Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče Pravkar:

Ej mimogrede, a je kdo kle že fural po UK/Irska/Avstralija/whatever cestah? Zdaj v kratkem me čaka prvi experience vožnje po levi, pa me zanima, če je ful tremno al si hitro spreman :D 

Če imaš ob sebi dobrega navigatorja ni problema, krožni promet ti bo mal wtf, ko boš prvič uletel v njega potem je pa dost easy, sam ne se zasanjat preveč, da ne boš preklopil v EU mode :D 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 17 minutami:

Squid game je 1 del zelo legit, priporočam ogled brez trailerjev ali česarkoli. 

 

Money Heist je dost taka normie serija, ni švoh ampak sem nehal po eni sezoni. 

Money heinst vlecejo tako da je se zensk v andiamotu sram za njih. Sm vseeno gledal, ni neki ful slabo, sam pocasi se stvari odvijajo. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 minutami:

Če imaš ob sebi dobrega navigatorja ni problema, krožni promet ti bo mal wtf, ko boš prvič uletel v njega potem je pa dost easy, sam ne se zasanjat preveč, da ne boš preklopil v EU mode :D 

Saj bom mal po letališču najprej naredil par krogov, da se ufuram al neki :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

Ej mimogrede, a je kdo kle že fural po UK/Irska/Avstralija/whatever cestah? Zdaj v kratkem me čaka prvi experience vožnje po levi, pa me zanima, če je ful tremno al si hitro spreman :D 

Sem vozil po NZ in Sejšelih, uzemi avtomatika in ne bo panike

 

Na začetku boš verjetno malo mešal zmigavc/brisalci sam se navadiš 

 

Samo enkrat sem v NZ zjebal, da sem zapeljal na "pravo" stran, na srečo je blo to na počasni cesti, pa prometa ni blo dosti.. 

Sem si pa na začetku vsakič v glavi reku, da se sedaj vozi po levi :D

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 9 urami:

Drugače pa deluge in tixati 

Oba delata super brez dodatne navlake 

this

men je deluge neki let nazaj nehal bit všeč, sam se ne spomnim več zakaj, sam je pa opravljala svojo dolžnost do takrat

zdej mam tixati in mi je kr všeč k je tko minimalističen

Povezava do prispevka

Na Tajskem, ampak samo skuter :D Sicer tudi precej pijan, tako da se da primerjat z avtom. 

 

Ne valda je avto 10x bolj zajeban, sva pa enkrat  vstala s frendom že zgodej zjutrej ker je bil connor mcgregor fight, tako da je padlo že par pirov do 9 in valda nič hrane razen čipsa zajtrka prvakov. Na poti nazaj se furava po cesti, taka dost ozka, ampak očitno po napačni smeri. In uleti nek tajček na skuterju, se zabijeva vanj čelno, hitrost ni bla neki baš, tko ful naizi. Pride dol, model cel potetoviran, čupca na mestu, strupen pogled, uno kita od človeka, res ful mišic v malem telesu, kot da je ušel direkt iz steet fighterja, noga je skoz zgledala spremna za krožnega v faco. Izprve se začne dret na naju, mi2 uno relax, gledava kao kok je škode (samo 1 praska), mu začneva govort če hoče mal cashmoneya da mu pomiriva strast, krnaenkrat sta bla okol naju še dva njegova frenda in uni vsi follow us, we have garage, follow us, se midva spogledava in si misliva kurac garage to odejo ledvica brate, tko pride nama dol prva kaplja znoja, od tistih jutranjih pirčkov si že mal zmačkan, začnejo se dret na naju ker nisva hotla it, midva neki nazaj, nakar se kr naenkrat začnejo vmešavat domačini k so zgleda vidl da so neki scumbagsi, ene 10 folka od starih do mladih se začnejo dret na njih, sledi par minut čistega kaosa k nisi nič štekal kaj govorijo, nakar se ti modelčki na skuterjih vsedejo na motorje in odpelejo stran.

 

Tko da ja mal merki no 

 

Povezava do prispevka

do pike to... Najboljši (beri najslabši), so pa fuckin twisti, kot da bi nekdo zmiksal 5 najbolj popularnih 'mystery' filmov, res s tok težko roko narejeno in tok očitno. Dejansko sm zadnje par delov pogledu sam iz FOMO in tok underdeliveral ne vem če je že kaj.

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...