Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 4 minutami:


Ful sem imel težave z želodcem, ker sem nazadnje nek domač čiii con carne jedel. Pa sploh ne veliko, pa niti pikanten ni bil . Ampak potem par dni nisem mogel jesti ničesar oz. nisem niti imel želje.  :)

 

Ti imaš že tako dolgo vsake tolko neke težave z želodcem, ki jih rešuješ na res čudne načine... Daj res se spravi k zdravniku, da ti ne bo žal. Tudi zaradi pubeca, če ti je za ostalo vseeno. Nisi več mlad. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ti imaš že tako dolgo vsake tolko neke težave z želodcem, ki jih rešuješ na res čudne načine... Daj res se spravi k zdravniku, da ti ne bo žal. Tudi zaradi pubeca, če ti je za ostalo vseeno. Nisi več mlad. 


Ah, mlad sem še. Niti 50 še nimam.  Z zdravniki sem se pa že konkretno posvetoval. Saj pravim: nič mastnega, nič slanega, nič pikantnega. Zaenkrat. :) To glede pubeca pa mi itak vsak pravi in verjemi, da se jaz tega bolj zavedam kot vsi, ki dajejo nasvete. Tak pač, iskreno povedano. 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 7 minutami:

striparska industrija: prodaja mange je v vesolju, mi pa se za kruh nimamo vec, le kaj pocnejo prav in kaj mi narobe?

 

also striparska industrija: MOAR FAGGOTRY 

 

Tugica ja. Na srečo mi precej dol visi za super junaki sceno... pa vseeno - povsod bomo zgleda meli to v prihajajočih letih (najbolj itak v ameriški produkciji).

 

Sam se tudi bolj preusmerjam v zadeve izven jenki produkcije (filmi, serije...).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 43 minutami:

Meni je komično, da je jebeni Terminator 3 dobesedno epic proti današnjemu holivudskemu sranju.


Jebeni Terminator 2 je pa tisto res pravo. To sem gledal že 100x (dejansko) in lahko še vedno gledam. Pa Gunsi so takrat nardili drm-mrm, ne smemo pozabit. /primerjaj z današnjim stanjem produkcije, če imaš voljo in čas :)

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 3 minutami:

 

Terminator 2 je za razliko od 1, 3 in 4 bolj večplasten film, ni ravno običajen sci-fi. 5 je sicer še vedno sranje.


Ajde, enka je kultna, pa dejansko že v "sci/fi horror žanru", dočim dvojka stavi na akcijo, top efekte (CGI še danes izgleda odlično!) in glaZbo. Tu mi malenkost pride na um tudi primerjava z Alien in Aliens ;) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...