Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Peesda si zapanicaril in pofotkal in se tle zjokal kot da se je zgodilo ne vem kaj..

 

Vrhunec mi je bil zadnji odstavek.. uno a ko gre proti tebi in nic ne mores 🤣🤣🤣 model 15 cm jedva ti je zvil plocevino in njemu ni blo nic 🤣🤣🤣

 

Mislim sej nocem bit salty, vsak bi se mal usral in bil pol zivcen.. sam tvoja reakcija se mi zdi mal too much 🤣🤣 ne vem ce je lih za razlagat okoli, bodi srecen, da se jek kncalo dobro in pozabi

Povezava do prispevka

Fuuck, zej šele vidim v čem je fora... LOL, samo čudn odsev je, al pa je odsev od voznice, je možno da je mela take hlače... hahaha, zdej je pa res smešno. Kva to ne opazite.

Fuck, rajš umrem kot, da bi imel take hlače. Če bi bile luknje bi dal čez fliko :fun:

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 3 urami:

Fuuck, zej šele vidim v čem je fora... LOL, samo čudn odsev je, al pa je odsev od voznice, je možno da je mela take hlače... hahaha, zdej je pa res smešno. Kva to ne opazite.

 

Jaz tudi nisem opazil, ko si postal sliko... Ko so drugi omenili, pa sem takoj videl za kaj se gre in sem tudi sam mislil, da imaš take hlače. Star atej, da ima take hlače :D

Povezava do prispevka

Kaj zdaj fantje ne bo nihce povedal, ce se je cepil al ne. Kaj vam je nerodno?

 

Smesno mi je kako tisti, ki so proti jocejo, da nas ustrahujejo neki s covidom, da se moremo cepit. Po drugi strani pa oni se bolj ustrahujejo, da so cepiva ne vem kako strupena al whatever in da ce se cepis si ovca ipd..

 

Ta ironija tega sveta mi je res neki najbolj zanimivega v lajfu

Povezava do prispevka
Kosinus reče Pravkar:

Jaz sem se prijavil na portalu zVem, čakam, kaj bo.

Ma kaj se bos prijavljal, dobro odvisno kje si..ma naceloma gres tam in sploh ni guzve 🤣 poglej na google cepljenje za tvoj kraj al bliznji vecji krah kdaj je za nenarocene

 

Anyway jaz imam tudi J&J.. sam 24ur po cepljenju sem bil precej v kurcu, neki se mi je vrtelo in vse misice so me bolele, kot da bi bil bolan, sam nisem bil. 

 

Ne vem ce bo kaj pomagalo proti delti amapk vsaj imamo green pas in mayb bom opripomogli da na zaprejo s5 pol gospodarstva

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...