Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Samo pismo ka me triggerajo komentarji na netu, ta cancel culture je šel res v tri krasne. 

 

image.png.3828b19b548d545193f8e91bda2b5235.png

 

Ne, najjače da se človek niti braniti več ne sme :D 

 

Drugače pa imo bo to v prihodnosti še bolj izrazito. Ker koliko pa razne mladinske tiktok/youtube persone temeljijo na cancel culture, to je pa next level 

 

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 35 minutami:

Samo pismo ka me triggerajo komentarji na netu, ta cancel culture je šel res v tri krasne. 

 

image.png.3828b19b548d545193f8e91bda2b5235.png

 

Ne, najjače da se človek niti braniti več ne sme :D 

 

Drugače pa imo bo to v prihodnosti še bolj izrazito. Ker koliko pa razne mladinske tiktok/youtube persone temeljijo na cancel culture, to je pa next level 

 

 

To so ti boomerji, ki so odrascali v drugacnem cajtu in drugacnih okoliscinah kot mi. Nikol prej v lajfu meli neke realne moznosti povedat naglas tist, kar si mislijo, ker so jih vsi kratkomalo odjebali, ter se tehnicno gledano sploh niso naucili normalno argumentirano pogovarjat. Zej v dobi, ko ma vsako gospodinjstvo internet, pa so taisti boomerji z razvojem socialnih omrezij dobili moznost, da svoje misli posljejo v sirni magicni kraj internet poimenovan, ter hkrati dobili moznost poiskat sebi podobne/iste boomerje, ki jim lahko prikimavajo ter po gostilnisko argumentirajo in se pogovarjajo kar na internetu

 

Mislim, fuck me, men je tut nabeda gledat 60 letne babice in dedke pod Nova24 objavami, (ki se zdalec niso edino leglo teh nestrpnezev, ki ne znajo debatirat) ki se obmetujejo z osnovnosolskimi zaljivkami ala peder, šiptar, "od doL", naci, prasec... Brez argumentov iz obeh strani, brez enega konstruktivnega komentarja na eni in drugi strani, samo golo zaljenje in ponizevanje

 

Mislim, ta Dimitrij guy, ki si ga prilepil verjetno ni take sorte boomer kot tisti, ki sem jih opisal, niti ni to tak primer, o katerem si govoril, se pa mal nanasa na to, o cemer je tekla debata, semizdi :D

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

Hvala vsem. Sej je cela drama s temi zastavami. Sinoalice main cord vre. Prvi izbor so razveljavili, ker je meme (oni pajek z 7 nogami) zmagoval na hard, (mi bli drugi), ceprav bi morala biti zastava originalna kreacija. Tak da ja, smo ze drugic v finalu. Zdaj so pajka zamenjali z zastavo od moonfall, s katerimi smo frenemies in ne upam odpret skupnega discorda. :)

Povezava do prispevka
raveer reče pred 13 minutami:

Hvala vsem. Sej je cela drama s temi zastavami. Sinoalice main cord vre. Prvi izbor so razveljavili, ker je meme (oni pajek z 7 nogami) zmagoval na hard, (mi bli drugi), ceprav bi morala biti zastava originalna kreacija. Tak da ja, smo ze drugic v finalu. Zdaj so pajka zamenjali z zastavo od moonfall, s katerimi smo frenemies in ne upam odpret skupnega discorda. :)

 

 

Ajaaaaaaaa, fuck, sori :( Narobe prebral, da se lahk glasuje za bilokero slikco, sem mislu, da so vse "vase" pa da se eno od njih izbere, pa gledam zle mal zacuden zakaj si reagiral na post z :solzice: :D

 

Pridem domov pa popravim z alter accjem

Povezava do prispevka

Ok, samo na hitro. Spil je SINoALICE (zgodbo pise Yoko Taro - oni model ko zakrvil Drakengard, Nier in Nier Automata), kjer junakinje (in pehar junacljev) knjiznih klasik (Alica, Rdeca kapica, Ostrzek, itd.) koljejo vse pred sabo, da se soocijo z avtorjem, da z njim obracunajo zaradi travm (npr. Metka je v bistvu Janko, ki je sestro ubil in pojedel, ter prevzel njeno identiteto). Car, poleg zbiranja lepih deklic in trapov ter orozja, je sodelovanje v locini, kjer se dnevno 15 ljudi spopade z drugo locino 15 ljudi. Za guilde je bil  napravljen natecaj dizajniranja zastave, kjer so jih 10 dali v fanale razvijalci. Prvi trije od teh desetih po javnem glasovanju pride v spil in ce nam to uspe, bomo zelo kul locina, ki bo imela svojo zastavo. :)

Povezava do prispevka

ma dej folk zgražen ker en fant ki je na instagramu napisal mal insulting rasistične komentarje Ian Wrightu, ni dobil kazni kot nek kriminalec. Dejte no, valda sem proti rasizmu ampak da na sodišče pelješ nekoga ker te je užalu na instagramu. In to nekega mladoletnega fanta? Ajde razumem če bi to nek ugleden odrasel človek v neki visoki poziciji, valda bi pričakoval da je pač vsaj odpuščen ampak da težiš nekemu fantu ker je bil pač pissed off zaradi ene igre in je napisal neki žaljivega... Kam gre svet.

amnesia reče pred 3 minutami:

 

kako to mislis cez 5 let?

 

razni twitterji in facebooki ze zdaj talajo banane za napacno naslavljanje 

to je dobesedno v pravilih twitterja. Dead naming kao. Lahko ti nekoga užališ kakor želiš ampak YOU BETTER NOT CALL THEM BY THEIR ACTUAL BIRTH NAME!!!

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 59 minutami:

 

To so ti boomerji, ki so odrascali v drugacnem cajtu in drugacnih okoliscinah kot mi. Nikol prej v lajfu meli neke realne moznosti povedat naglas tist, kar si mislijo, ker so jih vsi kratkomalo odjebali, ter se tehnicno gledano sploh niso naucili normalno argumentirano pogovarjat. Zej v dobi, ko ma vsako gospodinjstvo internet, pa so taisti boomerji z razvojem socialnih omrezij dobili moznost, da svoje misli posljejo v sirni magicni kraj internet poimenovan, ter hkrati dobili moznost poiskat sebi podobne/iste boomerje, ki jim lahko prikimavajo ter po gostilnisko argumentirajo in se pogovarjajo kar na internetu

 

Mislim, fuck me, men je tut nabeda gledat 60 letne babice in dedke pod Nova24 objavami, (ki se zdalec niso edino leglo teh nestrpnezev, ki ne znajo debatirat) ki se obmetujejo z osnovnosolskimi zaljivkami ala peder, šiptar, "od doL", naci, prasec... Brez argumentov iz obeh strani, brez enega konstruktivnega komentarja na eni in drugi strani, samo golo zaljenje in ponizevanje

 

Mislim, ta Dimitrij guy, ki si ga prilepil verjetno ni take sorte boomer kot tisti, ki sem jih opisal, niti ni to tak primer, o katerem si govoril, se pa mal nanasa na to, o cemer je tekla debata, semizdi :D

ma ne vem, če je to povezano z lokalno izkušnjo

 

tudi na 4 in 8pol se je izkazalo, da je ogromno število uporabnikov 50+ boomerjev

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 38 minutami:

 

kako to mislis cez 5 let?

 

razni twitterji in facebooki ze zdaj talajo banane za napacno naslavljanje 

takih primerov je ziher veliko, tako da morda 3 nalimat ne bi bil problem

 

recimo kakšnega ricky gervaisa so že kenslali?

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
Sovir reče pred 11 minutami:

ma ne vem, če je to povezano z lokalno izkušnjo

 

tudi na 4 in 8pol se je izkazalo, da je ogromno število uporabnikov 50+ boomerjev

 

Nikol bral zadev iz tam, ne poznam te situacije. Govorim samo o tem, kar vidim sam in ta folk, o katerem govorim, se preprosto ne zna normalno pogovarjat, ker mu skor nikol v lajfu do zej to ni blo omogoceno nikjer, razn ob sanku v lokalni beznici, kjer se ti pogovori pozabijo po tanovem metru spricerjev

Zej so te bezniske debate prestavli na komentar sekcijo 24ur, Nove24 ter FB in jim ta klosarski nacin izrazanja seka ven vsepovsod. Prej v beznici ni blo tolk opazno, ker so se izrecene besede, kot ze povedano, hit pozable, na internetu ma pa zapisana beseda mal drgacen pomen, pol pa mas kilometre boomerskih prepucavanj pod vsako debato

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 9 minutami:

Sm zgresil del kjer je omenjeno, da je ni prebral al je to razvidno iz odgovora?

Itak ne moreš prebrat nikjer, jaz sem želel, ker me res zanima DA POMENI DA. Mislim, razumem da si loh grem prebrat v zakone države, ki že to majo, samo predvidevam, da je 8. marec vseeno adaptiral kaj na našo državo. Sam ne najdem da se jebeš

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 9 minutami:

 

Nikol bral zadev iz tam, ne poznam te situacije. Govorim samo o tem, kar vidim sam in ta folk, o katerem govorim, se preprosto ne zna normalno pogovarjat, ker mu skor nikol v lajfu do zej to ni blo omogoceno nikjer, razn ob sanku v lokalni beznici, kjer se ti pogovori pozabijo po tanovem metru spricerjev

Zej so te bezniske debate prestavli na komentar sekcijo 24ur, Nove24 ter FB in jim ta klosarski nacin izrazanja seka ven vsepovsod. Prej v beznici ni blo tolk opazno, ker so se izrecene besede, kot ze povedano, hit pozable, na internetu ma pa zapisana beseda mal drgacen pomen, pol pa mas kilometre boomerskih prepucavanj pod vsako debato

to je res tok smešno k vidiš neko 60+ letno babi ki tam žali ljudi s svojim ozkim pogledom na svet :''D.

Povezava do prispevka

Sem poglejal in ne vidim nic problematicnega v odgovoru, tudi na koncu ne.

 

Also zelo solid nastop in govor, ljudsko, preprosto, strokovno, necustveno, faktno. Morda malce prevec opora na primerjave, samo v taksnem kontekstu verjetno nujno zlo. 7/10, would povabil nazaj v oddajo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...