Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 5 minutami:

ni šanše, da ga danes pogledam, nekatere stvari res boljše, da ostanejo v spominu kot carske.

Pizda, mam filing, da tebi res skos kontriram na forumu, sam ni nalašč, si mi drugače carski uporabnik :D 

 

V glavnem, ne vem a imam samo jaz to sposobnost, ampak jaz ful lahko ločim stvari "v spominu" in "mnenje ob ponovni konzumaciji". Bizaren primer, a vendarle: recimo Power Rangerse sem pred časom na Twitchu rewatchal par epizod, ker je Twitch zakupil pravice do serije, pa mi je bilo res orto slabo. Še fizično mi je šlo na bruhanje zraven zaradi bliskanja, pomoje mi je prav sprožilo neko epilepsijo, ki tli v mojem telesu :D. Ampak kljub temu pa mi show ni nič manj nostalgično carski, še vedno se cel vesel spomnim, kako sem vsako nedeljo lurkal te momce pretepat plastične pošasti na televiziji 

Povezava do prispevka

Ne ne, saj se glede tega v bistvu strinjava! Narobe sem se izrazil, itak mi je iz te perspektive še zmeraj carsko. Prej sem mislo na bolj tehnični osnovi, ker res obozujem martial arts filme.

 

Sicer pa, če že omenjaš power rangers, še vedno tu pa tam vržem gor epizodo ko se zdruzijo Lost Galaxy pa Space rangers :D tak da ja, strinjava se!!!

 

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

O fak... Nikoli nisem mogel gledat Power Rangersov... Šit kako mi je to blo vedno ogabno :)

Sam ti si kaj, ene 10 let starejši od mene (generacija 91')? Valda ti je bilo ogabno, toj show za otroke :D 

 

Drugače pa je meni bil najjači show, pa najstnica za roza rangerko je bil trenutek, ko sem se zavedel, da so mi všeč ženske. Prvi crush v lajfu :D 

 

Best 30+ Amy Jo Johnson fun on 9GAG

 

 

Povezava do prispevka

Za fane starih JCVD filmov in podobnega je ok pogledat še paper tigers :D https://www.imdb.com/title/tt6060444/

 

HW komedije pa niso smešne že 10+ let, zadnje čase se tud nasmehnem ne več, sam neprizadeto buljim v ekran in se po pol ure zavem, da bi bilo boljš narezat stročji fižol :( 

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

Damn tale ocena ni glih ok... ali si falil letnico ali pa sem pri 18 gledal azijce v roza kostimih :D 

Ne, saj možno da je bilo prej. Sam se mi zdi, da v 4. in 5. razredu sem začel gledat Dragon Ball Z na RTV 2 in takrat sem nehal s Power Rangersi. Tako da v 5. razredu sem nehal gledat, letnik 91, 5 razred, tako da early 2000s 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 minutami:

Ne, saj možno da je bilo prej. Sam se mi zdi, da v 4. in 5. razredu sem začel gledat Dragon Ball Z na RTV 2 in takrat sem nehal s Power Rangersi. Tako da v 5. razredu sem nehal gledat, letnik 91, 5 razred, tako da early 2000s 

DB in DBZ je bil sam na pop tv ali kanal a; DBZ se je vedno končal nekje sredi nameka in potem so začeli znova, pa vmes so bile kr neke francoski dub epizode jao 

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

Na Kanalu A je bil DB. Men se je srce strlo k so koncal z DB in zacel z DBZ k so ufural kr nek francoski dub, res fail na polni crti. Najboljs je blo pridt iz sole domov, fotr je naredu kosilo, sva su usedla pred TV v dnevno gledala Dragonball in jedla. Ce je kaksen dan mogu delat sem mu mogu celo snemat na kaseto da sva nasldnji dan pogledala oba dela. 

 

S tem francoskim dubom sej je koncala lepa tradicija.   

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 2 minutama:

DB in DBZ je bil sam na pop tv ali kanal a; DBZ se je vedno končal nekje sredi nameka in potem so začeli znova, pa vmes so bile kr neke francoski dub epizode jao 

Ja, vmes je bila kar francoska verzija :D A dubbal po DB(Z) naši niso al? Ker Pokemone vem da so dubbali 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...