Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 33 minutami:

Kaj se splača gledat na Disney+? Zdaj grem proti koncu The Bear in me zanima, če je kaj pametnega. Nečak mi predlagal serijo in dal dostop... pa nisem še nič kaj ostalega čekiral.

 

Mislim, da ima Disney @Hernier in mogoče tudi @ke_kit? @Hernir @Hernire

Star Wars serije? Mandalorian, Obi Wan, Andor,...

 

Mislim da zdaj v avgustu pride tudi nov Star Wars film. Bi pa tudi mene zanimali predlogi za kakšne dobre serije na Disney+, trenutno ga zelo malo koristim.  

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 8 minutami:

pa animiranke verjetno tudi ne

 

zakaj maš potem sploh dizniplus

 

Sem napisal v prvem postu glede Disneya. Nečak mi je rekel naj pogledam The Bear, ker je njemu full fajn in mi da kodo pa naredi userja in sem bolj zaradi njegovega navdušenja vzel in gledam to serijo. Drugače nisem nikoli niti pomislil, da bi Disney+ nabavil.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Daj fak... koji kurac je to? Bannajte ga šerifi! Človek nima pojma koga označiti.

 

2014227742_Posnetekzaslona(37).jpg.1b43222ca90808b1d135c9914e086e39.jpg

Ma zdaj sem si naredil nov račun, ker imam nek writers block, do 31. avgusta pa moram oddat en daljši tekst v angleščini, pa sem skos hodil brat gluposti na Gnoj. Pač prizadetosti, ki privlačijo. Pol pa ni direkt za službo, ampak v sklopu 'dodatnega dela' in je še malo težje se motivirat. Tako da sem si naredil nov account, da ni Gnoja :D. Že ene 10 dni nazaj, samo so ga šele včeraj potrdili 

 

Drgač sem pisal adminom, če se da v zameno za donacijo za Gnoj, da mi na accountu blokirajo vse razen Konzolca, pa niso hotli :(

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 urami:



O kakšni Guardians trilogijii je govora???  Ker tukaj sem res ventilator.

o kakšni Guardians trilogiji misliš, da je govora? Povežimo dokaze med sabo. Naročnina na Disney+? Star Wars serije? The Bear?

 

Po kratkem premisleku sem mnenja, da je govora o stripih.

Povezava do prispevka

@Ethan: sfukano je vse, res. Najprej afričanka, potem to bedno poletno vreme, pa planiranje "kaj bomo pa danes jedli" in neki sumiljivi koktejli, pa smo tam... 

Evo, danes grem na kosilo na/v Sidro. Mariborčani verjetno dobro poznajo to restavracijo. Kaj se priporoča (razen pizze, ker tega sem se res preobjedel). ?
Pubec bo neki steak, jaz pa res nimam pojma. Razmišljam  o kakšnih njokih z rakci ali pa neko navadno lasagno... ? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Vampe po tržaško njam, njam, njam...


To mislim da tam nimajo. Sidro. 

Sem pa ravno dva dni nazaj jedel vampe. Sicer klasični domač recept ampak so bili top. + par žlic polente in parmezana. mmmmmilina.
Problem pri vampih je edino, ker predpriprava res smrdi. Prav na polno cela bajta smrdi. Ko so kuhani pa je druga zgodba, mmmmm.

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...