Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 50 minutami:

Kjer faking konstrukt si ti, res ne morem verjet fak.

DaCapo meni deluje kot nek sofisticiran AE, ki si nekdo že 10 let izmišljuje zgodbice in je zato malo nekonsistenten ter se vmes narativ spreminja

 

Samo da je pač real deal in ne AE  :D 

Povezava do prispevka

AI se pač uči in z leti napreduje. Tako kot vsak normalen človek. Tukaj nekje se celo najdem. In preslikava v AI pomeni tudi načeloma večno življenje, sveti gral itd. Prvi stojim v vrsti, ko bodo to v RL omogočili! x. :) 
AE pa definitivno nisem. To si me zdaj celo malce užalil! .z /pusti zdaj nekonsistentnost, ker itak da z leti marsikaj pozabim (propadanje spominskih celic); dočim narativ pa tudi niha glede na skripto, ki je trenutno v uporabi



 

edit: /checksum error; DaCapo out, restarting system ... 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

@DaCapo si šel po ananas in sir za večer? 


Ne, ker se jebem z nekimi LAN kabli in switchi. Cela inštalacija v bajti je v k* :ranting:
Zdaj bom moral najprej en nov LAN kabel it kupit, ker nikjer ne najdem nobenega viška, čeprav sem jih imel na tone...
Usput mogoče vzamem ananas in sir. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Med poletnim pospravljanjem sem našel odklenjen Wii in disk s 500 GB igric. Se to dandanes splača priklopit? Malo me mika zaradi nostalgije, po drugi strani pa me skrbi kako bo to zgledalo na bigsize TV. Možno, da bom čez vikend malo poskusil (ipak je nekaj dokaj kultnih iger), potem pa ga zdilal dalje. Koliko bi pa realno sploh lahko dobil zanj? Če je vreden zgolj 50 € potem ga rajši održim, če tudi samo prah nabira.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 20. 7. 2022 at 23:41:

 

Ker naredi pečen krompir popoln? :)

 

Ne vem če še obstaja kako drugo osnovno živilo, kjer rabiš dodati samo sol in 1 zelišče pa dobis nekaj tako dobrega ven. 

 

Rosemary-Baby-Potatoes-SpendWithPennies-

Jaz rad k temu tu pa tam dodam se sladki oranzni krompir, rdeco peso in korencek, vse zrezano na isto velikost da se enakomerno zapece. Neugodno dobra kombinacija.

Povezava do prispevka

@raveer: No ja, to je že skoraj samostojna jed :) . Ampak valda, tu pa tam je super kombinacija.
Drugače
jaz k dobro pečenemu mlademu krompirčku ne rabim drugega kot malce masla in soli. Sem pa verjetno eden redkih, ki zraven pečenega krompirja (tudi pomfrija) zelo rad pojem kos svežega belega kruha.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
raveer reče pred 7 urami:

Jaz rad k temu tu pa tam dodam se sladki oranzni krompir, rdeco peso in korencek, vse zrezano na isto velikost da se enakomerno zapece. Neugodno dobra kombinacija.

A rdečo peso že kej prej skuhas? Al pač surovo narežeš pa je to to 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Hud spil, samo na momente so mape debilno zdizajnirane.

 

Si sredi faking polja in je kot labirint, ker so pac grmovja neprehodna in potem isces tiste luknje.

 

Nasploh se mi spil zdi all style no substance. Zgleda lep in poka ter letijo udi, samo ko pa pride do raznih mehanik, ga pa Post Scrotum, Squad in ostali (semi)realisticni FPSji pojejo.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 11 minutami:

Kdaj bodo naredili Yakuza 1 in 2 remake jebem jim orgule da jim jebem.

A to trolaš, ali ne veš za rimejke :nicjasno:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Yakuza_Kiwami

Yakuza Kiwami is an action-adventure video game developed by Sega. It is a remake of Yakuza, the first game in the Yakuza series, originally released on Sony's PlayStation 2. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Yakuza_Kiwami_2

Yakuza Kiwami 2 is an action-adventure video game developed and published by Sega. It is a remake of the 2006 video game Yakuza 2 for the PlayStation 2.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 31 minutami:

A to trolaš, ali ne veš za rimejke :nicjasno:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Yakuza_Kiwami

Yakuza Kiwami is an action-adventure video game developed by Sega. It is a remake of Yakuza, the first game in the Yakuza series, originally released on Sony's PlayStation 2. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Yakuza_Kiwami_2

Yakuza Kiwami 2 is an action-adventure video game developed and published by Sega. It is a remake of the 2006 video game Yakuza 2 for the PlayStation 2.

 

Tnx. Dejansko nisem vedel, da so Kiwami remake. Mislil sem, da je to čisto frišna zgodba, ker je spredaj ime Kiwami. Verjetno pomeni remake po japonsko.

 

Sam to je precej carsko. To treba kupit. Inštalirat. In špilat. Upam samo, da niso ven jemali karkoli. Osaka here I come.

 

J-Tek intensifies

 

 

Povezava do prispevka

Hell let lose je fin. Mal ga jebejo ene stvari. Recimo melee je funky. Random zatikanje cez prestop, stopnico whatever. Aja, ce nimas kul squad leaderja in commanderja, je frustrirajoc poraz ali tekma vsaj. Ura pa pol je vcasih tud predolg match. 

 

Ampak izkusnja in potrpljenje prot COD je awesome. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...