Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

sadhu sequencer reče pred 13 urami:

Meni je komično, da je jebeni Terminator 3 dobesedno epic proti današnjemu holivudskemu sranju.

 

To je kr resnica :D 

Sem gledal trojko v kinu in bil dissapoint, ampak proti temu kar je sledilo je kulski film. Seveda ga nebi dal ob bok enki in dvojki, bi ga pa ob rewatchu vključil in ga pogledal. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 minutami:

To je kr resnica :D 

Sem gledal trojko v kinu in bil dissapoint, ampak proti temu kar je sledilo je kulski film. Seveda ga nebi dal ob bok enki in dvojki, bi ga pa ob rewatchu vključil in ga pogledal. 

 

Na splošno je T3 proti tem današnjim govnom Infinite, Voyagers, Settlers, Oxygen bolj za pogledat. Edino Dune ohranja upanje. To je neverjetno koliko sranja izpiše Google z "sci fi movies 2021". In pol se čudijo, da Holywood stavka.

 

Najboljši Terminatorji so mi T1, T2 in T4.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 33 minutami:

Ma Terminator 3 je smeti. Če so tudi danes filmi smeti, to ne pomeni, da T3 ni bil smeti

 

Meni je daleč od smeti, samo ful slabši je od prvih dveh. 

 

Pri tem je ostalo še neki T2 vajba, kasneje ga ni niti mal, pa konec mi je ubistvu carski, tut določene akcijske scene so to, kar js rad gledam (tovornjak na cesti, yes pls). Was entertained/10

Povezava do prispevka
gojc reče pred 5 urami:

 

Is it though?: euphoria

Ceprav si pomoje hotu dosec nasprotno je  GOT carski primerek kako je sekundo ko je zmanjkal materjala serija postala sranje da sploh noben vec o njej ne govori.

 

Terminatorja obviously ne marate ker notr igra zenska. Jz bl brave & inspiring filma nism vidu v lajfu.

 

Superman pa koncno enkrat da ni nakljucje ampak so dejansko naredl raziskavo kako je povprecen  superman gledalec usmerjen in priredili lik.

 

 

 

lep lp

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 urama:

Terminatorja obviously ne marate ker notr igra zenska. Jz bl brave & inspiring filma nism vidu v lajfu.

Men je res fascinantno, kam je zašla ta filmska industrija.

 

V 80ih in 90ih si imel razne Švarcije pa Stallone, dobesedno gains na gains, vsi tipi smo hotl snifat koko pa delat stunte ko JCVD, istočasno pa samo samo avadodali Connorjevi pa Ripleyevi. Tko, side by side, nima veze mednožno stanje, badass like je bil badass lik. 

 

V nekako zlati dobi jebenega mačizma. 

 

Zdaj pa celotna holivudska filmska smetana ne premore napisat enega dobrega ženskega lika, valda je lažje potem 90% občinstva označit za seksiste kot pa sebe za nesposobnega. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

še sreča, da mi je itak bolj ali manj beden žanr, kkrkol obrneš in me baš ne gane

Ma sej nima veze osebni okus, ampak tko, v dobi mačizma, mišičnjakov in homoerotike smo tipi gladko navijali za badass ženske. 

 

Zdej pa bolj se trudijo, bolj failajo. 

 

Fucking Brie Larson pa Gal Gadot, lel. 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

pač ja, odmaknli so se od lika badass ženska = možača (vsaj karakterno in simbolično, če ne po izgledu)

Ma ka pa vem. 

 

Meni recimo Connerjeva in Ripleyeva nikoli nista bili možači, pač fit ženski v badass vlogi. Ko pa tu gledam Gadotovo kako skače s svojimi suhcenimi ročicami in kao meče folk naokoli, mi je pa tud smeh oreh. 

 

Karakterno pa se mi zdi, ko da nafukajo vse "toksične moške" lastnosti in jih nafukajo v ženski lik, job well done. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Meni je pa zdaj prišlo na um vprašanje: Če bi Superman dobil otroka z npr. Lois Lane, bi tudi otrok imel supermoč? :) 
edit: sploh pa glede na Galkov zapis: "Superman je dobesedno bog". Bi njegov sin bil torej neke vrste Jezus? 

 

sej tale nov biseksualni John "Superman" Kent je njun otrok :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Meni je pa zdaj prišlo na um vprašanje: Če bi Superman dobil otroka z npr. Lois Lane, bi tudi otrok imel supermoč? :) 
Sploh pa glede na Galkov zapis: "Superman je dobesedno bog". Bi njegov sin bil torej neke vrste Jezus? 

Pin on A

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...