Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 7 minutami:

Dobra izbira piva! 90% jih vedno pije jebeno Ožujsko.


Ožujsko je bilo svojčas (beri: sto let nazaj) zelo dobro pivo. Če bi pa danes izbiral bi vejetno res izbral zgoraj omenjeno Karlovačko. 
piva.thumb.jpg.c0644c7b4dd4bc4cc623ecd1d408828d.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

Dobra izbira piva! 90% jih vedno pije jebeno Ožujsko.

Problem je bl ker v vecini strezejo ali eno ali pa drugo

 

Sicer mam sam raje karlo, ampak realno ne gledam v zobe, oboje tece, ni take razlike kot uni in lasko

 

Pa se s kako zgano mal podmazes pa je vesele

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Zanimivo je, da jaz špricerja nikoli nisem preveč maral. To sem mogoče kdaj pil res občasno na kakšni trgatvi ali pa silom prilike. 

Ko smo že pri pijači: Dajte en dober nasvet za prijetno poletno druženje v večernih urah. Razmišljal sem o Martini party (obvezno z olivami), malo pa se nagibam tudi k Belemu Rusu z obilico ledu. Sicer je vse to že malce "zlajnano", ampak res nimam nekih idej..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem pa dokončno ratal Dante_PSP pivo megafan, evo priznam. Že od vedno mi je bilo njegovo pivo najjače cratf pivo, ampak je blo zarad cene bolj tko, za čez vikend ob kaki dobri home made pizzi pa kaka piksnica za ob filmu. Odkar je pa v Hofferju ta velika piksna 2 eur pa sam še to poka po hladilniku :D

 

Respect modelu, nenormalno dober pir dela

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

Pivo mrzlo je dobro. Toplo je zanič. Kar se pa znamke tiče, pa daj šta daš…

 

Ampak po okusu pivo > špricer, ampak špricer je za počutje ful boljš.

Hlajenje pijače zmanjša okus.

 

Hladno oz. skoraj ledeno pivo je nateg pivovarn ki prodajajo sranje. Za dobro pivo bo temperatura kleti več kot dovolj.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 urami:

Jaz sem pa dokončno ratal Dante_PSP pivo megafan, evo priznam. Že od vedno mi je bilo njegovo pivo najjače cratf pivo, ampak je blo zarad cene bolj tko, za čez vikend ob kaki dobri home made pizzi pa kaka piksnica za ob filmu. Odkar je pa v Hofferju ta velika piksna 2 eur pa sam še to poka po hladilniku :D

 

Respect modelu, nenormalno dober pir dela

Drgač je je njegovo pivo tudi Spar Premium... samo moraš imet srečo, da ga dobiš. Do zdaj sem bil uspešen samo 1x pa ni slabo. 0,5l je pa manj kot 1€ :beer:

Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 urami:

Jaz sem pa dokončno ratal Dante_PSP pivo megafan, evo priznam. Že od vedno mi je bilo njegovo pivo najjače cratf pivo, ampak je blo zarad cene bolj tko, za čez vikend ob kaki dobri home made pizzi pa kaka piksnica za ob filmu. Odkar je pa v Hofferju ta velika piksna 2 eur pa sam še to poka po hladilniku :D

 

Respect modelu, nenormalno dober pir dela

pa to si že dolgo nazaj zgubu okus al pred kratkim?

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 urami:

Drgač je je njegovo pivo tudi Spar Premium... samo moraš imet srečo, da ga dobiš. Do zdaj sem bil uspešen samo 1x pa ni slabo. 0,5l je pa manj kot 1€ :beer:

ja ble so scene k (bojda) spar ne zna hranit nefiltriranega in nepasteriziranega piva in se jim je nadajevalo vretje v piksni, potem je bil pa zanič in penil se je nenormalno

mel so spor, neki časa se ga sploh ni dobil

zdej ga pa dobiš, ampak praktično nimajo da bi celo šteko vzel hkrati :rofl:

sam zgleda se mora vseen na en način splačat al kaj

Povezava do prispevka

En model iz Kamnika, tko že ene 15 let nazaj smo se pogovarjal je rekel, da je imel vsa leta jurčka na Kamnški noči al kaj majo tam…

Je imel par let zaporedoma samo laško al sam union se ne spomnim več in pač sve pipci in dvoje kozarcev laško in unioun in je stočil hektolitre piva in noben si nikoli ni pritožil :)

Povezava do prispevka

Lol, vi se tu pregovarjate o okusu dveh piv, dočim je moj kolega vsak dan zahajal v lokal, ki je nudil 550 različnih vrst piva. Faking 550! Vsak večer si je naročil 1 ali 2 in si celo delal zapiske v beležnico. (Bruselj, Belgija) 
Večkrat mi je tudi prinesel kak mešan six-pack ustekleničenih in pri milem bogu ne bi mogel izbrati favorita. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...