Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 43 minutami:

A ni bila častna četa 185-190?

Mogoče nekoč, ko sem bil jaz (189cm) v vojski  mi je bil njamanjši tam nekje pri ramenu. Smo se postrojevali po višini, da se ni preveč opazlo, samo ko sta bia največji (ne jaz) in najmanjši skupaj je blo prav smešno. To je blo tam leta 99 približno.

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 31. 8. 2021 at 13:23:

Dajte mi prosim razložit, kako kurca se navadiš igrat z jebenim mikrofonom, jaz sem stara šola, vse kar je blo multi scene je bil local coop, da bi pa tamle pričal z nekimi random ljudi mi pa stisne rit ko dacapotovi posti :S 

 

 

Chatanje z randomi zgleda tko (stestiral sam kadar sem mel po pomot vklopljen): 

 

Da je nekdo na liniji zveš ko:

 

a) slišiš dihanje v faco, podobno kot bi mel zraven ušesa muflona

b) slišiš otroka od tega k igra kako se dere v ozadju 

c) slišiš dejanskega otroka ki igra in se ti začne dret v majk "hi listen to me listen hi" aj marš v pičko za take linerje mam ženo 

 

Nadaljevanje je pa čist kaotično, zmes nekega dretja in zmerjanja. Edino kar sem parkrat namensko igral z chatom ON so bli squadronsi. Enkrat smo dobil enga malega, uno po glasu res otrok, ki je man managiral vsakega od nas posebi. Iz začetnega facepalmanja se je razvil v to, da je mali odvodil igro like a baws, gladka zmaga, nakonc sva ga js in nek irec (ki se je slišal gladko 30+) ubogala do potankosti in mu odgovarjala "yes sir" :D

 

On the other hand, prvi korona lockdown, Warzone, js in še 2-3je kolegi, vsak večer par piv in debate ob igri pozno v noč - res epic spomin in tok hudih igralskih par mesecev k jih nisem mel že od romantičnih 90 in 00 let :D

 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 41 minutami:

ja ne vem nimaš kaj lajat lahko zajema jebanje matk, sarkastično skandiranje itd.

 

hja pol pa morm tudi tebi napisat

Slinch reče pred 10 urami:

mislim da nisi čist ujel konteksta

 

pač jebemo no

 

čamir je točno napisal, kje potegne mejo

 

bročevc je omenjeno v metafori poimenoval lajanje

 

jaz sem nadaljeval z njegovo metaforo

 

y this so hard?

Povezava do prispevka

Meni je sad, da se dejansko strinjam s konceptom, da je demokracija čist passe... folk je prizadet in da imajo vsi volilno pravico je totalni lol... in b4 pa povej boljši sistem... nimam ideje, ker so vsi tolk podvrženi zlorabam da glava peče, ena ideja je da bi bil galko predstavnik matere zemlje in absolutni vladar, sam je še v razvoju ideja...

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 urami:

Dejansko me zanima kaj bi bilo danes, da bi enemu v vojski rekli, ti si pa premajhen za častno četo :D:D Bi imeli pred vojašnico instantno proteste proti diskriminaciji midget lives matter :D 


Ej, še nekaj veliko bolj diskrimatornega se je zgodilo. Imel sem sovojaka, ki je bil v bistu temnejše barve, čeprav zase ni pravil da je npr. cigan, ampak da je kosovski albanec. No, on je bil dovolj visok za parado, ampak mu je poveljnik odkrito v obraz rekel: "Ti ne moreš na parado zaradi barve kože." Fak! Da bi se to danes zgodilo. Kolega je bil seveda užaljen, ampak ni delal težav. Rekel je samo: "Barva kože ni OK, a v slovenski vojski pa moram služit?" 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 minutami:

ma saj postroj je bil zmeraj v 3. vrstah, lahko bi ga dali zadaj, razen če je bil dvometraš :D 


1.85 se mi zdi. 

@tomazek: funny :) Ampak šalo na stran, ni tipičen predstavnik, a obvezno vojsko pa mora služiti? Danes bi to bilo pri vseh poročilih, majkemi.
Vredi pubec je bil, tak pošten in kolegialen. Ko mu je poveljnik to o barvi kože rekel, je dobil dobesedno solzne oči.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz pa moram rečt da sem imel slabe izkušnje samo s štajerci :D od ostalih regij je bil samo en tolminec, ki je divje smrčal, štajerci pa konstantno neke pizdarije, al so se pijani pretepal, al so fejkal poškodbe za predčasni izpust itd itd... res uno razočaranje na celi črti :D (še enga reveža kvazi gaya so skoz maltretiral, dokler ni končno enga na gobec :D )

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 36 minutami:

Meni je sad, da se dejansko strinjam s konceptom, da je demokracija čist passe... folk je prizadet in da imajo vsi volilno pravico je totalni lol... in b4 pa povej boljši sistem... nimam ideje, ker so vsi tolk podvrženi zlorabam da glava peče, ena ideja je da bi bil galko predstavnik matere zemlje in absolutni vladar, sam je še v razvoju ideja...

volilno pravico sam folku z dost lastnine; preverjen koncept že od antike dlje :mafija:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

 @Kastor Nas je bilo enih pet štajercev vse skupaj. Ampak smo bili sila normalni. Oz. smo na splošno vsi sovojaki bili res neka dobra ekipa, nobenih prcanj med sabo, pa smo bli itak iz cele Slovenije različni. Niti slulčajno se nismo ločevali po regijah ali pa da bi se družli zgolj določeni. Res kul je bilo in s takimi sovojaki bi vojsko takoj še enkrat ponovil.

edit: pardon, en indicent se je vseeno zgodil. En skinhead je ponoči z zippo bencinom hotel zažgati našega prej omenjenega sovojaka temnejše polti. No, na srečo smo ga zgrabili in mu izbili vžigalnik  iz roke. Od takrat je bil pa res mir.  Trivia: skin, ki smo ga vsi klicali Herr Flick, je šel potem v častno četo. :) Poveljniki so ga namreč oboževali.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 50 minutami:

Meni je sad, da se dejansko strinjam s konceptom, da je demokracija čist passe... folk je prizadet in da imajo vsi volilno pravico je totalni lol... in b4 pa povej boljši sistem... nimam ideje, ker so vsi tolk podvrženi zlorabam da glava peče, ena ideja je da bi bil galko predstavnik matere zemlje in absolutni vladar, sam je še v razvoju ideja...

U bistvu je carsko in prav da majo vsi volilno pravico.

 

Rabis pa nudit cim boljse izobrazevanje, solstvo kar se da apoliticno in da spodbuja kriticno razmisljanje in ne piflanja prebranega na pamet.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pri nas imaš odlično osnovno šolo in srednje šole, dostopne čisto vsem. Faks sicer malo slabši, ampak spet dostopen dobesedno vsakemu, ki ima vsaj eno delujoče čutilo (FDV gre baje čez tudi samo če ti dela nos)

 

Imaš močno, dobro financirano javno radio in televizijo, ki dejansko dela zelo kvaliteten content in je načeloma nepristransko, dokler jih ne triggera določen Janez

 

Rezultat: top 5 najnižja precepljenost v EU s Covid cepivom, avtomehanikih infektologi na vsake 2 metra, najmočnejša stranka z besednjakom in tonom komunikacije, pri kateri še Röhm samo zadovoljno prikima

 

Evo ti ga na

Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

Pri nas imaš odlično osnovno šolo in srednje šole, dostopne čisto vsem. Faks sicer malo slabši, ampak spet dostopen dobesedno vsakemu, ki ima vsaj eno delujoče čutilo (FDV gre baje čez tudi samo če ti dela nos)

 

Imaš močno, dobro financirano javno radio in televizijo, ki dejansko dela zelo kvaliteten content in je načeloma nepristransko, dokler jih ne triggera določen Janez

 

Rezultat:

image.png.87fb28776336e704ab48f9d4abdba77f.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...