pa pogledat na zemljevid pa je Kuba tok blizu, da bi se lahko baseball igralci med sabo z žogicami obmetavali :D:D Pizda zadeva se skor drži Floride ffs. Pa tko, 100% drugačen lifestyle kot v ZDA, uno ful ful bližje Jugoslaviji, obenem so pa 4 metre od amerike

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

Men je bil pri Kubi najbolj random monita skroll fact to, kako noro blizu ZDA so :D  Tko se učiš o revoluciji, pa o legendicah Cheju in Fidelu, pa da so kralji Sovjeti dejansko tja peljali jederske konice pa da se je čas tam čisto ustavil pa pravi socializem pa sem pa tja. Pa si rečeš ya ya OK, pač nek srednjeameriški otok v interesni sferi ZDA in so ameri zato malo bolj živčni, ya.

 

Pol greš pa pogledat na zemljevid pa je Kuba tok blizu, da bi se lahko baseball igralci med sabo z žogicami obmetavali :D:D Pizda zadeva se skor drži Floride ffs. Pa tko, 100% drugačen lifestyle kot v ZDA, uno ful ful bližje Jugoslaviji, obenem so pa 4 metre od amerike

vseen vsako leto nevemkolk ljudi utone k prova prit čez z improviziranimi splavi

je pa blizu če štartaš v civilizaciji, to pa

Povezava do prispevka

dobro, nekaj so improvizirani splavi in neki reveži, ki se borijo za lajf

 

nekaj je pa popolnoma drugačen, uno 1:1 obrnjen družbeni red, za bonus pa še vojska in državni aparat, ki ti gre v pakt s smrtnim ideološkim sovražnikom (Sovjetsko zvezo). In se kar pozna, ali si ti lociran, ne vem nekje ob Poljski meji, ali pa si tako blizu da te dosežejo že rakete kratkega dosega :D  Na to sem ciljal

 

v civilizationu si pa predstavljam, da se dejansko drži ZDA, kolikor so poenostavljene World mape hehe

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Men je bil pri Kubi najbolj random monita skroll fact to, kako noro blizu ZDA so :D  Tko se učiš o revoluciji, pa o legendicah Cheju in Fidelu, pa da so kralji Sovjeti dejansko tja peljali jederske konice pa da se je čas tam čisto ustavil pa pravi socializem pa sem pa tja. Pa si rečeš ya ya OK, pač nek srednjeameriški otok v interesni sferi ZDA in so ameri zato malo bolj živčni, ya.

 

Pol greš pa pogledat na zemljevid pa je Kuba tok blizu, da bi se lahko baseball igralci med sabo z žogicami obmetavali :D:D Pizda zadeva se skor drži Floride ffs. Pa tko, 100% drugačen lifestyle kot v ZDA, uno ful ful bližje Jugoslaviji, obenem so pa 4 metre od amerike

No zdaj ves kako sem se jaz pocutil kot otrok 1x na mesec, ko smo sli v Trst po nakupih 

 

Mi je pravil moj nono, ki je bil nek direktor, se on je svercal stvari jebomater... baje je blo res zakon ekspirience svercat, ce te niso dobili.. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

 Pa tko, 100% drugačen lifestyle kot v ZDA, uno ful ful bližje Jugoslaviji, obenem so pa 4 metre od amerike

No ja... V jugoslaviji je bil vseeno lifestyle daleč od tistega v cubi, oziroma niti podobno, bi rekel, da precej bližji USA, kot Cubi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...