Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 14 minutami:

Kaj sploh pomeni točno normalni gay? :D 

 

vsi geji, ki ne razglasajo vsakih 5 sekund, da so geji, nimajo mavricne zastave zraven imena in jim gre posiljevanje s tem sranjem na zivce

 

geji, ki so, kar pac so in ne pustijo, da je njihova spolna usmerjenost glavna lastnost, ki jo folk opazi

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 5 minutami:

 

vsi geji, ki ne razglasajo vsakih 5 sekund, da so geji, nimajo mavricne zastave zraven imena in jim gre posiljevanje s tem sranjem na zivce

 

geji, ki so, kar pac so in ne pustijo, da je njihova spolna usmerjenost glavna lastnost, ki jo folk opazi

 

 

sam zakaj je teb pol tolk pomembno, da vsem najprej razkažeš svojo retardiranost

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Skyfem je mod

Zamenja vse moške npcje z ženskimi.

 

Iskreno rečeno sem šokiran, da nekaj tako ogabno seksističnega obstaja in je še vedno na voljo za download :blink:

Kot moški se počutim brutalno napadenega in prav grozljivo je, da očitno obstajajo tako bolani umi, ki bi najraje izbrisali polovico človeštva.

 

Grozno :no:

 

Sam bom bojkotiral vse Bethesda špile in pričakujem da ostali Mn3njalničarji storite enako !


 

 

Povezava do prispevka
Navedek

Najedas mi ti s svojo alt right pozo kvazi alfa samca, . Zelite pa si zato, da lahko celotno politicno opcijo, ter celoten spekter problematike prebarvate v ta ekstrem, ker potem imate koncno opravicilo zakaj ste lahko gnoji do manjsin.

Lol

Navedek

niti tako razsirjeni, kot bi si vi zeleli

Hahaha, jz bi si zelel da je manj, overpresenation pa to, dare I say so zelo priviligirani za svojih par precentov. 

 

Navedek

Zelite pa si zato, da lahko celotno politicno opcijo, ter celoten spekter problematike prebarvate v ta ekstrem, ker potem imate koncno opravicilo zakaj ste lahko gnoji do manjsin.

Dobra mentalna gimnastika, moje ne strinjanje pomeni da hocem bit gnoj lol, dobesedno tole si jaz mislim;

Ti se pa delas neumnega da ne razumes preproste casovnice.

 

Tako da  ne tok izhajat iz sebe, ki komaj cakas da zacnes obmetavat z groznjam in zaljivkam, gnoj.

 

tako da prav tako ti najedas meni s tole SJW alfa pravicnez pozo kjer mi serviras polno nekih buzzwordov brez da bi razumel kaj govoris in cesa ljudi obtozujes.

 

Ampak ja, ti si totalno vn iz tega, v zadnjih 10ih letih tkorekoc nisi odpru medija in vidis samo to kar ti mi serviramo na forumu. 

 

Cool story bro

 

Navedek

Korpo pa kot vedno sledi dobicku. In manjsine ga ne nosijo.

Narobe. Kopro ne dobi s tem dejanskega dobicka od mnozic (kar mal poglej kake filmed kako flopajo v ogledih, kako so prirejenj za kitajski trg) ampak dobi z vkljucevanjem tega dodatke drugih, vecjih korpotov ala Black Rock, tko da govoris na pamet.

 

Navedek

Nosi ga zastonj reklama, ki jo izvajas v tem trenutku TI!

Ce bi dejansko prebral moj post bi videl da sem napisal tocno to kot ti, da je stvar umetno napihnjena za reklamo.

 

Ampak ti si tok vn iz tega in ves samo kar mi postamo na forum, da niti prebral nisi pa sel hitro igrat sjw alfo.

 

Upam da je doprineslo k debati zdaj ko sem te zacel oznacevat kot ti mene.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Oprosti, ce se pocutis ogrozenega. 😀

 

Glede mentalnih gimnastik, buzzwordov, zaljenja in podobno pa bolje da zakljuciva. In ja zrtev si. Zdaj pa nazaj na pir in sonce.

 

Aja plus. Nadlezen si s tem dodajanjem teksta. Jutri bom v ta post edital se pet paragrafov.

 

 

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 1 uro:

Oprosti, ce se pocutis ogrozenega. 😀

> rece model ki joka 

 

Glede mentalnih gimnastik (imam gay prijatelje), buzzwordov (muh alt right) zaljenja in podobno pa bolje da zakljuciva. 

 

Also edital si typote, OWNED

 

Tko ja zavij se v bubblewrap pa zacni obracat besede uboscec,  nic drugega niti nisem pricakoval, kaka patetika

 

Bolje da zakljuciva 😜 😛 🤪 

 

Do naslednjic ko bos probal bit pameten

 

uredilo bitje Sovica
EDIT
Povezava do prispevka
gojc reče pred 2 urama:

Skyfem je mod

Zamenja vse moške npcje z ženskimi.

 

Iskreno rečeno sem šokiran, da nekaj tako ogabno seksističnega obstaja in je še vedno na voljo za download :blink:

Kot moški se počutim brutalno napadenega in prav grozljivo je, da očitno obstajajo tako bolani umi, ki bi najraje izbrisali polovico človeštva.

 

Grozno :no:

 

Sam bom bojkotiral vse Bethesda špile in pričakujem da ostali Mn3njalničarji storite enako !

A main character je tudi spremenjen v žensko. K če ni, pol meni to bolj deluje kot nek harem mod lol.

  

gojc reče pred 2 urama:

Sam bom bojkotiral vse Bethesda špile in pričakujem da ostali Mn3njalničarji storite enako !

Pa ne mi rečt, da si že prej igral te smeti?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...