Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 7 urami:

ena reddit tema me je še kr zapeljala v nostalgijo

kere špile ste nabijal k pri norcih kot otroci, ampak niste nikol prišli do konca, zato ker je blo pretežko?

 

te cajte k vidim kolk mam levjega kralja še vedno v mišičnem spominu, fak kolk sem morala to nabijat :cry:

konca nisem vidla nikoli, ker mi je dobesedno včeri v emulatorju prvič ratal narest move za fliknit scarja s pečine, sam pol se mi ni dal igrat do tja, ker sta vmes še dva levela čistega sadizma

Lion King je tudi meni delal težave in sem ga obrnil šele kasneje na emulatorju. :D

Še dve igri za kateri mi je bilo vedno žal, da ju nisem nikoli uspel obrniti sta bili Gods in Titus The Fox.

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 9 urami:

ena reddit tema me je še kr zapeljala v nostalgijo

kere špile ste nabijal k pri norcih kot otroci, ampak niste nikol prišli do konca, zato ker je blo pretežko?

 

 

Zame Wolfenstein 3D in oba Dooma, to smo nabijal dolge ure pr sošolcih doma.

 

In ja, realno smo bili takrat pri 9-10 letih taki motorični invalidi in mentalni weaklingi, da nam ni ratalo na tipke niti pod razno prit blizu konca še na najlažjih težavnostih. To se je kar lepo IDKFA in mal tut IDDQD-jalo :D

 

Me prav zanima, če se je kdaj delala kaka resna študija, kdaj otroci psihofizično dozorijo do te meje, da ratajo vsaj približno sposobni gamerji. Verjetno enkrat okrog pubertete, ker 12-13 letnik, ki cele dneve nabija MP igrice, že z lahkoto na kruh namaže enega odraslega gamerskega lenivca, ki nima toliko podlage v MP špilih, par let mlajši otrok pa po mojih izkušnjah nima ne potrpljenja, ne volje (in verjetno tut ne motoričnih skillzov), da bi bil dejansko sposoben v igricah.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Navedek

par let mlajši otrok pa po mojih izkušnjah nima ne potrpljenja, ne volje (in verjetno tut ne motoričnih skillzov), da bi bil dejansko sposoben v igricah.

Mas svetle zelo zelo redke izjeme

 

Enmu/i, dal bi mu 10, max 11/12 , defo nowhere near puberteta, sm giftal 20€ legendary skin + 1000 golda.

 

True teammate,

Opraviceval se ko sploh ni zajebal

Igral sportsko

Uporabljal ping sistem

Uporabljal prosim/hvala

Revival 

Ni revival ko bi to pomenilo defeat

1x vseenk tvegal lajf zaradi laznega obcutka krivde

Ni cvilil

Ni krical

Bli smo 2i (3rd party) blame_al sebe (ni bla njegova krivda)

 

Rad si domisljam da je bil ful vesel darila.

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Screenshot_20210828-151654_Maps.thumb.jpg.9186a96decf71b5a26f5269e813c3c2b.jpg

 

https://buffet-dolac.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral#gallery

 

V zgornjem stuku ma teraso da mas lepo zrak in pogled na morje, ene 12 miz, vse je blo rezerviran sam se s sefetom poznam tko da je dal mizo. 

 

Sicer gledam fotke, jz sm jih dubu v neki cesnjevi omaki, za okras kuhanga krompirja v kosih, ne na suho s konfrijem.

 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Kok si kaj rewindov uporabljala? Pa kako je nasploh kaj ta Aladdin + Lion King package, jaz ga še nisem zagnal :D?

nič, dejansko mi je sam na enem mestu sploh padlo na pamet da bi, sam pol iz principa nisem

tbfh se mi je tale snes verzija tukaj zdela lažja od te na play classic games, ker v njej dejansko delujejo upgradi za lajf pa uni timonovi leveli so za kej dobri :rofl:

scar tud ni neki težek nasprotnik, sam čas si morš vzet

vreč ga čez pečino je tud lažje kot sem iz prve mislila, na internetu je neki napačnih informacij o tem kako se lotit

ostalega še nisem sprobala

 

sadhu sequencer reče pred 46 minutami:

 

Letos sem se na morju naučila plavat, kšno uro kasneje pa še hkrati držat kozarec.

lahk bi mi vsaj lajk stisnil

Povezava do prispevka

Glede lignjev (kalamarov):
Jaz sicer obožujem vse načine priprave, ampak če bi moral narediti neko lestvico top 10, bi rekel:

 

1. Lignji na žaru (preferiam nepolnjene, ampak na to mesto sodijo tudi polnjeni, če seveda niso s šunko in random sirom)

2. Lignji na tržaški način

3. Lignji v omaki (npr. na buzaro)
4. Lignji na pariški način
5. Lignji v rižoti
6. Lignji s špageti/rezanci (bodisi v paradižnikovi omaki ali pa tudi kot popečeni rezanci varianta)

7. Lignji na mongolski način

8. Lignji na sechuanski način
9. Lignji, vloženi v kozarcu (poješ na popečenem toastu z mičkeno česna in par kaprami ter mičkeno olivnega olja; ali pa si narediš na solato)

10. Lignji na pizzi   

Vse to seveda drži le,  če je jed res pripravljena v nulo. To pa je odvisno od kuharja do kuharja oz. od kuharice do kuharice.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...