Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Chamir reče pred 29 minutami:

Sem si vzel malo časa in na Spletno oko reportal ekstremne komentarje v slogu "Lizzard je ziher požigalec" (res najbolj ekstremne) in še mal zraven linkal kazenski zakonik o raznem obrekovanju itd. 

 

Boli me kurac, če je cancel culture, je cancel culture za vse 

 

https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/160-clen-zaljiva-obdolzitev

 

Lep pozdrav, PUP Jocker izpostava 

 

hehehehe ti si isti ko jaz sam v drugo smer,

 

24/7 na sturmgewehr.de forumu, 8chan, americanpatriots.conf, itd pol dam pa konec leta 5 eur za revne otroke v afriki in enkrat izberem Mandelo v Civ 6

 

in je vse good

 

multicultural person, not racist at all, 10/10 will go to heaven :D:D:D 

Povezava do prispevka

Vprasal si ce jih mam se v rokavu.

 

Moj odgovor je da.

 

A hocem metat stran cas, ti prilagat, da bos svoje mn3nj3 spremenil za absolutno 0 in glatko zignoriral, kot si primer twitrer/fb / hotel nova dokazila kot da sm ti tajnica ?

 

Haha, ne.

 

Na teb je da ovrzes prva dva, ni treba cherry pickat mojga epskega rokava.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 55 minutami:

Vprasal si ce jih mam se v rokavu.

 

Moj odgovor je da.

 

A hocem metat stran cas, ti prilagat, da bos svoje mn3nj3 spremenil za absolutno 0 in glatko zignoriral, kot si primer twitrer/fb / hotel nova dokazila kot da sm ti tajnica ?

 

Haha, ne.

 

Na teb je da ovrzes prva dva, ni treba cherry pickat mojga epskega rokava.

 

Daj poglej zdaj zadnjih par strani in pol tole svojo reakcijo

 

Wtf model, saj vemo da si snowflake, samo toliko pa vseeno ni treba razvaljivat, chill

 

Al bos napisal kak primer, ki nas ocitno ene par zanima (nisem te prvi pobaral), da vidimo tudi tisti, ki se nam lajf ne vrti okrog internetne drame, ali bos pa pac dalje iskal izgovore, zakaj teh primerov nimas (se ti jih ne da iskat/ne vidis koristi/se ne pocutis varne v tem prostoru etc)

Povezava do prispevka
Navedek

Wtf model, saj vemo da si snowflake, samo toliko pa vseeno ni treba razvaljivat, chill

>model cist triggeran ker implyam slippery slope na katerega mi X uporabnik odgovori da je nekje ze in effect

 

>calls me snowflake

 

Ok modelcek. Ciiist sm triggeran, fak  :rofl: got me

 

 vidm da sm vec k prav ravnal ti ne jit brskat.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 52 minutami:

>model cist triggeran ker implyam slippery slope na katerega mi X uporabnik odgovori da je nekje ze in effect

 

>calls me snowflake

 

Ok modelcek. Ciiist sm triggeran, fak  :rofl: got me

 

 vidm da sm vec k prav ravnal ti ne jit brskat.

 

spacer.png

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 urami:

Fak kok hitr se mora model relogat v georgiusa, katerakoli reva ze si.

 

Thx da mi potrjujes da mam prav.

A se lohk temu modelu zaklene dajanje reakcij? Ker tale AE je tuki samo za to da tala svoje.prizadete dreke okol in nic drugega. Nabijem spacka k se posluzuje taksenga nacina na kurac

Povezava do prispevka

Sm tudi zdej pogledal pravnika na RTVSLO. Zelo suvereno. Zadnji stavek ga je zjebal čist. "Predvsem za moške" Če tega ne bi rekel, bi bilo verjetno vse cool in to je tudi zadeva s katero se ne strinjam, ker bi se igra precej spremenila tudi za ženske.

 

Lahko pa rečem, da so tri različne osebe. Na forumu, v RL in na TV.

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 49 minutami:

Sm tudi zdej pogledal pravnika na RTVSLO. Zelo suvereno. Zadnji stavek ga je zjebal čist. "Predvsem za moške" Če tega ne bi rekel, bi bilo verjetno vse cool in to je tudi zadeva s katero se ne strinjam, ker bi se igra precej spremenila tudi za ženske.

 

Nominalno in politično korektno bi bilo, da ne bi rekel za moške. Realno in dejansko bolj resnično je pa kar prav, da je rekel "predvsem za moške".

 

Oceni realnost naslednjih scenarijev:

 

A

Poročen moški Božidar se ga napije v Franciju, saj je dobil povišico (iz 820 neto na 840 neto). Naredi fatalno napako - začne z žganim, nadaljuje s pivom. Naredi še drugo fatalno napako - začne plesat z znano fatalko Asfaltino, včasih znano kot Prva zmija Bosne. Asfaltina ga omreži in spravi v posteljo, kjer se divje ljubita celo noč. Božidar se zbudi v soboto ob 10:00 AM, zmačkan, poln ljubezenskih ugrizov, popraskan po riti in moralno uničen. Doma ga namreč čaka žena in dva mulca, ki imata že zdaj probleme v šoli. Spizdi od Asfaltine in po daljšem razmisleku pokliče policijo, katerim se zlaže, da je bil posiljen in na ta način poskuša rešiti situacijo.

 

B

Poročena ženska Asfaltina se ga napije v Franciju, saj je dobila povišico (iz 820 neto na 840 neto). Naredi fatalno napako - začne z žganim, nadaljuje s pivom. Naredi še drugo fatalno napako - začne plesat z znanim fatalcem Božidarjem, včasih znanim kot Prvim svedrom Škofje Loke. Božidar jo omreži in spravi v posteljo, kjer se divje ljubita celo noč. Asfaltina se zbudi v soboto ob 10:00 AM, zmačkana, polna ljubezenskih ugrizov, popraskana po riti in moralno uničena. Doma jo namreč čaka mož in dva mulca, ki imata že zdaj probleme v šoli. Spizdi od Božidarja in po daljšem razmisleku pokliče policijo, katerim se zlaže, da je bila posiljena in na ta način poskuša rešiti situacijo.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 minutami:

 

Nominalno in politično korektno bi bilo, da ne bi rekel za moške. Realno in dejansko bolj resnično je pa kar prav, da je rekel "predvsem za moške".

 

Oceni realnost naslednjih scenarijev:

 

A

Poročen moški Božidar se ga napije v Franciju, saj je dobil povišico (iz 820 neto na 840 neto). Naredi fatalno napako - začne z žganim, nadaljuje s pivom. Naredi še drugo fatalno napako - začne plesat z znano fatalko Asfaltino, včasih znano kot Prva zmija Bosne. Asfaltina ga omreži in spravi v posteljo, kjer se divje ljubita celo noč. Božidar se zbudi v soboto ob 10:00 AM, zmačkan, poln ljubezenskih ugrizov, popraskan po riti in moralno uničen. Doma ga namreč čaka žena in dva mulca, ki imata že zdaj probleme v šoli. Spizdi od Asfaltine in po daljšem razmisleku pokliče policijo, katerim se zlaže, da je bil posiljen in na ta način poskuša rešiti situacijo.

 

B

Poročena ženska Asfaltina se ga napije v Franciju, saj je dobila povišico (iz 820 neto na 840 neto). Naredi fatalno napako - začne z žganim, nadaljuje s pivom. Naredi še drugo fatalno napako - začne plesat z znanim fatalcem Božidarjem, včasih znanim kot Prvim svedrom Škofje Loke. Božidar jo omreži in spravi v posteljo, kjer se divje ljubita celo noč. Asfaltina se zbudi v soboto ob 10:00 AM, zmačkana, polna ljubezenskih ugrizov, popraskana po riti in moralno uničena. Doma jo namreč čaka mož in dva mulca, ki imata že zdaj probleme v šoli. Spizdi od Božidarja in po daljšem razmisleku pokliče policijo, katerim se zlaže, da je bila posiljena in na ta način poskuša rešiti situacijo.

Itak, da se A ne sploh ne more zgodit, že fizično. Moški ne more biti posiljen, ker je pogoj za spolno občevanje vzburjenost. Nima sem kam usest Asfaltina če ni trdega tiča.

 

Jest sem si to spolno igro drugače intepretiral. In ravno to je problem, ker vsak po svoje spolno igro intepretira. Spolno igro sem si jaz predstavljal tako:

 

Ženske zvabit v posteljo ne moreš zgolj z vprašanji. A ti dam lahko lupčka, ali a te lahko primem za rito. Ampak je to igra, ko začutiš pravi moment in to storiš. Včasih še kdaj probaš, kljub temu če ti če ti roko omakne z rite. Včasih reče, mam doma moža in otroke in reče v prvo ne, čez 15min pa že dihat ne more. Zdej če bo to kaznivo, se spolna igra zelo spremeni za moške, ker bodo morali biti precej bolj previdni. Ker pač moraš probat nekako. In če se ta igra spremeni za moškega se tudi za žensko, ker bodo morale postati same bolj aktvine zaradi previdnosti moškega. Tako si jest predstavljam spolno igro. Se pravi se bo spremenila za oba.

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

Itak, da se A ne sploh ne more zgodit, že fizično. Moški ne more biti posiljen, ker je pogoj za spolno občevanje vzburjenost. Nima sem kam usest Asfaltina če ni trdega tiča.

 

A to je ko guna, sej je bla vlažna, je že hotla ga fasat?

 

Men je tole kar kul zapis na temo Odmevov: https://val202.rtvslo.si/2021/02/pogovoriti-se-moramo-o-mizoginiji/

 

Nimam pa glih nekga visokga upanja, da bi v tej temi prišli že do konsenza, kaj je pri tistem nastopu sploh narobe. Debatirat o tem, ali je moški lahko posiljen in ali imaš lahko erekcijo tudi če nimaš prijetnih dražljajev in čustvene izkušnje pa ne vem, jaz sem zjutraj pomoje vstal v 2021.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...