Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Sovica: top one. Ravno pravi čas si nalepil, ker nekaj čekiram okoli koncertov in tega sem očitno spregledal. Private Investigation mi itak vedno zmaga (samo mora bit res konkretno glasno, ko pride do tistega odločilnega dela!). ;)
/škoda edino, da je ta yatube posnetek zvočno zelo slab. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/policija-s-pomocjo-ameriskih-organov-preprecila-izvedbo-vec-umorov/578270

 

Uporabnik foruma jocker konjzolec načrtoval strelski pohod zaradi nasilnih igric

have no fear... Šilc is here

Metki bi se odbijal od njegove ure. Komaj zrele Sanele pa bi bile mokre, kot KituKatu, ko je prvič stisnil start v BB.

Klanjamo se rešitelju Male Albanije :avadodo:

Povezava do prispevka

Emmm... se kdo tu dobro spozna na mopede oz. bolj natančno na mini otroške mopede (kao motor od kosilnice)? Pubec ima enega še iz res mladih let, pa bi ga rad prodal. Zdaj... zadeva je dolgo stala v kleti in kolikor smo opazili zafrkava uplinjač (fergazer). Ker to ni moje področje sem sicer nekaj guglal ampak kaj pa vem... Priporoča kdo kak (pošten in kvaliteten!) servis v MB ali okolici? ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Jaz bi te mopede prepovedal. Pač ne poznam stvari, ki bi bolj zvočno onesnaževala prostor. Pomoje da mi je najbolj nadležen zvok na svetu, pa klasika je, da se otroci s tem vozijo samo gor pa dol po domači ulici, da ti zamorijo dan. Samo prepovedat


Eh daj no.. naredi kakšnemu otroku malo veselja. Ti dam mopedek po Mn3 ceni! ;) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...