Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu

Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 4 urami:

en znanec ma dost vlko posestvo ob gozdu in si je omislu Kavkaškega ovčarja, ki se seveda šeta prosto okoli

pes ima verjetno ene 80 kil in k greš po cesti mimo in je spuščen kr orng cvikaš, čeprav je lepo vzgojen, sam res ne bi hotu videt kok to zgleda k mu film poči

enkrat je srno domov prvleku

tko da ja

NOPE

to so psi ki varujejo ovce pred volki in medvedi. Not to be fucked with :D

Povezava do prispevka

Tega kavkaškega je imel tud moj kolega. To je k tele jebemu mater... Zmetal nevem kolk denarja za psa, hrano, šole in pičke materne... Na koncu je pes vseeno ene 2x ugriznil in je šel ajat...

Povezava do prispevka

Ma jaz ne verjamem, da bojo to naredili. Na Božič so nekoliko sprostili in je bla slika precej slabša... da bi zdaj za Veliko noč? Sicer pa se pri tej vladi nič več ne čudim.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 55 minutami:

Dečki, kako se kaj pripravljate na final form lockdown aprila? :D 

FF 7 remake, hzd dlc, last of us 2, ghost of tsushima... 

Mam kr lep backlog za spucat :D

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 56 minutami:

Takrat še ni bilo zaznanih alternativnih sevov ... 

dans sem slišala trač da gremo mogoče spet kej od doma delat, komi čakam

sej se je carsko vsak dan mal furat s tem avtom zdej, sam 1h na dan k je ne porabim za pot se pa fajn pozna

al pa tud če bomo še vedno tam, sam da dajo proizvodnjo spet v 2 izmeni da se bo dal parkirat pri firmi, ne 5min stran :D

nič kar bi posebej hotla met zaenkrat ni še niti izgledal da bo nazaj, tko da mi je relativno vseeno

važno da je sonce popoldne da greva lahko sabljat, itak ne greva več kot 50m od vhoda

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 41 minutami:

se bo dal parkirat pri firmi, ne 5min stran

To je bilo zakon pri prvem lockdownu. Parkplaca kokr čš.
ubistwu men je bil lockdown kr nadcarski. Delal smo  čisto na izi in brez vodilnih. Narejeno je bilo toliko več, da smo do konca poletja gledali v luft.

Povezava do prispevka

Meni je kar bad, ker sem mislil, da se bomo s prihodom lepega vremena komot kaj podružili na terasah kakih lokalov in ne bomo rabili nekam domov hodit. Pa saj z najbližjimi frendi se itak non stop srečujemo, bi pa rad kar nekaj tistih občasnih tudi srečal in kako rekel z njimi. No jutri grem na rojstni dan k enemu boljšemu s katerim se itak vidim, ampak tam bo tudi kar nekaj takih s katerimi se bolj redko in komaj čakam. Bomo videli kako bo kasneje. Naj pustijo vsaj to omejitev do par ljudi, da se lahko zbere, da na kaki klopci en dan za vikend spijemo six pack v miru, brez strahu... da bi nas preganjala policija.

Povezava do prispevka

fak sam morm še mal aw-jat

zdele sva naložila v avto stvari da gremo za vikend smučat s par kolegi

pizda tesna bo, pa glih kao za take fore sem kupila karavana :rofl: 3 s 4 opremami plus hrana za vikend za 6 pa je poln do stropa

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 6 minutami:

Drgač v torek ali sredo imam sestanek čisto blizu vaju (vsaj predvidevam, da sta blizu knjižnice v Šiški). Požokam, če bosta doma za kak RL chat :D

čist blizu ja

do it, tle mamo carski parkec za mal pohengat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...