Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

V našem kraju menda 11 učiteljev na hitrem testu pozitivnih... po PCR pa 9 negativnih in 2 pozitivna.

 

10 dni špilaj igrice, bodi cel dan v gatah, imej dostavo... in uživaj kolko pač gre. Včasih bi prav pasal tak izgovor, če ti ljudje težijo za to in ono, pa je razlog, da jih gladko odjebeš. Seveda, če je počutje ok. Jaz sem moral bit teden dni doma samo zaradi tesnejšega stika z osebo, ki je kasneje bla pozitivna in

Povezava do prispevka

Zdaj moram kao vnest uno kodo v app Ostani Zdrav.

Samo to mi deluje ful tko bedno. Dokler ne bom spet zdrav itak ne bom hodil naokoli, da bi folk lahko bil obveščen, da imam kugo. Pol, ko bom zdrav pa bom bil kao stigmatiziran. Hujše ko lidlič, fak. Bom začel hodit naokoli s škatlo od PS5, za protibalansiranje.

Povezava do prispevka

speaking of... sej valda da se ti čisto vsi ful privoščimo hitro okrevanje in zdravje in vse...

 

...mlad človek, zdrav, dobro preskrbljen...

 

...svež zrak, morje...

 

....pa dej vzemimo to kot ČISTO hipotetično vprašanje...

 

...ampak...

 

...komu iz foruma bi zapustil PS5???

Povezava do prispevka

Nihče ne ve, da si ti bolan in okužen prek aplikacije. Stike beleži prek BT in so osebe, ki so bile s tabo v stiku in imajo aplikacijo samo obveščene o tem, da je bil nekdo pozitiven blizu, ne vejo pa ne kdo, ne kdaj, ne kje. Če aplikacije do danes nisi imel pa nima smisla, ker itak ni mogla beležiti kdaj si kje bil med ljudmi in jih tako niti ne more opozoriti.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

ne sej se hecam itak :D 

 

hehe

 

he

 

evo @KE RIT neki za v posteljo pred spancem da se boš prej pocajtal, res je kul video pa še malo persone 5 je zraven :) 

 

 

Haha, carsko. Jaz sem pa ravno prejšnji teden gledal tole:

 

Sam tvoj zgleda ful bolj stylish. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Denis reče pred 38 minutami:

 

Ja, pa zdej se je navadu pravilno nosit masko. Bravo, lepo da poslušaš nasvete mn3carjev.

Ja zdaj ko ima brado je s5 nova taktika.. naj se zgleduje po master and commanderju Milanu Kreku.. ce imaa pravo mosko brado, je ne gre na kikakrswn nacin prekrivat z masko.. 

 

1405890674_Screenshot_20210204-030528_SamsungInternet.thumb.jpg.7390a9f61f916aa9b5baf01c5f383b97.jpg

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 urami:

Zdaj moram kao vnest uno kodo v app Ostani Zdrav.

Samo to mi deluje ful tko bedno. Dokler ne bom spet zdrav itak ne bom hodil naokoli, da bi folk lahko bil obveščen, da imam kugo. Pol, ko bom zdrav pa bom bil kao stigmatiziran. Hujše ko lidlič, fak. Bom začel hodit naokoli s škatlo od PS5, za protibalansiranje.

Edini način da bi lahko nekdo pogruntal da je ta kontakt prišel od tebe, je, da bi imel kontakt samo s tabo zadnjih 14 dni. Tko da kar pogumno, vpiši kodo.

Povezava do prispevka

mimgrede faše še holy wrath

sploh komentarji so kr zanimivi

 

https://www.facebook.com/institut8.marec/photos/a.243779566052290/1135104550253116/

 

 

Navedek

nič nenavadnega za prof Šepca, od katerega smo na vajah kazenskega materialnega prava pogosto morali poslušat, kot bi očitno sam opredelil, "neslane šale" tipa - sej če ženska spi, ko jo nekdo zlorabi in se zbudi in vidi, da je moški pravzaprav privlačen, najbrž ne bo ravno utemeljevala, da je to posilstvo oziroma ni tako hudo..ali pa, če je ženska imela več spolnih partnerjev in jo nekdo posili, to za njo ne bo imelo takih posledic kot za žensko, ki je še nedolžna in podobno..za zaključek, ko sem se mu enkrat osebno zoperstavila pa - no takšen čustven odziv je dokaz, da ženske niste primerne za sodnice, ker niste dovolj razsodne in vas vodijo čustva ..me veseli, da je njegov misoginizem končno postal očiten širši publiki

 

RIP Mefisto

get ready to be cancelled 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 minutami:

nič nenavadnega za prof Šepca, od katerega smo na vajah kazenskega materialnega prava pogosto morali poslušat, kot bi očitno sam opredelil, "neslane šale" tipa - sej če ženska spi, ko jo nekdo zlorabi in se zbudi in vidi, da je moški pravzaprav privlačen, najbrž ne bo ravno utemeljevala, da je to posilstvo oziroma ni tako hudo..ali pa, če je ženska imela več spolnih partnerjev in jo nekdo posili, to za njo ne bo imelo takih posledic kot za žensko, ki je še nedolžna in podobno..za zaključek, ko sem se mu enkrat osebno zoperstavila pa - no takšen čustven odziv je dokaz, da ženske niste primerne za sodnice, ker niste dovolj razsodne in vas vodijo čustva ..me veseli, da je njegov misoginizem končno postal očiten širši publiki

Hahahah ne me jebat :avadodo:

Pizda, res mu ne privoščim sam kaj točno je mislil da se bo zgodilo če bo take prizadetosti govoril okoli hahahah :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...