Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Moj foter je poslušal večinoma Queen in Bowia, Balaševića redko (se je pa enkrat razjokal ob enem komadu; pomoje je imel nek napad čustvenosti). Doćim mati nikoli ni kaj dosti dala na glasbo. Včasih se je drla "i vino na usnama" na kakšni zabavi ali pa "le moooj mornaaarčeeeek..", to je pa to.
Sem pa "podedoval" celo zbirko Elvisovih plošč, ki jih je v mladosti poslušal moj stric, tako da sem že iz otroštva kar velik Elvis fan.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@DaCapo

Dejansko punkič slabi 2 leti med 1998-1999, frizura Sid Vicious, Sex Pistols in Dead Kennedys vsak dan. Ostalo Clash, Racija, Zablujena Generacija pa bolj za vzorec, medtem ko so Offspring in Greenday mi bili bolj muhe enodnevnice, bolj jokavi fantki kot pa pravi pankeri.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 33 minutami:

@sadhu sequencer

Dejansko punkič slabi 2 leti med 1998-1999, frizura Sid Vicious, Sex Pistols in Dead Kennedys vsak dan. Ostalo Clash, Racija, Zablujena Generacija pa bolj za vzorec, medtem ko so Offspring in Greenday mi bili bolj muhe enodnevnice, bolj jokavi fantki kot pa pravi pankeri.


Offspring in Greenday meni nikoli niso sedli. Nekako tako kot praviš.

Mi je pa to še danes res TOP komad ;) :

Kot mulci smo dejansko skakali v MKC-ju v MB.:) /good old times.
Cowbell na začetku zmaga!

Polovica Mn3njalničarjev takrat še ni dobro shodila ;)

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 urami:

Sem se pa čisto mimogrede spomnil na te "čudake". Dejansko neke vrste kultna glasba. (Imel sem celo originalno kaseto!!).

 


@sadhu sequencer: si kdaj poslušal/bil fan/nekajpač ? 

To sem enkrat pri glasbenem pouku v srednji šoli prinesel, da smo poslušal.

S kolegi smo bili kar ventilatorji.

Verjetno prvi bend, ki je prodal prazen prostor med komadi za reklame, pri nas so to potem skopirali Agropop, pa tudi kak komad.

Mam tud LP os SSS :sorcerer:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Kaj neke stare LP plošče še sploh imajo kakšno vrednost? Govorim o masovnih štancah, npr. album The Final Countdown od Europe, pa vsi albumi od Modern Talking in podobni heci.
Plus cel kup Elvisovih singlc, precej Beatlov in Julie singlca od Daniela. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ful vidim razliko med vami starejšimi poslušalci k kupujete bolj neke najbolj izpostavljene, praktično klišejske bende k se itak valjajo v nostalgia money pa kako naša generacija bolj digga več različne glasbe

 

Jaz sem raje nakupoval cedeje/vinilke od bolj "obskurnih" zadev, da podprem manj znane artiste, ki so mi isto dobri (če ne boljši).

 

Sej ne vem a je fora, da ste vi imeli za odkrivanje samo revije pa radijo pa ajde MTV, mi pa dodatno še internete plus streaming a la spotify

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...