Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

AdamSmit reče pred 8 minutami:

a na slo tv kanalih so poleg pokemonov in DB(z) še vrteli kakšne animeje? nek beyblade pa yugi se spomnim, sam ne vem, a je to ameriško

Vse so japanezerski, ker imam še neko yugi mango doma

 

Jaz se spomnim

 

Pokemon

DBZ

Digimon

Beyblade

Yu-Gi-Oh

 

In seveda moj najljubši zraven DBZ

 

Watch Super Gals!, Season 2 | Prime Video

 

(Policija, ne rabte hodit po mene, nazadnje sem gledal v OŠ, ko sem bil star tok kot te punčke)

Povezava do prispevka

Ah, moje omiljene serije / risanke iz časov OŠ pa so bile:
Terrahawks (tu sem si še Zeroida naredil iz odbojkarske žoge :) ), Captain Power & the Soldiers of the Future (neverjeten CGI za tiste čase), Inspector Gadget, Bravestarr,  Ghostbusters, ter seveda He-Man (imel sem celo nekaj akcijskih figuric). Ter itak še veliko drugih risank in serij, imel sem celo zvezek v katerega sem si pisal spored in sezname epizod, ogromno materiala pa tudi že snemal na beta video, ki ga je foter nabavil izredno zgodaj (za tiste čase). 

edit: wau, @Kastor me je za sekundo prehitel. To imam še zdaj obe sezoni na disku!!!

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Kakšn je vaše mnenje o zakonu o 500 do 1000 evrov kazni za žaljenje poslancev DZ-ja ali članov vlade? 

 

https://www.rtvslo.si/slovenija/od-500-do-1000-evrov-kazni-za-zaljenje-poslancev-dz-ja-ali-clanov-vlade/592480

 

 

Ma nekultivirano obnašanje je čist prav da se sankcionira, sam kaj ko so tukaj razlogi čist mimo....

Povezava do prispevka
Niblonian reče Pravkar:

 

Dragi bivsi uporabnik Mefisto

 

Vsi ti Tv nastopi in kupovanje igric po 20 eur bi lahko imeli koncni rezulat v necem takem https://www.fabjan.si/presaditev-las 

Moj bratranc si je dal. Men ni cool. Mislim vidi se. Prav pa da imaš 15min takih bolečin, da umiraš, ko dajejo injekcije, pa je mužakar 100+ kg mrcina pa pol, građevinac.

Povezava do prispevka

mogoce je sel na low value tretma Elonu se nic ne poza kej dost :) drgac so mrge zmeri najbl pickice kar se tice takih stvari. kokrat sem sedel pr tetoverju k se je najvecja mrga jokal zarven mene ko mu je delal en tatu na faking ramenu k nc neboli haha. To da si mrga glih ne pomen dost kar se tice praga bolecine. 

 

image.thumb.png.60aeea3023fef45fe347aef0059401a5.png

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 5 minutami:

mogoce je sel na low value tretma Elonu se nic ne poza kej dost :) drgac so mrge zmeri najbl pickice kar se tice takih stvari. kokrat sem sedel pr tetoverju k se je najvecja mrga jokal zarven mene ko mu je delal en tatu na faking ramenu k nc neboli haha. To da si mrga glih ne pomen dost kar se tice praga bolecine. 

 

image.thumb.png.60aeea3023fef45fe347aef0059401a5.png

 

Dokaz da si z denarjem lahko kupiš tudi lepoto.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

 

Dokaz da si z denarjem lahko kupiš tudi lepoto.

Človek božji to je 2.000€, to je manj, kot dva zoba...

 

Sam ti jajc nimaš na to it... to je problem.

 

Tole kar ma ta pravnik, je faking ridicules. Al pobriješ z mašinco, ali z žiletko, ali pa presaditev... tole između je res kr neki... pa to se naredi, preden greš na morje ne pozim, da zgledaš, kot da imaš raka, k maš belo glavo.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 19 minutami:

mogoce je sel na low value tretma Elonu se nic ne poza kej dost :) drgac so mrge zmeri najbl pickice kar se tice takih stvari. kokrat sem sedel pr tetoverju k se je najvecja mrga jokal zarven mene ko mu je delal en tatu na faking ramenu k nc neboli haha. To da si mrga glih ne pomen dost kar se tice praga bolecine. 

Moj rođo ni mrga, ker je 3x na fitnesu in pije praške z okosum stračatele. Ampak je fant tko res delaven, iz ene podrtije v Avstriji v kateri je bil od Hitlerja dedek rojen jo je sam spedenal v res lepo hiško.

Povezava do prispevka

Jaz se načeloma strižem oz. brijem na minimalno že skoraj celo življenje. Prav na nulo (s klingico) pa sem bil samo enkrat in to v vojski. 

No, "jarhead" DaCapo je zaradi tega dobil kazensko (14 dni sem moral pometati sobo + odvzet prost vikend). Ker v vojski je bil minimum vsaj 3 mm. :) 
jarhead.jpg.8f63b219278db9fdaf95a07587805866.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...