Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 5 minutami:


Če bom, bom kar s telefonom posnel (upam da bo OK; iphone 8 ali pa 11, ne vem še). Ki se mi pa da Yetia na kablu vlačit po stanovanju.
 

@Fuksija: kaj meniš o sesalcih brez vrečke? Samo vprašam, ker jaz sem pač nabavil tega z vrečko. Precej boljše se mi je pač zdelo, čeprav marsikdo trdi, da je to "zastarelo". ???

afaik so v povprečju dražji za isti učinek sesanja, kolk si zadovoljen z njimi je pa odvisno od tega kakšen maš odnos s čiščenjem posode

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 8 minutami:

afaik so v povprečju dražji za isti učinek sesanja, kolk si zadovoljen z njimi je pa odvisno od tega kakšen maš odnos s čiščenjem posode


Čim manj odnosa s čiščenjem posod. Oz. trenutno tega odnosa sploh nimam, ker nikoli nisem uporabljal sesalca s posodo. Drugo je, da dam posodo v pomivalni stroj, vklopim gumb in zjutraj pač zložim nazaj na police. 

Povezava do prispevka
Chenier reče Dne, 17. 4. 2021 at 19:40:

Kaj pa kaj od serij priporočate? Naslednji vikends bom si vzel 100 % fraj vseh obveznosti in mislim samo relaksirat

 

Galko je v uni izbi od serij napisal The Serpent, samo ga je tako zadržano pohvalil, da pomoje bolj ni blo ne

 

Tokrat preferiram neki bolj na izi, ker pač fraj vikend. SJW vsebine me ne motijo, tako da so lahko črncski transeksualci 

 

Dva predloga - The Leftovers in Fleabag. Obe že končani, ne predolgi, morda ne glih na izi ampak imo med boljšimi serijami zadnjih let. Prva (3 sezone) ima na prvi pogled kar bedno premiso (kako folk hendla nenadno izginotje 2% ljudi na svetu) ampak rata res odlična drama, zabeljena z religiozno motiviko. Bonus sta hud soudtrack in odlični performancei večine casta. Druga je kratka (12 x 30min) drama/komedija o eni ženski v Londonu.

 

Pa mogoče še kot honorable mention - Upload. Ta pa je na izi, je pa zaenkrat na voljo samo prva sezona. Simpatičen sitcom o enem modelu, ki ga po smrti uploadajo v VR. IMO niti blizu zgoraj omenjenima, ampak za počekirat, sploh za gledanjel bolj z možgani na off

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 41 minutami:

Psa še vedno iščem. Trenutno ni sreče. Sem pa v vsakem primeru imel namen nabaviti psa in mačko.

Če iščeš pasemske (z rodovnikom) je kr jeba, baje so čakalne vrste za leto v naprej in sploh ne sprejemajo (seveda odvisno od pasme) 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 22 urami:

The boys  (druga sezona yikes, 3ja bo najbrz westworld tier)

Tole si me spomnil, da imam pogledano prvo sezono, za eno sekundo sem postal nahypan, pol pa tvoj "yikes" po faci - in kaj zdaj pičkarija, a čem gledat. Prva sezona mi je bil fina zabava, sem užival, a je druga toliko slabša? 

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 2 urama:

ti kr poglej 2. sezono, je gut

sovica je kot tipična desničarska snežinkica sam triggered, ker so badguyi v 2. sezoni naciji

Fake news;

Navedek

Celo boljša primerjava kot westworld bi bli mogoče Heroes, kjer sta v obeh svetovih syler pa homelander mal preveč OP.

zadnja epizoda, SS front sm pričakoval da bo šla ker homelander + ss je bil premočen kombo

sicer nevem kaj bojo zdej, milkal celo se3 na posnetkih pa head popping Cortezki, al bo vsako sezono uletil nov bad guy da ga v eni sezoni eliminirajo.

mogoče pride nazaj BN, al so ga pa resnično dokrajčili za en product placement comical death al neki

 

kuk mal berem ma strip dost bolj prfuknjene scene, pa butcher ma dejansko nek razlog za hejtat suppe

tle mi je pa kr mal cringe ratal da mu je ime "butcher" k je ravnokar postal child care service

 

also ta plot z senatom je 1/10.

 

trying hard to get @ me a? Politicno aktivni the kid misli, da je to zarad scene kjer v enem delu zbrcajo nacija, ne za to ker se od like 2-6 dela zgodba sploh ne razvija ampak je navaden filler, the kiddu vec kot ocitno dogajajo scene pitja zmrznega mleka mtke k ga ni dojila.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 15 urami:


Čim manj odnosa s čiščenjem posod. Oz. trenutno tega odnosa sploh nimam, ker nikoli nisem uporabljal sesalca s posodo. Drugo je, da dam posodo v pomivalni stroj, vklopim gumb in zjutraj pač zložim nazaj na police. 

 

Poglej na YT kanal vacuum wars.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...