Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Pfizer ali Moderna sta Deus Ex, to mora vsak gamer dat vase. Zaščita je po dveh odmerkih 90%.

 

Sicer osebno priporočam Pfizer, ker je največ ljudi vzelo ravno tega in se zato o njem največ ve.

 

AstraZeneca in Janssen imata manj zaščite (AZ 70%) pa tudi največ stranskih učinkov.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 urami:

Baje bo moderna zdej razvila cepivo mRna za HIV tako da delnice od moderne tudi niso svoh

Jaz sem pfizerja kupil, ko so napovedali cepivo. Res je nor razkorak pri delnicah od teh realnih stvari in nekih WTF balončkov

 

Pfizer delnica mi je zrasla za cirka 10 € na kos v tem enoletnem or so obdobju, boli te kurac, če je meanwhile dobesedno pol sveta gospodarsko propadalo in je cepivo vsaj delno rešilo to težavo in da je dejansko cepivo + prihajajočo zdravilo mega biznis, meanwhile je Tesla zrasla za 300 € :rofl: 

Povezava do prispevka

Saj itak sem neki malega kupil, čisto za gušt, ostalo sem tech. Pa itak vlagam samo nek denar, ki ga ne rabim, tako da sploh ne spremljam, kaj se mi dogaja na računih. Včeraj sem po dolgem času pogledal in si vzel 700 € z računa, ker imam registracijo in zavarovanje za plačat, da si mal pokrijem s profitom, za vsak primer, če bo kak padec :D 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

 

Kaj me strasis mudel valda sem vzel j&j, samo ne bi pa glih zelel brez roke ostat :(

Hehe ne vem jaz sem dva dni bil kar svoh neki me vse bolelo pa vrtoglavice, sploh tisti prvu dan po cepljenju.. mislim sej ni tako hudo bol jje un istrag ko beres po netih o krvnih atrdkih pa to hahahaha

 

Itak je odvisno od posameznika, sam ta vektorska imaj ovec stranskih in j&j je 1 doza znaci skoncentrirana doza vektorskega.. tako so jaz to predstavljam

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče Pravkar:

neavem a nej uzamem na morči playko al laptop zas kak večer

al bom kao telefon po rokah gnetel zvečer kot pravi adhd zoomer

 

če bi imel deck ne bi mel teh problemov

Na lappiju lahko še pogledaš kak film

 

Ajde saj na playki tudi

 

Sam je pune slabši media player

 

Tak da lappy imo

Povezava do prispevka

plex mi je kr dobro crashal na 5ki :D sicer mi je prejšni teden začel spet delat po updatu

pa ne vem kak je kej tist wifi od Tata tko da bi mogu delat mobi hotspot, če bi blo sploh kej bolj, če se sploh da.

 

 

sj razum mi govori lappy

sam mi  tut ideja da si ubodm kak heavy naslov tlou2 al pa neki za sm pa tja mal igrat ni napačna

 

1st world problems

placa mam itak za oboje :D

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...