Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Drgač najboljši move bi mi bil, da bi modelka dejansko bila uno 1:1 zamenjana s Cringeom in da film tega ne bi na nobeni točki acknowledgal. Samo normalno nadaljevanje storylineja s prejšnjih filmov, samo da bi pač bila ta modelka Bond :avadodo:

 

To neko half assed, da je tapravi Bond kao odsoten in ona opravlja njegove naloge, to je kr neki na pol  

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 minutami:

James bond je zjeban ze lep cas. Boljse vprasanje je ali bo filem zarad spremembe floppnil in bo kriv toksicni moski, ker ga ni sel gledat.

 

Imo ne ker zadnjih par bondov je navadna akcijada.

morm skor označit dan na koledarju k sem se strinjala s Sovico

 

Ćamir (izbrisani) reče pred 3 minutami:

Also kot slab homoerotik moram priznat, da sem od Bondov gledal samo te novejše z Danielom Cringom

 

Kateri od starejših so must see?

men so bli vsi kvalitetna televizijska zabava tbh

da se na pamet spomnim je bil sam Never say never again slap, pa ajde On her majesty's secret service tud ni neki od filma, sam mi je bla contessa tolk huda da mu odpustim :wub:

Contessa_Teresa_di_Vicenzo_by_Diana_Rigg

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

@Ćamir (izbrisani)

resno, tile z Daniel Craigom itak niso več Bondi

morda so boljši filmi, niso pa Bondi

Ma saj ne vem, zakaj nisem nikoli gledal Bondov, ker po mojem bi mi bili kar fini, pač ful padam na te adventure-action flicke ala Indiana Jones. Mislim za Bonda si predstavljam, da je bolj spy-action, ampak skos vidim kakšne screene iz eksotičnih lokacij itd., tako da nek pridih adventureja tudi mora bit. Dočim Daniel Cringe Bondi pa so mi samo action-action, brez nekega drugega elementa 

 

Ob priliki pogledam par najvišje ocenjenih 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

Ma saj ne vem, zakaj nisem nikoli gledal Bondov, ker po mojem bi mi bili kar fini, pač ful padam na te adventure-action flicke ala Indiana Jones. Mislim za Bonda si predstavljam, da je bolj spy-action, ampak skos vidim kakšne screene iz eksotičnih lokacij itd., tako da nek pridih adventureja tudi mora bit. Dočim Daniel Cringe Bondi pa so mi samo action-action, brez nekega drugega elementa 

 

Ob priliki pogledam par najvišje ocenjenih 

tbh ti ne znam dobr pojasnit tega, sam Bondi so mi bli vedno velik bolj feel-good filmi od večine action-adventure al pa spy filmov

zato je tud jay tko specificiral, da Craigovi filmi niso več 'Bond' filmi, skor da so lasten žanr

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 minutami:

Meni so šli pa vsi bond filmi ful na kurac in nikdar nisem štekal, zakaj so tok popularni :D

 

edini spodoben mi je bil tisti s pokrom (mislim da je bil sneman v Črni Gori), spomnim se še nekih cool car chasov in da Bonda tolčejo po jajcih, tisti film mi je bil dejansko čist kul

 

men isto, totalno krneki

 

se najboljsi mi je bil tale, pa se to vecinoma zarad komada od garbage

 

 

Povezava do prispevka

Ej temnopoltezi kaj pa kej gledate zdej odkar je korona  in so studiji prestavli vecino filmov na 2025 al whatever? Jst spremljam na p2p release in zadnje pol leta je vec al manj vse kar izide neko low budget sranje  in direct to Netflix smeti. Tudi tema pravkar pogledano v Slikosuck izbi jocker foruma je bolj prazna zadnje pol leta.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 11 minutami:

Ma saj ne vem, zakaj nisem nikoli gledal Bondov, ker po mojem bi mi bili kar fini, pač ful padam na te adventure-action flicke ala Indiana Jones. Mislim za Bonda si predstavljam, da je bolj spy-action, ampak skos vidim kakšne screene iz eksotičnih lokacij itd., tako da nek pridih adventureja tudi mora bit. Dočim Daniel Cringe Bondi pa so mi samo action-action, brez nekega drugega elementa 

 

Ob priliki pogledam par najvišje ocenjenih 

A si gledu The man who would be king. Glej to, zihr ti bo jako, pa se tribute to Sean Connery.

Povezava do prispevka

Ma Bondi. Jaz swm jih gledal zapusen in to so res uno cheeserski filmi.. pac danes so cheeserai vcasij je bil tip cool in mores gledar uno z rezervo, za smeh

 

Tip je pac idol pravega moskega.. dobi misijo, hud avto, hude gadzete.. pol pociza par zlobnih tipov, ki si to zasluzijo, s pistoljem.. pol pocheesa picko al dve, z drugim pistoljem.. pol ga dobijo al ga zajebe picka in tip itak ne zameri, dobi batine, spizdi iz zapora, ker mu pomaga picka, ker ji je zal, ker jo je dobro obdelal.. pol se mascuje, dobi pare, ki jih itak vrne drzavi, ker je pravi patrijot.. pol mu una stara milfa al nek big boss da roko in to je to.. kaj bi si moski vec zelel od lajfa

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Galko reče pred 55 minutami:

Meni so šli pa vsi bond filmi ful na kurac in nikdar nisem štekal, zakaj so tok popularni :D

Tole. Razen par izjemnih trenutkov v posameznih filmih, so mi vsi Bondi smeti tipa Fast & Furious.

Mission Impossible mi je dosti boljša franšiza od Bondov, recimo. Verjetno, ker se ne trudi pretvarjati, da ni navaden cheese trash.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Še tukaj če bo kaj sreče :)

 

Demogorgon reče pred 2 urama:

Potrebujem pomoč pri eni dokaj specifični situaciji. Oče ima net in tv preko t-2. Ker se pred pol leta izgubili pravice do športnih programov Sportklub smo se znašli tako, da sem od kolega, ki je naročnik pri Telemachu dobil dostop do EON-a. Dobil sem en dostop preko aplikacije (ki jo uporabljam jaz na mojem Tv-ju) in en dostop preko brskalnika. To zadnjo opcijo je uporabljal oče ker itak ni imel smart tv.ja tako, da je pač povezal prenosnik s TV-jem (s HDMI kablom).

 

Sedaj je pa kupil nov TV (Samsung q70r) in plan je bil da se direkt preko browserja v Tv-ju poveže na eon TV in se s tem znebi kablov in ostalega sranja. No sedaj smo pa ugotovili, da to ni možno, ker eon.tv ne podpira več internet explorerja, ostalih browserjev pa ni mogoče naložiti...:(. Klicali smo na Telemach če se da (seveda s plačilom) dodati še eno TV aplikacijo na obstoječo naročnino, ampak na žalost to ni možno.

 

Sedaj me pa zanimajo rešitve. Ali namenski smart tv box podpirajo browserje preko katerih bi lahko dostopal do eno.tv?

 

Ali kakšni drugi Tv (npr. s sistemom Andriod) omogočajo uporabo Chroma, Firefoxa.... Ker če je to možno, šwe vedno lahko vrne Tv in izbere kakšen drug model. Ima mogoče kdo izkušnje s tem?

 

 

 

Demogorgon reče pred 1 uro:

Je mogoče kdo naročnik pri Telemachu in ima TV z androidom? Če se najde kakšna oseba, ki bi sprobala če lahko dostopa prek TV browserja do EON TV programske sheme bo imel mojo večno hvaležnost :D.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...