Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 15 urami:

dobro pico ste poimenoval po meni, lepo slišat da je bla popularna

 

v picerijah je dejansko relativno težko dobit da bi mela hkrati tuno, čebulo pa koruzo, večkrat majo samo 2 od tega

Ce hoces jest tako pizzo reci naj ti, preden jo fuknejo v smeti, gor dajo se manjkajoco sestavino?

 

Vcasih je bla v domzalah ena pizzerija Pipa, ce se ne motim, kjer so meli tocno tako pizzo :D Velikokrat sem jo jedel. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 20 minutami:

Ce hoces jest tako pizzo reci naj ti, preden jo fuknejo v smeti, gor dajo se manjkajoco sestavino?

 

Vcasih je bla v domzalah ena pizzerija Pipa, ce se ne motim, kjer so meli tocno tako pizzo :D Velikokrat sem jo jedel. 

ponavad si tako pico naredim sama če jo hočem jest

šlo je sam za opazovanje

Povezava do prispevka
Arey reče pred 11 urami:

Vcasih je bla v domzalah ena pizzerija Pipa, ce se ne motim, kjer so meli tocno tako pizzo :D Velikokrat sem jo jedel. 

 

Pipca, lastnik je bil Skansi, YU košarkaš, je vložil veš keš takrat v to al nekk... verjetno še vedno obstaja. 

Edit, ni čebule na tuni... 

https://www.pipca.net/pice/

 

 

Zdaj vidim, da je Skansi letos umrl. RIP! 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

TIL imamo igričarski novičarski portal, ki redno objavlja

 

Navedek

 

Igralka Shopify Rebellion Kiana "KP" Lytle je na Twitterju podvomila v politiko upravljavcev VCT glede transspolnih oseb v turnirju Game Changers. Igralka namiguje, da bi lahko nekateri cis moški igralci zlorabili sistem.

KP trdi, da je morala "nenehno zagovarjati svojo identiteto" in ker ni ustreznih predpisov za razlikovanje transspolnih in cis oseb, to škodi njeni legitimnosti.

 

https://esport1.si/si/novice/2022/12/11/transspolna-igralka-kritizira-riot

 

nimajo še za lektorje

Navedek

Game Changers naj bi bila ženska liga, ki omogoča sodelovanje tudi transspolnim osebam, a Riot Games nima nobenih pojasnil o temu.

 

Povezava do prispevka

Meni je to vse preveč zmedeno. V mojih cajtih so bli tipi, pičke in pedri. Zdej pa so pedri tudi lahko pičke? Ampak tipi ne smejo bit pičke, razen če jim zdravnik reče da so lahko? Too much for me.

 

 

Glede tega specifičnega "problema", pa sploh nimam blage kaj se dogaja.

 

Liga dovoljuje igranje moškim, ki se pretvarjajo da so ženske. Kul, koga boli kurac. 

 

Ampak zdej je problem ker dovolijo igranje moškim, ki se pretvarjajo da so ženske? The fuck?

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Ko nekdo pride do zdravnika, in mu reče da se počuti kot veverica, mu ne nardimo transplantacijo kožuha, vstavimo dva zoba ter ga z lestvami pošljemo na najbližje drevo. 

 

Drgač glede teme, to so jebene igrce. Gostota kosti, kapaciteta pljuč in mišična masa niso noben faktor tko kot v fizičnih športih. 45kg pička lahko pelje scat 1.90m 100kg atleta v LOLu, CoDu al pa WoWu np. 

 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 7 minutami:

Ko nekdo pride do zdravnika, in mu reče da se počuti kot veverica, mu ne nardimo transplantacijo kožuha, vstavimo dva zoba ter ga z lestvami pošljemo na najbližje drevo.

Je znanstevno dokazano, da pri homoseksualcih in transeksualcih ne gre za psihične motnje.

Ful pameten odgovor na moje vprašanje btw.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Seveda.

 

Je pa tudi zelo površno rečeno kdaj si trans. Eni verjamejo, da si trans že samo če verjameš da si trans. 

Eni imajo diagnozo spolne disforije ampak nič ni bilo narejeno kirurško.

Eni majo top, drugi bottom operacijo, eni oboje. Niti vsi niso na hormonih.

 

Torej, kdo je tle fakin trans? Kdo se pretvarja?

 

A me bo vzela ženska basket ekipa za She-Shaqa če rečem da sem ženska, al moram pred kako komisijo al kaj? Mogoče se našminkam in grem shitstompat uboga dekletca takoj al moram najprej na estrogen. 

 

Skratka, da ne izpadem prevelik bigot. Trans polje je zelo široko, zahodnjaki delajo daleč prevelko dramo iz tega. 

 

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 14 minutami:

Torej, kdo je tle fakin trans?

Tisti, ki v sebi čutijo, da spadajo pod drugi spol in ne tisti s katerim so se rodili. Isto kot ti veš, da imaš raje ženske, isto vejo pedri in lezbijke, da imajo raje isti spol, isto vejo trans ljudje, da nekaj ne štima.

Po logiki bi rekel, da se pretvarja ne-relevantno malo folka. Ti to razlagaš, kot da se večina pretvarja, zaradi nekih neznanih razlogov. V bistvu pa, če se rodiš homo ali bognedaj trans, je to ena od najslabših stvari, ki se ti lahko zgodijo, ker boš v življenju jebal ježa.

Men res ni jasno kako lahko prihajaš do takih zaključkov. Nobene faking logike ni.

 

Glede ostalih stvari, ki jih omenjaš pa nimam pojma kaj je prav in kaj ne. Stvari je treba bolje preučiti in za proper zaključke rabimo čas.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...